Opava – Nový Jičín 3:1 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 1:3 (kon.) | Šumperk – Poruba 2011 3:2 (kon.)
Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Klášterec nO – Klatovy 2:5 (kon.) | Vsetín – Technika Brno 6:0 (kon.)
Písek – Tábor 1:4 (kon.) | Žďár n/S – Nymburk 6:3 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 2:9 (kon.)
Jindř. Hradec – David Servis 5:8 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 6:5 (kon.) | Děčín – Bílina 7:2 (kon.)
Kobra – Řisuty 9:2 (kon.) | Trutnov – Jablonec n/N 1:5 (kon.)
HC Kobra Praha
9:2 (2:0, 4:2, 3:0)
HC Řisuty
Sobota 26.11.2016, 18:002. liga skupina Západ • 17. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Příjemný sobotní večer z Prahy, dnes se v rámci 17. kola 2. ligy západ střetne domácí HC Kobra Praha s hostujícím týmem HC Řisuty

Pozice: 1.
    Body: 31
    Skóre: 67:54
    Kobra je sice po 16 kolech na průběžném prvním místě, v poslední době se ji však nedaří, z posledních pěti zápasů totiž dokázali Pražané vybojovat pouze šest bodů když v posledním zápase porazili HC Trutnov 3:2 po samostatných nájezdech.

HC Řisuty
    Pozice: 5.
    Body: 25
    Skóre: 64:59
    Řisutský celek je na tom o čtyři pozice hůře než jejich dnešní soupeř, z posledních tří zápasů ale nedokázal zvítěžit ani bod a propadl se až z druhého místa.

Poslední vzájemné utkání
    HC Řisuty 3:7 HC Kobra Praha
    Branky a nahrávky: 24. Kalla (Bunda), 25. Hegenbart (Borovanský), 43. Kolařík – 9. Jedlička (Antončík), 29. Jakeš (Jedlička, Cafourek), 30. Vlach (Hlinka), 40. Šteiner (Jakeš), 44. Jakeš, 55. Jedlička (Švaříček), 55. Jakeš (Jedlička, Tuma)

HC Kobra Praha: Bílek, (Langer) – Vacek, Semrad, Švaříček, Šteiner, Verbík, Cafourek (A), Lang – Antončík, Jakeš (C), Jedlička, Matějček, Slanina (A), Tůma, Vlach, Hlinka, Kuchta, Matějek, Pulkrab

HC Řisuty: Chabr, (Škubal) – Kolařík, Bílek, Babický (A), Sedláček, Hierman, Kulich, Bunda, Keller – Borovanský, Kos (C), Náprstek, Záleský, Krpata, Janeček, Kalla, Slavíček, Brém, Fortelka, Hegenbart (A), Vyskočil.

00:01

00:04
    Úvodní buly vyhráli domácí hokejisté kteří nyní drží puk za svojí brankou.

00:27
    První zákrok v zápase si připisuje Bílek po střele Borovanského z blízkosti jeho branky.

01:08
    Chabr poslal puk po levém mantinelu, na modré čáře si ho převzal Antončík.

01:44
    Po buly na pravé straně od Chabrovy branky se dostal až na útočnou třetinu Brém, z blízkosti Bílka ale vystřelit nedokázal.

02:08
    Náprstkovo nahození od modré čáry se odrazilo od zadního mantinelu na hokejky domácích.

02:48
    Vlach obdržel přihrávku na pravé straně kluziště, zpracoval si puk a dokázal i vystřelit, těsně před Chabrem ale zastavil puk svým tělem Kolařík.

03:04
    V ofsajdu se ocitl Borovanský, vhazovat se bude před Chabrem. Konkrétně po jeho levé straně.

03:42
    Z modré čáry nahodil puk za branku Kolařík, kde si ho převzala Kobra.

04:12
    Šteiner nyní drží puk za vlastní brankou a čeká až jeho spoluhráči vystřídají.

04:44
    O puk se bojuje v třetině Kobry.

05:00
    A ze souboje odešel vítězně obránce Kobry poté co obral o puk Kolaříka.

