Benátky n/J – Litoměřice 2:1 (po pr.) | Motor ČB – Havířov 2:1 (kon.) | Prostějov – Kladno 1:2 (po pr.)
Přerov – Slavia 1:2 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 2:0 (kon.) | Frýdek-M. – Třebíč 1:4 (kon.)
Kadaň – Most 4:2 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
Rytíři Kladno
Středa 16.11.2016, 18:00 • Zimní stadion Prostějov • Chance liga • 25. kolo

41:57
    Prostějov si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za podražení si odsedí David Tůma.

37:19
    A další vyloučení na straně Kladna! Domácí si několik sekund zahrají přesilovou hru 5 na 3! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Tomáš Redlich.

35:38
    Vylučovat se bude také na straně Kladna! Dvě minuty za vysokou hůl si odsedí Peter Jánský.

34:12
    Kladno si zahraje další přesilovku. Lukáš Luňák dostává dvě minuty za podražení.

23:50
    Kladno si zahraje další přesilovku! Tomáš Kvapil si odsedí dvě minuty za podražení.

18:34
    Domácí přesilovka je u konce. Kladno se totiž dostalo do útoku a Jan Rudovský jej přerušil jen za cenu podražení.

17:57
    Jestřábi si zahrají další přesilovku! Roman Přikryl dostává svůj druhý trest v utkání. Tentokrát si odsedí dvě minuty za hákování.

13:01
    Vylučovat se bude také na straně Kladna. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Roman Přikryl.

11:33
    Bude se znovu vylučovat! Kladno si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Ondřej Fiala.

09:08
    Bude se vylučovat! Úvodní přesilovku dnešního utkání si zahraje Kladno. Matouš Venkrbec dostává dvě minuty za držení.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 21. Rudovský – 2. Zikmund (Strnad, D. Růžička), 64. Ton (Tůma)

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor – A. Holík, D. Kolář, V. Zadražil, T. Kvapil, Kaluža, Protivný – Martin Novák, Moskal, Korhoň – Luňák, Venkrbec, Rudovský – Půhoný, Šlahař, L. Krejčík – Fiala, Hozák, Švec – Zabloudil.
    Rytíři Kladno: Hanuljak – J. Drtina, P. Hořava, Ulrych, Ptáček, Kehar, D. Růžička – Machač, Burger, Tenkrát – Ton, R. Přikryl, Tůma – Strnad, Zikmund, Jánský – Redlich, Cetkovský, Pekr.

Rozhodčí: Kubičík, Koziol – Bryška, Hanzlík