Poprad – Žilina 1:4 (kon.) | Nové Zámky – Martin 0:0 (odl.) | Lipt. Mikuláš – Trenčín 4:2 (kon.)
Banská Bystrica – Zvolen 4:1 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
4:1 (0:0, 0:1, 4:0)
HKM Zvolen
sk Neděle 30.10.2016, 17:00 • ZŠ Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR) • 17. kolo

Koniec zápasu. (19:22:28)

59:05
    Už sa iba dohráva duel, vypredaný štadión tlieska a vstáva, aplauduje hráčom Bystrice.

58:37
    Bystrica už v pätici a puk je v strednom pásme.

58:01
    Domáci vyhodili puk z tretiny, hostia v nej pobudli, no nestrieľali na bránku.

57:27
    Klhůfek to vyskúšal po aktivite Zvolenčanov v tretine z pravej strany, Bacashihuu neprekonal.

56:56
    Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Češík – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

56:36
    Hostia opäť v útočnej tretine, získali buly, ale s koncovkou to je žalostné.
    55:27 HICKMOTT - 4:1

55:27
    Banská Bystrica dala gól!
    Domáci už v pätici dokázali streliť gól. Strelu Maioneho tečoval JORDAN HICKMOTT a je 4:1. Asistencie Maione a T. Surový.

55:05
    Hostia nedokážu vystreliť na Bacashihuu a opäť strácajú útočné pásmo.

54:08
    Domáci opäť vyhodili puk cez všetky čiary, dobre sa bránia v oslabení.

53:48
    Hosťom sa v presilovke nedarí obsadiť útočné pásmo.

53:06
    Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Lamper – 2 min., hákovanie).

52:55
    Baroš dostal puk do masky a maska sa musí opraviť. Dlhšie prerušenie...

52:55
    Surový to skúša z pravej strany, Baroš je proti. Teraz pekné ofenzívne výpady prvého bystrického útoku.