Opava – Šumperk 5:6 (po pr.) | Kopřivnice – Vsetín 1:4 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 4:1 (kon.)
SHK Hodonín – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Písek – David Servis 3:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 3:5 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 6:2 (kon.) | Nymburk – Kolín 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 8:0 (kon.)
Klášterec nO – Bílina 6:2 (kon.) | Řisuty – Sokolov 5:2 (kon.) | Trutnov – Děčín 5:2 (kon.)
Jablonec n/N – Vrchlabí 5:4 (kon.) | Kobra – Klatovy 3:2 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
6:2 (3:0, 2:2, 1:0)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Středa 09.11.2016, 18:00 • Bouchalky • 2. liga skupina Střed (ČR) • 13. kolo

Plameny nakonec uhájily roli favorita. Po první třetině sice vedli 3:0. Jenže ve druhém dějství hosté utkání zdramatizovali na 3:2. Domácí však přidali další dva góly a po 2tř. šli tak do šaten za vedení už 5:2. Ve třetí třetině domácí zásluhou Beneše přidali ještě jeden gól v přesilovce. Konečný stav po šedesátí minutách tedy – 6:2 pro Plameny. Ode mě je to pro dnešek vše a příště na počtenou. (20:26:55)

59:06
    Žďár ještě v poslední minutě kombinuje před Pírsem, ale zatím bez výsledku.

58:09
    Žďár právě vstřelil branku!

Žďár přesilovku využívá. Po parádní střele od modré čáry se prosazuje PETR BENEŠ. Asistence: Michal Kaňka

57:25
    Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Bastl – 2 min., nedovolené bránění).

57:00
    Do konce zápasu zbývají poslední tři minuty.

56:29
    S tím si Řehoř v pohodě poradil. Stav je tak stále 5:2 pro domácí.

56:29
    Sám na Řehoře uháněl Bastl. Ten byl ale faulovaný a pojede tak trestné střílení.

56:14
    Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Furch – 2 min., napadení).

55:45

54:29
    Hosté ujeli dva na jednoho, když se dostal následně ke střele Bílek, jenže jeho střelu efektivním zákrokem zpracoval Řehoř a nedopustil tak žádné komplikace.

53:45
    Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Pípal – 2 min., nedovolené bránění).

52:39
    Po střele jednoho z domácích zazvonila za Pírsem Tyč!

52:00
    Ke střele se mezi kruhy dostal Střecha. Ten ale poslal puk mimo bránu.

51:24
    K beckhendové střele se dostal na levém kruhu Beneš, ale jeho střelu si brankář pohlídal.

50:29

48:59
    Vajgar se hned usadil v útočném pásmu a kombinuje.

48:29
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Gregar – 2 min., podražení).

47:02
    Do pěkné šance si sám vybruslil Kuřítko, ale puk do brány nedostal a hra se následně přesunula na druhou polovinu.

45:22

44:40
    Vajgar je na puku a snaží se rozehrát ještě aspoň jednu přesilovkovou akci.

44:20
    Domácí vyhazují a osvobozují se.

43:33
    Domácí jsou ve čtyřech.

43:22
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kolda – 2 min., sekání).

42:18
    Až před Pírse si šikovně vybruslil Bureš, ale nepřekonal ho.

41:31
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kovářů – 2 min., hákování).

40:51
    Do slibné šance se hnali hosté, ale v konečné fázi si nepředali nahrávku. Ze šance tak nic nebylo.

40:01

Ve druhé třetině nejprve snížili hosté dvěma góli na 2:3, ale domácí neotáleli a přidali další dva góly po kterých odskočili na vedení 5:2. Třetí třetina začne cca od 19:45.

40:00

39:35
    Do šance se ještě těsně před koncem 2tř. dostali hosté, jenže Řehoř v pohodě zasáhl a puk schoval ve výstroji.

38:33

Paták nastřelil puk před bránu kde měl připravenou hokejku na teč MARCEL JURÁŇ, který se jen lehce dotkl kotouče a ten mezi betonama Pírse propadl až do brány. Asistence: Lukáš Paták, Josef Kolda

37:23

Plameny odskakují opět na dvoubrankové vedení. Po přihrávce před brankoviště z hole Kaňky se prosazuje LUKÁŠ PATÁK. Asistence: Michal Kaňka, Marcel Juráň

36:58
    Bude se vhazovat před Řehořem.

