Novokuzněck – Soči 1:0 (2:0 po s.n.) | Novosibirsk – Spartak Moskva 0:2 (kon.) | Omsk – N.Novgorod 2:1 (kon.)
Jekatěrinburg – HC Slovan 1:4 (kon.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.)
Ufa – Toljatti 4:2 (kon.) | Minsk – Vladivostok 0:3 (kon.) | Jokerit – Chabarovsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Riga – Kunlun 2:5 (kon.)
Dinamo Riga
2:5 (1:0, 0:3, 1:2)
Red Star Kunlun
Úterý 08.11.2016, 18:30 • Arena Riga • KHL

57:00
    Meija oslabuje svůj tým, když dostává dvě minuty za sekání. Hosté si tak zahrají svou další přesilovou hru.

49:04
    Další přesilovka pro domácí. Marcinko dostává dvě minuty za držení protihráče a už pyká na lavici hanby.

39:47
    Ještě se bude vylučovat. Marcinko inkasuje dvě minuty za vysokou hůl a je tu první přesilová hra pro Dinamo Rigu.

35:13
    Další přesilovka pro Kunlun. Indrašis dostává dvě minuty za krosček a už sedí na trestné lavici.

23:22
    Máme tu vůbec první vyloučení v dnešním utkání. Lipsbergs dostává dvě minuty za faul kolenem a přesilovou hru si zahrají hosté z Kunlunu.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 9. Sčastlivyj (Sedláček, Skvorcovs), 51. Mullen (Pujacs) – 25. Videll (Jalasvaara), 32. Rau (Collins, Videll), 36. Bakoš, 42. Jašin (Pereskokov, Bellemore), 50. Rau (Collins)

Dinamo Riga: Sedláček – Cibulskis, Galvinš, Mullen, Pujacs, J. Redlihs, K. Redlihs, Kristaps – M. Redlihs (C), Bičevskis, Indrašis – Meija, Gillies, Shugg – Skvorcovs, Sčastlivyj, Darzinš – E. Kulda, Pavlovs, Lipsbergs.
    Red Star Kunlun: An. Makarov – Mäntylä, Jalasvaara (C), Bellemore, Viklund, Pereťagin, Jüe, Mikulovič – Collins, Videll, Rau – J. Alševskij, Marcinko, Bakoš – Fleury, Pereskokov, Jašin – S. Alševskij, Veličkin, Ponikarovskij – Jing.

Rozhodčí: Bondar, Fraňo – Metalnikov, Sirotkin