Olomouc – Partizánske 26:25 (kon.) | Most – Písek 38:15 (kon.) | Prešov – Veselí n/M 33:27 (kon.)
DHK Baník Most
38:15 (23:4)
Sokol Písek
Sobota 19.11.2016, 18:00Interliga ženy • 11. kolo

Díky za pozornost a mějte se fajn. (19:25:35)

Zápas tedy skončil vítězstvím Mostu 38:15, rozhodlo se o něm už v první půli. Písecké hráčky pak využily obměněné sestavy Mostu k tomu, aby příval branek v své síti alespoň trochu přibrzdily. Most se tak se svými diváky v Interlize pro letošní kalendářní rok rozloučil tím nejepším možným způsobem.

Konec zápasu. (38:15)

60
    V posledních minutách ještě sebrala míč Kalčíkové Jeřábková a svůj únik zakončila přesně. (38:15)

60
    Ještě jeden přesilovkový gól pro domácí tým. (37:15)

60
    Na trefu Dvořákové z křídla odpověděla Palasová v oslabení na druhé straně. (36:15)

59
    Dvouminutový trest pro Jačkovou. (35:14)

59
    Do konce zbývají dvě minuty, Písek nakonec odehrál druhou půli se ctí a debakl nedopustil. (35:14)

58
    Prudká střela Jeřábkové šla rovněž těsně vedle. (35:14)

57
    Ze střední spojky to zkusila i Jačková, ale orazítkovala jen spojnici břevna a tyče. (35:14)

57
    Na druhé straně úřadovala levačka Sáry Kovářové. (35:14)

57
    Přihrávka Kalčíkové na křídlo nebyla přesná, hrají Mostecké. (34:14)

56
    Ta teď byla odvezena nosítky mimo hrací plochu, po úpravě hřiště se opět bude pokračovat. (34:14)

56
    Kovářová se provinila prorážením, míč pro Písek. Opět však na hrací ploše zůstává ležet jedna z hostujících hráček. (34:14)

56
    Michková v obrovské šanci nedala a navíc se při zakončení zranila. (34:14)

55
    Ani na druhé straně se snaha o rychlý brejk nesetkala s úspěchem. (34:14)

55
    Z ostrého úhlu to zkusila Talafousová, trefila ale pouze Müllnerovou. (34:14)

54
    Do konce duelu zbývá v tuto chvíli přesně 6:22. (34:14)

54
    Z velmi ostrého úhlu se dokázala trefit na vzdálenější tyč Chmelařová, je tu oddechový čas pro Písek. (34:14)

54
    Do rychlého protiútoku se vřítila Jeřábková, ale v pádu už nestačila zakončit o chlup přesněji. (33:14)

53
    Opět se hráčky Baníku vrací k tvrdé obraně brankoviště a dávají to poznat i Šelaisové. (33:14)

52
    Dvě rychlé a úspěšné akce. Nejprve se trefila Rusfelová a prakticky hned z rozehrávky zase z brankoviště neminula cíl Borovská. (33:14)

52
    Krkolomnou přihrávku Kalčíkové hráčky Písku nezkrotily. (32:13)

51
    Na palubovce nyní zůstala po tvrdém souboji ležet Zachová, ale je to nakonec Borovská, která napasovala svou střelu přesně k tyči. (31:13)

50
    Po zisku míče se házenkářky Písku pokusily o rychlou přihrávku do útoku, ale míč lapila Szarková. (31:13)

50
    Přesilovku využila Rusfelová. (31:13)

49
    Po tvrdém zákroku na Palasovou je tu mostecká dvojka. (31:12)

49
    Míšová byla na brankovišti bráněna velmi těsně, pak se ale domácí tý prosadil z křídla. (30:12)

48
    Další mostecký gól neplatí, je tu jen devítka pro domácí tým. (30:12)

48
    Se střelou Kalčíkové si poradila Müllnerová. (30:12)

47
    Jačková neuspěla a na druhé straně vsítila jubilejní třicátý gól Kovářová. (29:12)

46
    Pěknou kombinaci domácích nyní zakončila Růčková. (29:11)

45
    Mikulčíková se trefila přesně z křídla. (27:11)

44
    Výborný zákrok Müllnerové v mostecké brance další snížení nepovolil. (27:11)

43
    Písecké hráčky skóre trochu upravily ve druhé půli, prohrávají již jen o šestnáct branek. (27:11)

38
    Kalčíková nyní inkasovala dvojku, předtím skórovala Szarková. (23:4)

Omlouváme se za problémy, hned jak to bude možné, budeme skóre aktualizovat. (23:4)

31
    Začal druhý poločas. (23:4)

Vše se chystá na start druhé půle, kdy už nejspíš budeme jen řešit výši mosteckého vítězství.

Pokud Písek vykazoval nějakou obavu z tohoto zápasu, tak ta byla v první půli patrná více než bylo zdrávo. Mostecké házenkářky si se soupeřem dělají co chtějí a vedení o devtenáct gólů je zcela jasným obrazem hry v první půli.