36:08
    Vítek nabízel nahrávku před bránu kde stál Střecha, jenže přihrávka ho těsně minula a doklouzala až na druhou stranu kluziště.

35:19
    Sám až před brankáře si vybruslil domácí Paták, který ho ale svojí kličkou překonat nedokázal.

34:15
    Dobrou nahrávku mezi kruhy dostal Červenka, jenže svojí střelou pouze vyprášil Pírsovi výstroj.

33:07
    Do šance se dostal po pěkném vybruslení až před bránu Střecha jenže tu vyrazil hostující brankář do ochranné sítě. Bude se vhazovat.

32:29

31:25
    Jeden z domácí obránců nahodil kotouč před brankoviště, kde stáli dva domácí útočníci. Ti, ale dorazit puk za Pírsova záda nedokázali.

30:29
    Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Bureš – 2 min., hákování).

29:22
    Vajgar právě vstřelil branku!

Vajgar dává další branku. Mezi kruhy dostal nahrávku ANTONÍN BASTL, který pěknou střelou překonal Řehoře. Asistence: Simon Beran

28:50
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Vítek D. – 2 min., sekání).

28:32

Vajgar snižuje. Na modré čáře se dostal ke kotouči JAN JINDRA, který pěknou střelou do víka překonal Řehoře. Asistence: Ota Lazorišák, Adolf Straka

28:23
    Střelu Půži od modré vyrazil Pírs mimo svojí bránu.

27:33

26:44
    Přesilovka domácích zatím nic moc. Bude se vhazovat před Pírsem.

26:10
    Plameny se usadili v útočném pásmu, ale žádnou šanci si zatím nevytvořily.

25:33
    Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Heldák – 2 min., hákování).

24:58
    Hra se teď přelívá s jedné strany na druhou , ale žádná šance se ani u jednoho týmu nenaskytla. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

23:46
    Bude následovat vhazování před Řehořem.

23:14
    Dobrou nahrávku dostal mezi kruhy Juráň, ten ale puk do brány svojí střelou nedostal.

22:16
    Střelu Kuřítka vytečoval jeden ze žďárských mimo bránu hostů.

20:54
    Vajgar na chvíli zamkl Plameny v jejich obranném pásmu a domácí se ujali puku a hru přenesli na druhou stranu.

20:01

V první třetině se prosazovali pouze domácí hráči. Nejprve se po pěkné akci prosadil Bureš. Potom se střelou prosadil Paták a následně do opuštěné brány dorážel Kuřítko. Hosté měli také pár slibných šancí, ale proměnit se jim ani jedno nepodařilo. Stav je tak 3:0 pro Plameny. Druhá třetina začne cca od 18:52.

20:00

18:33
    Střídání v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec: ze hřiště odchází Formánek, přichází Pírs.

18:33

Parádní akci teď předvedly domácí Plameny. Červenka si krásnou otočkou obehrál jednoho z hostujících obránců následně skrz brankoviště našel nahrávkou MARTINA KUŘÍTKA, který neměl sebemenší problém doťuknout puk do hostující brány. Asistence: Martin Červenka

17:56
    Hosté mohli snížit. Do obrovské šance se dostal před Řehořem osamocený Jindra, ale domácí brankář stihl zaklapnout betony a puk schovat.

16:41
    Zakázané uvolnění na hostující straně. Bude se vhazovat před Formánkem.

15:09
    Plameny se usadili opět v útočném pásmu a kombinují před Formánkem.

13:17

Žďár odskakuje už na dvoubrankové vedení. Kaňka našel nahrávkou LUKÁŠE PATÁKA, který pěknou střelou překonal Formánka a navýšil tak náskok Žďáru už na – 2:0. Asistence: Michal Kaňka, Ondřej Kovářů

12:47
    Po parádní kombinaci domácích v útočném pásmu zazvonila za Formánkem tyč.

12:11
    Hned ze střídačky se dostal k puku Juráň, který vybruslil až před Formánka kterému nastřelil kotouč pouze do jeho výstroje. Bude se vhazovat.