05:35
    Hierman ztratil puk za svojí brankou, skvěle ale svojí chybu napravil a vybojoval ho zpět.

06:11
    Z levé strany pálil velmi tvrdě Vacek, Chabr se ale nenechal nachytat a chytá střelu svým tělem.

06:29
    Krpata se pokoušel dostat přes modrou čáru, v tom mu ale zabránil skvělým zákrokem obránce Kobry.

06:57
    O první zakázané uvolnění zápasu se postarali hosté, konkrétně tedy Kos.

07:21
    Tuma si převzal přihrávku na modré čáře, přejel modrou čáru a pálil jen do mantinelu.

08:06
    Krpata si teď neporozuměl se Záleským a po špatné přihrávce ztratil puk na útočné třetině.

08:20
    Kobra právě vstřelila branku!
    Kobra to sehrála skvěle, Matějček našel z pravé strany DANIELA VLACHA, který přijel před Chabra kterého si skvěle položil na zem a prostřelil ho. Asistence: Matějček, Slanina.

08:57
    A další střela Kobry, tentokrát šla z hokejky Jedličky, Chabr byl ale znovu pozorný a nedopustil aby ho Jedlička prostřelil.

09:28
    Cafourek se dostal z modré čáry k tvrdé ráně, ta ale mířila jen do mantinelu za brankou.

09:51
    Chabr vytasil další zákrok, tentokrát po střele z pravého kruhu a bude se vhazovat.

10:30
    Vlach si převzal puk ve středním pásmu a krásně si poradil s obrácem a následně rozehrává na Semráda.

11:21
    Řisuty se nyní usadili na útočné třetině, po zákroku Slaniny ale puk ztratili a do útoku se vrhli domácí.

11:48
    Antončík chtěl projít kolem Sedláčka podél levého mantinelu, ten ho ale skvělým zákrokem nepustil.

12:24
    Cafourek se za vlastní brankou dostal k přihrávce, ta ale nenašla svého adresáta a puk mají Řisuty.

13:08
    Brém se dostal k odraženému puku na pravé straně středního pásma a nahodil ho za branku Bílka.

13:40
    Vyskočilovi se nepodařilo projít přes dva soupeře, puk ale zůstává na hokejkách hostů.

13:43
    Ofsajd Kobry ve kterém byl Matějček.

14:19
    Hegenbart přejel modrou čáru a dostal se až za branku domácích, tam ho ale v přečíslení obrali o puk obránci, kteří se dostali až k Chabrovi a po střele která byla ztečována do ochranné sítě budou vhazovat.

15:17
    Krpata chtěl přihrávkou do útočného pásma najít Janečka, ten byl ale atakován obráncem a na puk nedosáhl.

15:21
    Náprstek se z blízkosti Bílka dostal k zakončení, domácí brankář byl však pozorný a přikryl puk lapačkou.

15:46
    Kalla ztratil v útočné třetině puk ke kterému se dostal Vlach, ten se pokoušel vystřelit, trefil ale jen obránce od kterého se puk dostal až za mantinel.

16:16
    Vlach se dostal ke střele na modré čáře, před brankou ještě tečoval puk MARTIN MATĚJČEK, od kterého se puk odrazil do protipohybu Chabra, který na puk již nedosáhl, je z toho dvougólové vedení Kobry. Asistence: Vlach, Vacek

17:04
    Vhazovat se bude před brankou Bílka.

17:34
    Borovanský se z velké blízkosti Bilkovy branky pokoušel tečovat Kosův pas, mířil ale těsně mimo.

18:01
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Tuma – 2 min., nedovolené bránění).

18:38
    Sedláček se dostal k tvrdé střele od modré čáry, Bílek ale puk viděl po celou dobu letu a vyrazil ho do rohu kluziště.

19:16
    Puk si převzal Matěj Kos za brankou a rozehrál na svého spoluhráče u levého mantinelu.