30
    První poločas skončil. (23:4)

30
    Poslední gól domácích dává Růčková a navyšuje tak konečné skóre v prvním poločase na 23:4. (23:4)

30
    Pokus Šroubkové z křídla letěl tentokrát hodně vedle brány. (22:4)

30
    Dvacet vteřin do konce poločasu, devítka pro Písek. (22:4)

30
    Šroubková z křídla neuspěla. (22:4)

29
    Szarková přidala další gól. (22:4)

29
    Bezpalcová pokryla další šanci Písku. (21:4)

29
    Další rychlou akci zakončila Míšová. (20:4)

28
    Domácí tým však odpovídá rychle. (20:4)

28
    Jačková se trefila a snižuje hrozivý náskok Mostu. (19:4)

27
    Teď to hostující hráčky zkusily dohrát do levého křídla, ale domácí tyto snahy zatím výborně pacifikují. (18:3)

27
    Písecké hráčky zatím vůbec nestíhají v obraně, nechávají se velmi jednoduše přehrávat a pouští mostecké hráčky do velkých možností. (18:3)

26
    Další výborný zákrok od Bezpalcové! (18:3)

25
    Další dálnice se nyní otevřela před Szarkovou, který zakončila přesně. (18:3)

25
    Palasová se hezky uvolnila na brankovišti a v jasné šanci se nemýlila, je tu další time-out. (18:3)

25
    Dvě minuty nyní inkasovala Jeřábková. (18:2)

24
    Pěkná kombinace mezi Borovskou a Míšovou znamená již osmnáctý gól. (18:2)

23
    Teď se Písku povedlo uvolnit Michkovou, ale zazářila brankářka Bezpalcová. (17:2)

23
    Rychlý přechod do útoku zakončila úspěšným lobem Míšová. (17:2)

22
    Z pivota se prosadila Kovářová! Time-out pro Písek. (16:2)

22
    Mostecké házenkářky zatím špičkově brání a povolily všehovšudy Písku dvě branky, velký podíl na tom má i gólmanka Bezpalcová. (15:2)

21
    Galušková při pokusu o střelu faulována, nařízena je devítka. (15:2)

20
    A tak po zisku míče předvedla rychlý výpad Jeřábková a je to již o třináct branek. (15:2)

20
    Galušková to zkusila ze spojky, ale střele chyběla razance a prudkost. (14:2)

19
    Písecké nejprve zazdily rychlý protiútok, když se míč nedostal až k Michkové, na druhé straně trestala Jeřábková. (14:2)

18
    A přichází další úspěšný zákrok písecké brankářky. (13:2)

18
    Nejprve Písek neuspěl se střelou z křídla, pak podnikla rychlý výpad Matoušková a zakončila přesně. (13:2)

17
    Opět obrala Písecké o míč Palasová nepřesnou přihrávkou. (12:2)

Na druhé straně zakončila rychlou akci z křídla Chmelařová. (12:2)

Palasová se při rozehrávce dopustila kroků. (11:2)

15
    Po neproměněných šancích na obou stranách zůstala na chvíli na zemi ležet Jačková, ale už se opět hraje a u míče je Písek. (11:2)

15
    Akce Písku jsou zatím hodně kostrbaté, málokdy dojde až k zakončení. (11:2)

14
    Na druhé straně ovšem bleskově odpověděla Szarková. (11:2)

14
    Přesná střela Jačkové znamená druhý gól Písku. (10:1)

13
    Borovská přidává další branku a náskok Mostu roste. (10:1)

13
    Po další nepřesné rozehrávce hostujících hráček přišel rychlý brejk Mostu, který házenkářky Písku zastavily jen za cenu žluté karty. (9:1)

12
    Po nepřesné přihrávce Borovské na Chmelařovou může hrát Písek. (9:1)

12
    Další gól pro hráčky Mostu po přesné střele ze spojky. (9:1)

11
    Jačková z dobré pozice minula, na druhé straně byla úspěšná Jungová. (8:1)

10
    Na druhé straně se z křídla neprosadila Chmelařová. (7:1)

10
    Z pivota uspěla přesnou dorážkou Michková a dává první gól Písku. (7:1)

9
    Jeřábková na druhé straně přidala další branku Mostu. (7:0)

9
    Další neúspěšný písecký pokus z křídla. (6:0)

8
    Po trefě Szarkové už Most vede o šest branek a Písek si vzal oddechový čas. (6:0)

8
    A na druhé straně se zase mostecké hráčky prosadily z pivotu. (5:0)

7
    Součková trefila na druhé straně břevno. (4:0)

7
    Szarková zakončila akci na pivotu a zvyšuje na 4:0. (4:0)

6
    Jačková kombinovala s Kalčíkovou, bylo však pískáno prorážení. (3:0)

5
    Szarková při pokusu o střelu za sebou nechala míč. (3:0)

4
    Borovská se uvolnila na pivotu a prostřelila píseckou gólmanku. (3:0)

2
    Po neproměněnch šancích na obou stranách se prosadila Jeřábková. (2:0)

1
    Hned první útok mosteckých hráček skončil gólem. (1:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Hráčky již jsou na palubovce.

Most bude v tomto zápase jednoznačným favoritem. V tabulce Interligy mu patří druhé místo, zatímco jeho soupeř z jihu Čech je aktuálně až jedenáctý. Pro házenkářky Mostu to bude navíc poslední letošní domácí duel v interlize.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.