10:30
    Střelu jednoho z hostujících si pohlídal Řehoř, který nelenil a okamžitě poslal puk zpět do hry. Puku se tak ujali domácí a otočili hru na druhou stranu.

09:59
    Těsně před Formánek tečoval puk Červenka, ale ten si střelu pohlídal a ukryl pod lapačkou.

09:11
    Sám Před Řehořem se dostal ke střele Kundrát, ale napálil kotouč pouze do Řehořovi výstroje.

08:30
    Střela Bureše z levého kruhu těsně minula Formánkovu bránu.

07:04
    Sám teď mohl uhánět na Řehoře hostující Lazorišák, ale na přihrávku jen těsně nedosáhl a z šance tak nic nebylo.

05:13
    Na malou chvíli teď zamkli hosté domácí Plameny, ale ti si vše v klidu pohlídaly a nedovolily jim žádnou výraznější šanci.

04:42
    Do další pěkné šance se dostali opět domácí hráči, ale výsledek tentokrát bez úspěchu.

03:35

Plameny jdou do vedení. Gregar našel svojí nahrávkou LUKÁŠE BUREŠE, který si šikovně obehrál hostujícího gólmana, kterému následně šikovně zavěsil puk do horní poloviny brány. Asistence: Martin Gregar

02:25
    Ke střele se snažil mezi kruhy dostat Červenka, ale puk se k němu nakonec nedostal a jen těsně ho minul.

01:24
    Na puku jsou za svojí bránou domácí a rozjíždí další útočnou akci.

00:34
    K první střele zápasu se dostali domácí – konkrétně Gregar. Ten ale pouze vyprášil výstroj hostujícího brankáře.

00:01

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Půža, Smejkal, Vítek M., Kolda, Hort, Beneš, Pleva – Gregar, Kovářů, Juráň, Pazourek, Kunstmüller, Bureš, Červenka, Paták, Krupka, Kaňka, Kuřítko, Vítek D., Střecha T.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Formánek (Pírs) – Tržil, Růžek, Pípal, Bureš, Straka, Kohút, Zderadička – Bastl, Vantuch, Beran, Lazorišák, Svatuška, Bílek, Hotař, Jindra, Kundrát, Heldák, Furch

Rozhodčí: Netopil – Zedník, Komínek.

Poslední vzájemné utkání se hrálo na ledě J. Hradce.
    Začátek vyšel dobře Plamenům, když se trefili postupně Červenka, Kaňka a Kolda. Žďár tak hned z kraje zápasu vedl už 0:3. Domácí stihli do konce 1tř. zásluhou Kundráta snížit na 1:3. Ve druhé třetině však začaly gólové hody – nejprve na straně J. Hradce když se prosadili: Lazorišák 3x, Šmerha 2x a Kohút. Za Plameny snížil ještě do konce 2tř Plachý na 7:4. Jenže co se stalo ve 2tř. na hostující straně tak se v té poslední stalo na té domácí. J. Hradec vypadl na 3tř. totálně ze hry a Plameny jim to i se štěstím hořce oplatily, když se prosadil nejprve ve 3tř. Červenka, poté Pleva 2x a v poslední minutě zápasu otočil skóre na svou stranu Žďár po trefě Bureše. Konečný stav zápasu vyzněl tedy dobře pro Plameny, když si za výhru 7:8 připsaly tři body do tabulky.

KLH Vajgar J. Hradec 7:8 SKLH Žďár n/S
    9. Kundrát (Lazorišák, Bureš), 23. Lazorišák (Kohút), 25. Lazorišák (Kundrát), 28. Šmerha (Heldák), 31. Lazorišák, 33. Šmerha (Bureš, Vantuch), 35. Kohút (Zderadička) – 1. Červenka (Beneš, Pleva), 3. Kaňka (Kunstmüller, Pleva), 5. Kolda (Gregar), 39. Plachý (Kaňka, Kunstmüller), 48. Červenka (Gregar), 52. Pleva (Plachý), 60. Pleva, 60. Bureš.

