6:3 (1:0)
FC Démoni Česká Lípa
Neděle 27.11.2016, 19:30 • Hala Eden • 1. Futsal liga • 10. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha) pro web chancefutsalliga.cz: „Mám k dispozici široký kádr, zápas v Chrudimi mi znovu ukázal, že mám řadu možností. Budu moct čtyřky sestavit podle toho, kdo bude na tréninku pracovat a komu se bude dařit. Uděláme všechno pro to, aby tři body zůstaly doma. Věřím, že se nám to nakonec povede. Doma potřebujeme jednoznačně zvítězit.“

Karel Kruliš (trenér Démonů Česká Lípa) pro web chancefutsalliga.cz: „Co říci, jsme v situaci, kdy hrajeme už o záchranu. Musíme se pokusit soupeře překvapit a pokusit se o nemožné, odvézt si nějaké body. I když to bude velice složité.“pro web chancefutsalliga.cz

Vítejte u dnešního onlajnu z futsalové Chance futsal ligy. Do pražského Edenu zavítají Démoni Česká Lípa. Démoni v současnosti příliš strachu nenahání, po solidním úvodu mají za 9 zápasů na svém kontě 8 bodů a jsou v soutěži, kterou hraje 12 celků, na předposledním místě. Slavia drží 4. příčkou s vyrovnaným skóre 29:29. Poslední zápas slávisté podlehli favoritovi z Chrudimi jasně 7:2 a tak si dnes proti papírově méně silnému celku budou chtít před domácím publikem spravit chuť.

zápas nám za nějakých 7 minut začne, diváků na bílo-červené sedačky dorazil skromný počet. Zatím se na palubovce pohybuje více hráčů, než je lidí v hledišti.

Slavia se bude v nadcházející části sezóny již obejít bez služeb Brazilce Hudsona, který odcestoval domů.

Hráči nastupují na hřiště a zápas za okamžik začne.

00:01

1:00
    Netradičně hlavou zakončoval lávista Matějka

1:55
    Slavia právě vstřelila branku!
    ONDŘEJ MÍČA nachytal gólmana hostí střelou z více jak 10ti metrů, která prošla Kirovovi mezi nohama. Asistence: Melo.

2:45
    Hosté jsou zdravě naštvaní, Švec trefil tyč.

Výtečně se uvolnil domácí Homila a Oliva z blízka nepropasíroval míč do brány.

4:17
    Řízný zákrok v podání domácího Hrdiny, hosté standardku nevyužili.

5:11
    Domácí mohli jít do přečíslení 2 na jednoho, ale Matějka nezvládl zpracování.

6:22
    Kirov trochu napravil své úvodní zaváhání, když dobře zlikvidoval šanci domácích.

6:57
    Žlutou kartu dostává Havlásek (FC Démoni Česká Lípa).

6:57
    Hosté mají tak již 3 akumulované fauly.

7:20
    Ostrý projektil z voleje od slávisty Homoly.

7:45
    Hostům se teď nepříliš daří kombinace a jsou tak pod tlakem.

9:05
    Hráč hostí Fichtner ranou z úhlu orazítkoval spojnici !

9:20
    Trošku ukvapeně to teď zkusil přes celé hřiště hostující gólman.

10:35
    Chybu vyrobil českolipský Bažant a Kirov musel vytáhnout dobrý zákrok.

11:00
    Krásná rána do šibenice do slávisty Michela, Kirov opět úspěšnější.

11:52
    Domácí opravdu potvrzují roli favorita a jsou nebezpečnější.

14:05
    Po klidném úseku hry Oliva nabil Matějkovi, ten ale netrefil ideálně.

14:20
    Vzápětí mohli hosté jít do velké šance, ale ztroskotali na přihrávce.

15:00
    Domácí gólman Vahala teď předvedl hned tři nelehké zákroky.

15:42
    Domácí Míča zblízka netrefil prázdnou bránu!

16:21
    Podobně si vedl i na druhé straně Tvrník!

17:35
    Vahala teď rozhodně není spokojen s domácí defenzivou a svým spoluhráčům má co zakřičet.

18:15
    A opět bylo před domácí brankou díky Švecovi horko.

19:35
    Bialek udělal velkou chybu v nebezpečném prostoru a byl nucen faulovat.

19:37
    Slávisté si vzali oddechový čas a předvedli nádherný signál, ale Salák nedokázal z těžké pozice trefit zařízení.

20:00

První půle byla na góly chudá, do zhruba 15. minuty domácí měli zápas pod kontrolou, ale v závěru poločasu i Démoni ukázali, že mohou pomýšlet na body.

