Boston – Buffalo | 4:0 (kon.) | | | NY Islanders – Vancouver | 4:2 (kon.) | | | Florida – Tampa | 3:1 (kon.) |
Novokuzněck – Soči | 1:0 (2:0 po s.n.) | | | Novosibirsk – Spartak Moskva | 0:2 (kon.) | | | Omsk – N.Novgorod | 2:1 (kon.) |
Jekatěrinburg – HC Slovan | 1:4 (kon.) | | | Magnitogorsk – Nižněkamsk | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Čeljabinsk – Kazaň | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Ufa – Toljatti | 4:2 (kon.) | | | Minsk – Vladivostok | 0:3 (kon.) | | | Jokerit – Chabarovsk | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Riga – Kunlun | 2:5 (kon.) |
K. Vary – Chomutov | 2:3 (kon.) |
Vítkovice – Liberec | 3:1 (po pr.) | | | IFK Helsinky – Linköping | 0:1 (kon.) | | | JYP – Bern | 3:3 (kon.) |
Växjö – SaiPa | 4:2 (po pr.) | | | HV71 – Sparta | 0:5 (kon.) | | | Fribourg – Kuopio | 3:2 (po pr.) |
Frölunda – Eisbären | 4:1 (kon.) |
Žilina – Orange 20 | 3:0 (kon.) |
UK Kings Prague – Akademici Plzeň | 6:4 (kon.) |
po s.n. (2:0)
Metallurg Novokuzněck
1:0
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
HK Soči
52:09
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Arťom Tomilin – 2 min., vysoká hůl).
|
|
35:01
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Michail Mamkin – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
|
|
31:13
|
Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Denis Vicharev – 2 min., podražení).
|
|
28:12
|
Vyloučení v týmu HK Soči (2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě).
|
|
25:28
|
Právě jsme byli svědky hodně tvrdého vražení na hrazení. O'Dell zaslouženě putuje na trestnou lavici.
|
|
21:54
|
Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Michail Kuklev – 2 min., podražení + 2 min., nedovolené bránění).
|
|
20:59
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Igor Ignatuškin – 2 min., podražení).
|
|
17:29
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Roman Děrljuk – 2 min., hákování).
|
|
09:38
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Igor Ignatuškin – 2 min., podražení).
|
|
05:00
|
Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Alexej Vasilčenko – 2 min., podražení).
|
|
04:14
|
Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Alexej Vasilčenko – 2 min., podražení).
|
Branky a nahrávky:
rozh. náj. K. Semjonov
Rozhodčí: Akuzovsky, Ibatulin – Kuprijanov, Vyljugin
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Vadim Ščegolkov (SOC)
1:0 Kirill Semjonov (NOV)
2. série:
1:0 Igor Levickij (SOC)
1:0 Jevgenij Solovjov (NOV)
3. série:
1:0 Andrej Kosticyn (SOC)
Metallurg Novokuzněck:
Karejev – Ljamkin, Skutar, Kuklev, Vasilčenko, Michajlov, Viksna, Kalašnikov – Solovjov, Zemčenko, K. Semjonov – Poliščuk, Komaristyj, Lebeděv – S. Butuzov, I. Musin, Vicharev – Jazkov, Anisin, Razumov – Taratuchin.
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči: Barulin – Mamkin, S. Kuzněcov, Alexandrov, Fantenberg, Děrljuk, Mamašev, V. Grebenščikov – Krikunov, Ignatuškin, A. Kosticyn – O'Dell, Levickij, Padakin – Tomilin, I. Zacharčuk, Jacenko – Ščegolkov, Tolpeko.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči: Barulin – Mamkin, S. Kuzněcov, Alexandrov, Fantenberg, Děrljuk, Mamašev, V. Grebenščikov – Krikunov, Ignatuškin, A. Kosticyn – O'Dell, Levickij, Padakin – Tomilin, I. Zacharčuk, Jacenko – Ščegolkov, Tolpeko.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Akuzovsky, Ibatulin – Kuprijanov, Vyljugin
Diváci:
Michal Janoštík