Poslední odehraná utkání

Žďár se ve svém posledním zápasu představil v sobotu na ledě Pelhřimova. Zápas nabídl velké gólové hody tak si ho rozebere od začátku. V šesté minutě šly do vedení zásluhou Kaňky hostující Plameny. Hosté však neotáleli a ještě během minuty stihli vyrovnat na 1:1. Jenže to bylo od domácích na nějakou chvilku všechno, když gól číslo dva přidal za hosty Kovářů. Ještě během další minuty se prosadil i Beneš a Plameny šly do vedení už 1:3. V 16. minutě přidal další gól T. Střecha a chvíli po něm Gregar. Do konce 1tř. stihli ještě domácí snížit na 2:5. Druhá třetina začala lépe pro domácí když se trefil Kopic a snížil na 3:5, ale hosté si zásluhou O. Kovářů v oslabení vzali náskok zpátky a po 2tř. šli tak do kabin za vedení 3:6. Třetí dějství začali opět lépe domácím po trefě Kopice, který snížil opět na rozdíl jen dvou gólu na 4:6. Následně se však trefili zas žďárští. Konkrétně podruhé v zápase T. Střecha. Další gól vstřelili naopak domácí – Bezděk na 5:7 v přesilovce. Zhruba v polovině 3tř. se prosadili zase naopak žďárští, když se trefil Kunstmüller. Pelhřimov sice zásluhou Plachého stihl ještě snížit na 6:8, ale to bylo málo. Do konce zápasu se už neprosadil ani jeden tým a Plameny si tak pod Zelenou horu odvezly všechny tři body po vysoké výhře 6:8.

HC LM Pelhřimov 6:8 SKLH Žďár n/S
    Branky a nahrávky: 8. Vysloužil (Kubát, Kopic), 20. Vysloužil (Plachý, Kubát), 21. Kopic (Hadrava Martin), 41. Kopic (Vysloužil, Plachý), 50. Bezděk (Vysloužil), 58. Plachý (Vysloužil, Kubát) – 6. Kaňka (Hort), 9. Kovářů (Střecha, Půža), 10. Beneš (Vítek), 16. Střecha (Smejkal), 17. Gregar (Bureš), 28. Kovářů (Gregar), 46. Střecha, 50. Kunstmüller (Gragar, Bureš)

J. Hradec svoje poslední utkání odehrál doma proti Nymburku. Začátek zápasu vyšel jednoznačně lépe pro hosty když se postupně trefili Arnošt, Knesl a Barbora, který poslal hosty do vedení už 0:3. Do konce 2tř. však domácí stihli snížit zásluhou Heldáka na 2:3. Ve druhé třetině přidali další gól hosté, když se trefil Kříž a poslal tak Nymburk do vedení 2:4. Domácí se v druhé třetině vůbec neprosadili. Až v té třetí. Konkrétně Šmerha z přesilovky, který tak snížil na 3:5. Toto však bylo od obou týmu vše a Nymburk si tím pojistil první místo v tabulce a okradl tak domácí J. Hradec o všechny tři body na jejich vlastním ledě po výhře 3:5.

KLH Jindřichův Hradec 3:5 HC Nymburk
    18. Heldák (Lazorišák, Zderadička), 20. Heldák (Kohút), 42. Šmerha (Heldák) – 3. Arnošt (Novák), 7. Knesl (Pýcha, Bičiště), 16. Barbora (Rittig), 20. Smejkal (Pýcha), 26. Kříž (Pýcha)

Vítejte u dalšího onlajn přenosu. Dnes budeme sledovat utkání mezi domácím SKLH Žďár nad Sázavou (7. místo, 18. bodů, 48:49) proti poslednímu týmu tabulky KLH Vajgar Jindřichův Hradec (10. místo, 4. body, 29:72)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 4. Bureš (Gregar), 14. Paták (Kaňka, Kovářů), 19. Kuřítko (Červenka), 38. Paták (Kaňka, Juráň), 39. Juráň (Paták, Kolda), 59. Beneš (Kaňka) – 29. Jindra (Lazorišák, Straka), 30. Bastl (Beran)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Formánek (od 19. Pírs) – Tržil, Růžek, Pípal, Bureš, Straka, Kohút, Zderadička – Bastl, Vantuch, Beran, Lazorišák, Svatuška, Bílek, Hotař, Jindra, Kundrát, Heldák, Furch

Rozhodčí: Netopil – Zedník, Komínek