19:49
    Bílek pálil od modré, před brankou ale ještě tečoval Borovanský, domácí brankář Bílek však skvěle zasáhl lapačkou a zachránil Kobru od inkasované branky!

20:00

A je tu konec první třetiny, domácí Kobra měla jasně na vrch, vede tedy 2:0.

20:01

20:09
    Hosté vyhráli vhazování a chtěli se dostat do útočného pásma, jejich pokus ale zastavil ofsajd Borovanského.

20:33
    Borovanský skvěle našel z pravé strany před brankou úplně volného Hegenbarta, ten však nedokázal z blízkosti prostřelit Bílka!

20:46
    Po vyhození Šteinera je odpískáno zakázané uvolnění, vhazovat se bude po levici Bílka.

21:24
    Krpata skvěle vybojoval puk v rohu hřiště a rozehrál na modrou čáru kde byl Janeček. V zápětí se k puku dostali domácí a je z toho další zakázané uvolnění.

22:10
    Slavíček ve spolupráci s Kallou dokázal vybojovat puk pro Řisuty, hosté, sotva ale přejeli modrou čáru o puk přišli.

22:10
    Po kratší době kdy vládli na kluzišti hosté se k rychlému protiútoku dostali domácí a hned je z toho branka na 3:0. Šteiner našel LUKÁŠE TUMU a ten už si dokázal poradit s Chabrem. Asistence: Šteiner, Hlinka

23:55
    Puk si převzal za brankou Slanina, vyjel až na modrou čáru a poté chtěl vracet za branku, tam ale našel pouze hostující obránce, kteří vyhodili puk na třetinu Kobry.

24:16
    A demolice Řisut pokračuje, tentokrát se po přihrávce Šteinera dostal z pravé strany až před Chabra ŠIMON ANTONČÍK, který neměl s překonáním hostujícího brankáře žádný problém a zvyšuje na 4:0! Asistence: Šteiner, Jakeš

25:19
    Matěj Kos si převzal puk a dostal se od levého mantinelu ke střele, Bílek ale byl dobře postaven a nedopustil, aby ho hostující kapitán prostřelil.

25:40
    Hegenbart se dostal s pukem až do svojí třetiny odkud přihrál na modrou čáru na Borovanského.

25:44
    Kobra dnešní zápas hraje ve skvělé pohodě, další, již pátý gól přidal MARTIN MATĚJČEK, který skvěle poslal puk pod břevnu Chabrovy branky. Asistence: Semrad, Vlach.

27:02
    Krpata byl za brankou a atakoval ho jeden z útočníku Kobry, nakonec ale dokázal posunout puk na modrou čáru, kde byl Záleský.

27:33
    Slavíček nedokázal z levé strany najít na útočné modré čáře Kallu a puku se zmocnili domácí.

27:35
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Hlinka – 2 min., krosček).

28:09
    Bílek se od modré čáry dostal ke střele, Vlach ale zablokoval puk před brankou Kobry.

28:23
    Hegenbart měl puk za brankou dostal se před Bílka odkud chtěl ještě najít v lepší pozici svého kapitána Kosa, ten ale nedokázal vystřelit, brankář domácích totiž dokázal puk zalehnout.

28:56
    Sedláčkova rána od modré čáry byla zastavena betonem Bílka.

29:41
    Antončík dokázal vyhodit puk z vlastní třetiny, za brankou Chabra si ho převzal Sedláček.

30:45
    Matějček dostal přihrávku mezi kruhy, dokázal se s pukem otočit, jeho střelu ale vyrazil betonem Chabr.

32:01
    Matěj Kos se dostal k puku ve středním pásmu a rychle pláchl obráncům po levé straně, chtěl ještě najít Hegenbarta, který si najížděl před branku, hokejkou však puk zastavil obránce.

32:28
    Antončík se po skvělé přihrávce dostal k puku v blízkosti Chabra, trestuhodně však střelu poslal mimo!

32:46
    Po zákroku domácího brankáře se vhazovalo před brankou Kobry, vhazování vyhráli právě domácí.

33:20
    Zakázané uvolnění Kobry, bude se vhazovat po levici Bílka.

