Kladno – Letohrad 4:2 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 5:2 (kon.) | Ústí n/L – Kovo Praha 2:3 (3:4 po s.s.)
Kert Park Praha – Most 1:2 (kon.) | Pardubice – Sudoměřice 3:1 (kon.)
HBC Pardubice
3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
SK Sudoměřice
Pátek 28.10.2016, 18:00CROSSDOCK Extraliga • 12. kolo

42:25
    Pardubický Mokříž se nyní hodně zlobí, sudí ho totiž posílá na dvě minuty na trestnou lavici zřejmě za nezapnutou helmu, tedy neupravenou výstroj. Tohle bude hodně dlouhé oslabení pro Autosklo!

38:54
    Počty na hřišti se ale vyrovnají, za podražení na útočné polovině dostává menší trest domácí Krejčí.

37:15
    Po skoro dvou a půl třetinách zápasu je tu teprve druhé vyloučené, a to znovu na straně hostů. Michal Tóth totiž podle sudího poslal nedovoleně na zem kapitána Autoskla a je to tak početní výhoda pro domácí.

02:51
    Až nyní se událo něco zásadnějšího, hostující Havlík dostává dvě minuty za držení a Pardubice budou mít přesilovou hru.

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 4. Krejčí (Filip), 33. Bílý (Filip), 45. Březina (Bílý) – 42. Skyba (Havlík)

HBC Pardubice: Stárek (Smekal) – Filip, Krejčí, Vlasák, Kosina, Mokříž, Novotný, Ryba, Bucek – Bílý, Förstl, Březina, Kasal, Česák, Urbanec, Urban, Merta, Staněk.
    SK Sudoměřice: Terna (Kučera) – Novák, D. Tóth, Kudláč, M. Tóth, Fraňo, Patinka, Skyba, Havlík, Janík, Chovanec, Navrátil, Helešič.