NY Rangers – Pittsburgh 1:6 (kon.) | Washington – St. Louis 4:3 (kon.) | Columbus – Calgary 0:2 (kon.)
Buffalo – Detroit 1:2 (1:2 po s.n.) | New Jersey – Toronto 5:4 (1:0 po s.n.) | Minnesota – Winnipeg 3:1 (kon.)
Tampa – Philadelphia 4:2 (kon.) | Nashville – Dallas 5:2 (kon.) | Colorado – Edmonton 3:6 (kon.)
Arizona – Vancouver 1:4 (kon.) | San Jose – Chicago 2:1 (kon.) | Los Angeles – NY Islanders 4:2 (kon.)
Columbus Blue Jackets
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Calgary Flames
Čtvrtek 24.11.2016, 01:05 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

58:27
    Flames budou třetí třetinu dohrávat bez svého kapitána, Mark Giordano (CGY) totiž vyfasoval dvě minuty za krosček. Závěr ještě bude hodně zajímavý!

57:00
    Sergej Bobrovskij celé tři minuty před koncem peláší na střídačku, domácí už hrají va bank!

55:53
    Mladík Matthew Tkachuk mohl definitivně rozhodnout o vítězství Flames, tváří tvář Bobrovskému ale nedokázal poslat kotouč do sítě!

51:42
    Asi jsem to zakřikl. Po akci Hartnella kotouč nějakou dobu nebezpečně poskakoval před Johnsonem, ani jeden z domácích hráčů ho ale nedostal do sítě!

47:29
    Jenže po komerční přestávce si Flames zahrají další přesilovku, Nick Foligno (CBJ) půjde pykat na dvě minuty za podražení.
    46:26 Micheal FERLAND - 0:2

46:26
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Tak nakonec to ani celé dvě minuty nebyly, hosté totiž dokázali přesilovou hru využít! MICHEAL FERLAND se zmocnil kotouče na vrcholu pravého kruhu, udělal dva rychlé kroky a poté přesnou střelou švihem nedal Bobrovskému šanci. Asistence: Dennis Wideman.

45:41
    Jackets se budou příští dvě minuty bránit, Lukáš Sedlák (CBJ) totiž vyfasoval dvě minuty za hákování.

28:58
    To byla šance! Cam Atkinson ujel do rychlého brejku a ocitl se tváří v tvář Johnsonovi, domácí útočník si ale na něm vylámal zuby!
    26:35 Troy BROUWER - 0:1

26:35
    Hosté jdou zničehonic do vedení! Seth Jones rozehrál kotouč přímo na TROYE BROUWERA, který si následně puk vyměnil s Versteegem a z předbrankového prostoru jej usměrnil do sítě! Asistence: Kris Versteeg.

20:39
    Atkinson po Werenskiho pasu cpal kotouč do předbrankového prostoru, kam si najel Nick Foligno, přehodit Johnsonův beton se mu ale nepodařilo!

20:14
    Matthew Tkachuk (CGY) omylem trefil bolí do obličeje Setha Jonese a jelikož se na jeho tváři objevila krev, následovat bude čtyřminutová přesilovka Jackets!

14:52
    Jack Johnson (CBJ) si půjde odpočinou za katr na dvě minuty za držení, k přesilovce Calgary ale dojde až po další komerční přestávce.