34:02
    Z levé strany se dostal k povedené střele Vlach, Chabr byl ale připraven a skvělým zákrokem puk vyrazil do rohu branky.

34:10
    MARTIN MATĚJČEK obral o puk obránce ve středním pásmu, ujel mu a skvěle prostřelil Chabra mezi betony. Bez asistence.

34:10
    Chabr v dnešním zápase dochytal, nahradil ho Jiří Škubal.

34:49
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Krpata – 2 min., držení protihráče).
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Antončík – 2 min., sekání).

35:06
    Vhazovat se bude po zakázaném uvolnění před Škubalem.

36:03
    Brém zastihl na útočné modré čáře úmysl obránce Kobry a poslal puk do rohu kluziště, kde si puk převzal domácí Cafourek.

36:12
    Řisuty právě vstřelily branku!
    Tak Buldoci se také nakonec dočkali svého prvního gólu, po přihrávce Borovanského z levé strany se trefil střelou mezi betony FILIP BÍLEK. Asistence: Borovanský

37:19
    Antončík vyjel z trestné lavice a hned se dostal k puku ve třetině Řisut kde puk ztratil.

37:57
    Janeček si převzal puk u vlastní branky a nic neřešil, vyhodil ho na třetinu Kobry.

38:08
    A další gól Buldoků, souhru Brém-Kulich zakončil skvělou střelou TOBIÁŠ SLAVÍČEK, který snižuje stav utkání na 2:6 z pohledu Řisut. Asistence: Brém, Kulich

38:36
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Bílek – 2 min., držení hole).

39:12
    Janeček se skvěle dostal ke střele po pěkném úniku, brankář Bílek ale vytasil skvělý zákrok a puk chytil lapačkou. Bude se vhazovat

39:16
    A po vhazování se znovu dostali hosté ke střele, tentokrát to byl Sedláček, ten ale také mířil jen na Bílka, který si puk pokryl.

40:00

Je tu konec druhé třetiny ve které padlo dohromady šest branek, první čtyři dali domácí, poté se ale herně zvedly i Řisuty a to vedlo k snížení stavu na 6:2.

40:01

40:18
    Buly vyhráli hosté, k puku se dostal Kolařík, který ihned vyhodil puk za branku Bílka.

40:22
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Vacek – 2 min., nedovolené bránění).

40:44
    Krpata v rohu hřiště ztratil puk po zdvojení od obránců.

41:14
    Borovanský si převzal puk ve vlastní třetině a dostal se až za branku Kobry odkud našel na levé straně Krpatu, který ztratil puk.

41:18
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Jakeš – 2 min., sekání).

41:41
    Kotouč mají v držení hosté, kteří se snaží něco vymyslet.

42:33
    Bílek obdržel přihrávku od Kolaříka, měl dostatek času i prostoru, svojí střelou ale trefil jen nohu obránce.

43:25
    Bílek ještě stihl převzít puk před Vlachem.

43:55
    Kobra se po delší době dostala k puku, dlouhá přihrávka Jakeše měla mířit na Antončíka, byla ale nepřesná. Na druhé straně se Slavíček nestačil vrátit a byl přistižen v ofsajdu.

44:35
    Vacek dostal kotouč na levé straně kluziště a nahodil ho, mířil ale vedle, u puku ale zůstávají domácí.

44:46
    Brém ujel podél levého mantinelu obráncům a dostal se ke střele kterou zblokoval Bílek do ochranné sítě.

45:19
    Puk vystřelil z pravé strany Matěj Kos, mířil ale jen kousek vedle branky Kobry.

45:54
    Jedlička se dostal ke střele od levého mantinelu, Škubal byl ale připraven a vytěsnil ji betonem.

46:11
    Ivan Záleský si nedokázal poradit s přesilou v obrně Kobry a ztratil puk.

