Minnesota – Pittsburgh 6:2 (kon.) | Anaheim – Chicago 2:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 3:2 (kon.)
Washington – Buffalo 3:1 (kon.) | Nashville – Winnipeg 5:1 (kon.) | Boston – Calgary 1:2 (kon.)
New Jersey – Detroit 4:5 (po pr.) | Tampa – Columbus 3:5 (kon.) | Dallas – Vancouver 2:1 (kon.)
    Oliver EKMAN-LARSSON - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
    Autorem vítězné branky je OLIVER EKMAN-LARSSON.
    Gól McDavida byl již po vypršení času a nebyl správně uznán

Je to tak, ani pětiminutové prodloužení nerozhodlo o vítězi, následovat tak budou samostatné nájezdy. A to i přesto, že hosté již slavili vítězný gól, který ale Connor McDavid vsítil již po vypršení času.

61:38
    Pozor, to je kritický stav pro domácí, Anthony DeAngelo dostává dvouminutový trest za podražení a domácí se budou bránit v oslabení.

54:54
    Ale z ničeho nic se do šance dostal Ryan White, po přihrávce od zadního mantinelu, ale Talbot fantasticky podržel svůj tým.
    48:06 Shane DOAN - 2:2

48:06
    Arizona právě vstřelila branku!
    Jako správný kapitán šel nyní SHANE DOAN do ohně před branku, kde, po vyhraném buly Martina Hanzala, tečuje střelu De Angela. Vše ještě musel potvrdit videozáznam, rozhodčí gól uznali, je vyrovnáno. Asistence: Anthony DeAngelo a Tobias Rieder.

43:33
    Edmonton bude mít výhodu přesilové hry, Oliver Ekman-Larsson dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění.

40:12
    I v úvodu třetí třetiny mají domácí výhodu přesilové hry a hned je tu šance Domiho, který po vyhraném vhazování Hanzla vlétl do třetiny Olejářů a vypálil z levé strany, Talbot se štěstím vyráží.

39:51
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Matt Benning – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

36:39
    Vylučuje se, na trestnou lavici usedá domácí Murphy za hru vysokou holí, přesilová hra Edmontonu.

30:57
    Maroon trefuje tyčku, Connor McDavid se dostal také do zakončení, ale Smitha nepřekonal.

27:17
    Leon Draisaitl odpyká trest za svého gólmana, Talbot fauloval a domácí si zahrají přesilovou hru.

19:36
    Ostrý zákrok Maroona, který dostává dvě minuty a hosté se budou bránit v oslabení.
    17:38 Max DOMI - 1:2

17:38
    Arizona bleskově snižuje, po buly ve středovém kruhu se dostávají domácí do útoku a MAX DOMI přesnou střelou překonává Talbota. Asistence: Radim Vrbata a Oliver Ekman-Larsson.
    17:29 Adam LARSSON - 0:2

17:29
    Edmonton právě vstřelil branku!
    ADAM LARSSON překonává Smitha po parádní přihrávce Eberleho z pravé strany. Asistence: Oscar Klefbom a Jordan Eberle.
    06:08 Gól Arizony neplatí, puk se na žádném ze záznamu neobjevil za brankovou čárou.

06:08
    Domácí se již radovali z vyrovnávacího gólu Jamie McGinna, kdy nejprve rozhodčí za brankou signalizoval, že puk viděl za brankovou čárou, ale následný rozbor videocentrem nic takového nepotvrdil a gól tedy neplatí!

03:07
    Maroon zřejmě orazítkoval horní tyčku branky Arizony, je to tak, gólová šance hostů.
    01:31 Connor MCDAVID - 0:1

01:31
    CONNOR MCDAVID pláchl obraně Arizony a neskutečně rychlýma rukama nyní zmátl gólmana, který snad ani neví, kudy mu puk prošel do branky. Asistence: Jesse Puljujärvi a Milan Lucic.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 18. Domi (Vrbata, Ekman-Larsson), 49. Doan (DeAngelo, Rieder), rozh. náj. Ekman-Larsson – 2. McDavid (Puljujärvi, Lucic), 18. A. Larsson (Klefbom, Eberle)