20:01

20:16
    Hosté hned chybují, došlo k dvojímu hraní gólmana, slávisté mají atraktivní nepřímý kop.

20:18
    ONDŘEJ MÍČA využil přiťuknutí po nepřímém volném kopu a trefil přesně do pravé šibenice.

20:57
    Hostující Vobořil si přešlapovačkami rozjel hezkou akci, ale k zakončení se neprobojoval.

21:10
    Vzápětí stejný hráč spálil dobrou šanci.

22:35
    ONDŘEJ MÍČA po tečované střele kompletuje hattrick! Asistence: Salák.

23:15
    Havrda opět v šanci a opět nezakončil dobře, na začátku druhé půle se dost možná láme utkání.

24:10
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Hosté se vrací do zápasu, BŘETISLAV TVRZNÍK překonal Vahalu.

25:05
    MILAN BIALEK vrací střelou z úhlu Démony do zápasu !

26:00
    Tak divoký úvod druhého dějiství zápasu pomohl, je velice živelný na hřišti jsou i emoce.

26:20
    Brychta zajel do Kirova a, přestože s tím nesouhlasí, vidí žlutou kartu.

26:38
    S góly se roztrhl pytel! MICHAL SALÁK si posadil na dvojici duet českolipských a umístil k tyči. Asistence: Brychta.

27:20
    Hody pokračují, MILAN BIALEK po Havrdově přihrávce zakončil velký závar před Vahalou. Asistence: Havrda.

28:30
    Za nějakých 8 minut jsme tu již viděli 8 gólů a množství dalších šancí, zápas má opravdu skvělé tempo !

29:19
    Domácí si připisují již čtvrtý akumulovaný faul, hosté naopak nemají ani jeden. I tto by mohlo ve vyrovnané koncovce hrát roli.

30:05
    Drsně byl teď sražen domácí Michel, nakonec bolístku ale rozběhává.

30:30
    Démoni teď hrají pěkně od podlahy, další obětí byl dnešní kanonýr Míča. Každopádně zajímavá standardka pro Slavii.

32:30
    Gólman Démonů vyběhl z brankoviště a s míčem nabral i Slávistu.

33:24
    Na akumolované fauly už je srovnány, severočeši také dosáhli čtvrtého.

33:34
    Michel a Míča svižnými střelami vyzkoušeli Kirova.

34:24
    MICHAL SALÁK předvedl hezké sólo, kdy si poradil s obráncem a dobře zakončil, velice důležitý gól pro domácí.

35:28
    Na akumulované fauly máme srovnáno 5:5, dost možná uvidíme nějaký kop z 10 ti metrů.

35:49
    Démoni si berou oddechový čas, uvidíme, zda-li nezkusí třeba variantu bez brankáře.

35:55
    Skutečně je tomu tak, čtveřici Démonů doplňuje na palubovce Bejda.

37:00
    Zatím je to ale v podání severočechů bez nápadu, což vyústilo v 6. faul, uvidíme pokutový kop z 10 ti metrů.

37:05
    Míča se ujme exekuce.

37:15
    Máme tu dva hráče s hattrickem! MICHAL SALÁK se dostal k dorážce pokutového kopu. Asistence: Míča.

38:19
    Domácí se dobře brání power-play České Lípy, pomohl i gólman Vahala.

39:05
    Slavia si bere time-out, hosté ale již těžko dokráčejí k bodům.

39:45
    Domácí Brychta přes celé hřiště trefil pouze tyč.

V Edenu je dobojováno, tři body vykopali Slavii Míča se Salákem. Utkání bylo velice zajímavé i díky výkonu hostujícího celku, který se zvládl ze stavu 3:0 podivuhodně vrátit do hry. Kvalita byla ale na sálovkách domácích. (21:10:40)

Jakub Jirků

Branky: 2. Míča (Melo), 21. Míča, 23. Míča (Salák), 27. Salák (Brychta), 35. Salák, 38. Salák (Míča) (10 m kop) – 25. Trvzník, 26. Bialek, 28. Bialek (Havrda)

Karty:   27. Brychta (SLA) – 7. Havlásek (CLI), 20. Bialek (CLI), 33. Kirov (CLI)

SK Slavia Praha: Vahala (Roshan) – Brychta, Salák, Michel, Oliva, Homola, Míča, Hrdina, Matějka(C), Wojnar.
    trenér- Brychta

FC Démoni Česká Lípa: Kirov – Bejda, Vobořil, Bažant, Švec, Havrda, Bialek, Tvrzník, Fichtner, Havlásek.