47:01
    Na jedné straně Slavíček špatně přihrál na Kallu a do protiútoku se dostali hosté, Vlach si převzal puk, posunul ho na Slaninu, ten ještě skvěle našel před brankou MARTINA MATĚJČEKA, který prostřelil Škubala a dává již svůj čtvrtý gól zápasu! Asistence: Slanina, Vlach

47:57
    Hegenbart zastihl puk před dojíždějícím útočníkem a rozehrál puk do středního pásma.

48:49
    Tuma si skvěle v rohu hřiště pohrál s obráncem a dostal se až před Škubala, k zakončení se ale nedostal.

48:49
    Hra je přerušena, jeden z hráčů Kobry obdržel nepříjemný zásah do oblasti obličeje.

49:02
    Už to vypadalo že Hierman skvěle zastavil Matějčeka, rozhodčí mu ale dali dvě minuty na trestné lavici za podražení.

49:39
    Verbík tvrdou přihrávkou přenesl těžiště hry na pravou stranu.

50:06
    To je opravdová demolice Řisutských hokejistů, po střele Hlinky se dostal k dorážce LUKÁŠ TUMA, který prostřelil Škubala a dává již desátý gól dnešního utkání. Asistence: Hlinka, Pulkrab.

51:02
    Přes dva obránce se dostal Jiří Kalla a z blízkosti branky chtěl prostřelit Bílka backendem, golman byl ale pozorný.
    Někdy to prostě schytají i pánové v pruhovaném...

51:39
    Kos našel Borovanského na levé straně kluziště, právě Borovanský poté vystřelil, puk poslal ale jen do rohu.

52:24
    Tuma se po přihrávce Pulkraba nedostal k puku, skvěle ho totiž pokryl Záleský.

53:21
    Brém přejel přes modrou čáru a chtěl si obehrát obránce, puk mu ale utekl, ztratil tedy míč. Bude se vhazovat před Bílkem.

53:27
    Řisutský bek Bílek vystřelil na brankáře Kobry Bílka, úspěšnější byl v tomto souboji Bílek domácích. Poté se puk odrazil do ochranné sítě, vhazovat se bude před brankou Kobry.

54:29
    Sedláčkovo nahození tečoval před Bílkem Krpata, puk se ale odrazil vedle branky, nenadělal tedy žádné nebezpečí.

54:56
    Vyhození obránce Kobry zachytil ještě v třetině domácích Brém, u puku jsou hosté.

55:16
    Kalla se po zblokované střele Hiermana ke střele, objel branku a zakončil, Bílek byl však znovu pozorný.

56:16
    Šteinerova rána byla zlikvidována vyrážečkou Škubala, u puku jsou Buldoci.

56:35
    Další branka Kobry se zrodila po ráně Jakeše, která se odrazila ve vzduchu a dopadla na hokejku LUBOŠE VACKA, který dorazil puk do branky a dává 11. gól dnešního utkání. Asistence: Jakeš, Antončík.

57:39
    Škubal skvěle vychytal Vlacha, jenž se dostal do samostatného úniku!

58:18
    Puk si převzaly za svojí brankou Řisuty. Po nepřesné přihrávce ale puk ztratily.

58:43
    Signalizované vyloučení Tumy zrušil Záleský, který se přiznal že ten kdo podrazil Krpatu byl právě on.

59:12
    Střelu Krpaty zastavil skvělým zákrokem Bílek. Vhazování vyhráli domácí.

A je tu konec utkání ve kterém jasně dominovali domácí a po zásluze vyhráli, hlavně také díky čtyřem gólům Matějčeka.

A to je ode mne vše, přeji vám hezký zbytek víkendu. (20:07:01)

David Klier

Branky a nahrávky: 9. Vlach (Matějček, Slanina), 17. Matějček (Vlach, Vacek), 23. Tuma (Šteiner, Hlinka), 25. Antončík (Šteiner, Jakeš), 26. Matějček (Semrad, Vlach), 35. Matějček, 48. Matějček (Slanina, Vlach), 51. Tuma (Hlinka, Pulkrab), 57. Vacek (Jakeš, Antončík) – 37. Bílek (Borovanský), 39. Slavíček (Brém, Kulich)