Rusko – Rumunsko 1:0 (kon.) | Maďarsko – Švédsko 0:2 (kon.) | Ukrajina – Srbsko 2:0 (kon.)
Česko – Dánsko 1:1 (kon.) | Rakousko – Slovensko 0:0 (kon.) | Itálie – Německo 0:0 (kon.)
Sev. Irsko – Chorvatsko 0:3 (kon.) | Anglie – Španělsko 2:2 (kon.) | Francie – Pobř. slonoviny 0:0 (kon.)
Rusko
1:0 (0:0)
Rumunsko
Úterý 15.11.2016, 17:00 • Achmat Arena, Groznyj, Čečensko • Mezinárodní přípravné zápasy

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:53:54)

V dnešním utkání gól padl až v poslední nastavené minutě nutno dodat, že zaslouženě. Po průměrném prvním poločase se hra ve druhé části propadla spíše do podprůměru, což možná bylo následkem většího počtu změn v sestavách obou týmů. Rusové si zhruba po hodině hry vypracovali mírnou převahu, kterou však dlouho nemohli gólově vyjádřit, až v posledních sekundách uspěl na malém vápně Ozdojev, který tak rozhodl o vítězství Ruska nad Rumunskem.

90+4
    90+3. Magomed OZDOJEV - 1:0

90+3
    Rusko právě vstřelilo branku!
    V poslední nastavené minutě se přece jenom domácí dočkali gólu, když se po zmatku před brankou Rumunska dostal k míči MAGOMED OZDOJEV, který z otočky posílá míč do branky.

90+1
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Stancu, přichází Nedelcu.

90
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Grigore, přichází Țîru.

90
    Rumunsko se opět ubránilo, ani tentokrát Rusové branku Pantilimona, z rohového kopu, neohrozili.

89
    Rusko bude mít k dispozici rohový kop z pravé strany.

88
    Vzápětí právě Poloz pokazil špatnou přihrávkou na Kokorina zajímavě se rodící přečíslení Rusů.

88
    Dmitrij Poloz se natáhl po míči před pokutovým územím soupeře a dokázal ještě vystřelit, ale Pantilimon byl na svém místě.

87
    Rumunský výběr plánuje další změnu v sestavě, do hry se chytá Bogdan Țîru.

86
    Nepřesný centr Samedova z levé strany, ale Jerochin vybojoval míč zpět na kopačky ruského výběru.

85
    Rusové mají v posledních minutách převahu, Jerochin se dostává ke střele zpoza vápna, ale trefuje jen záda svého spoluhráče, od nichž se míč odráží mimo branku Pantilimona.

84
    Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Kudrjašov, přichází Novoselcev.

83
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Grozav, přichází Ad. Popa.

82
    Kokorin chytl obránce a padl v pokutovém území soupeře, toto mu hlavní sudí Kulibakov nespolkl.

81
    Skóre se nemění ani po dobrém pasu za obranu Rumunska, kam si seběhl Poloz, jenže chtělo by to alespoň trefit branku... míč skončil několik metrů vedle.

80
    Posledních deset minut dnešního utkání, diváci v Achmat Areně rozhodně nejsou spokojeni s tím, co vidí... místo strhující fotbalové podívané je to spíše průměrná bitva.