Montreal – Toronto 2:1 (kon.) | Detroit – Boston 0:1 (kon.) | New Jersey – Tampa 3:1 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 4:5 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 1:0 (kon.) | Arizona – Colorado 2:3 (kon.)
Minnesota – Dallas 4:0 (kon.) | Vancouver – Washington 2:5 (kon.) | San Jose – Nashville 4:1 (kon.)
Winnipeg – Buffalo 1:3 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:4 (kon.) | Detroit – Florida 2:5 (kon.)
NY Islanders – Toronto 5:1 (kon.)
Vancouver Canucks
2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
Washington Capitals
Neděle 30.10.2016, 03:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL
    Vancouver zakončil říjen porážkou 2:5

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (05:58:38)

Trestné minuty: 6:8

Utkání právě skončilo a hostující Washington se může radovat z exportu bodů. Domácí sice ve třetí třetině předvedli slušný výkon, dokázali si vypracovat šance, ale zrovna když tlak kulminoval, přišel úder. V 58. minutě skóroval z ideální pozice T. J. Oshie a o minutu později pečetil výhru střelou do prázdné branky Karl Alzner. Washington tak vítězí 5:2.

59:45
    Už se pouze dohrává, o vítězi je už rozhodnuto.
    58:42 Karl ALZNER - 2:5

58:42
    Washington právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto. Domácí hráli power-play, ta ale končí neúspěchem. Vyhození KARLA ALZNERA bylo natolik přesné, že se puk od mantinelu ve vlastním pásmu odrazil přesně do branky Vancouveru. Bez asistence.

57:50
    Ještě je tu vyloučení a to na obou stranách. Za vzájemné krosčeky dostali dvouminutové tresty domácí Jake Virtanen a hostující Nicklas Bäckström.
    57:33 T. J. Oshie - 2:4

57:33
    Možná je rozhodnuto. Hosté podnikli rychlý výpad, Burakovski se prosmýkl kolem pravého mantinelu a naservíroval parádní pas na T. J. OSHIEHO. Ten střelou z voleje propálil Markströma a je to 2:4. Asistence: Andre Burakovsky, Nate Schmidt.

56:51
    Hansen už měl sám zakončovat, hledal však na brankovišti postaveného spoluhráče. pak na něj srazila hostující obrana.

55:59
    Orlov to myslel dobře, technicky umisťoval svou střelu na zadní tyčku, jen o kousíček nebyl přesný. Markström na poslední chvíli zasáhl.

54:53
    Markström chtěl rozehrát na svého spoluhráče, jenže moc nescházelo a trefil Burakovskeho hokejku. Ten by pak mohl zakončovat do odkryté branky.

53:53
    Domácí nic nevymysleli, puk skončil za Grubauerovou bránou, odkud si jej vyzvedli hráči Washingtonu.

52:33
    Niskanenova tvrdá střela od modré byla sražena Sbisou mimo branku.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 20. Hansen (Gudbranson), 38. Horvat (Baertschi, Virtanen) – 18. Johansson (Niskanen), 19. T. Wilson (Kuzněcov, Johansson), 29. Johansson (Oshie, Bäckström), 58. Oshie (Burakovsky, Schmidt), 59. Alzner

Vancouver Canucks: Markström – Stecher, Edler, Gudbranson, B. Hutton, Larsen, Sbisa – Hansen, H. Sedin (C), D. Sedin – Eriksson, Brandon Sutter, Markus Granlund – Virtanen, Horvat, Baertschi – Skille, B. Gaunce, Zalewski.
    Washington Capitals: Grubauer – Carlson, Orlov, Niskanen, Alzner, Schmidt, Orpik – Williams, Bäckström, Ovečkin (C) – T. Wilson, Kuzněcov, Johansson – Oshie, Eller, Burakovsky – Connolly, Beagle, Sanford.

Rozhodčí: Furlatt, Pochmara – Cherrey, Wheler

Diváci: 18 338