Darmstadt – Hamburg 0:2 (kon.) | Augsburg – Frankfurt 1:1 (kon.)
SV Darmstadt 98
0:2 (0:1)
Hamburger SV
Neděle 04.12.2016, 15:30 • Jonathan-Heimes-Stadion am Böllenfalltor • Německá Bundesliga • 13. kolo
    Fotbalisté HSV se radují z prvního vítězství v sezóně.

Je to tady! Fotbalisté Hamburgu ukončili obrovské trápení a ve třináctém bundesligovém utkání v této sezóně si připisují první výhru! Nutno říci, že vítězství HSV je zasloužené. Hosté byli v útočné třetině hřiště nebezpečnější a vypracovali si více šancí než soupeř. Dvě z nich proměnili, ve 30. minutě otevřel hlavou skóre Michael Gregoritsch a v závěru duelu ho pečetil Matthias Ostrzolek. Z příležitostí Darmstadtu stojí za zmínku jen střela Sulua, která za stavu 0:1 skončila těsně vedle tyče. (17:27:40)

90+4

90+4
    Aaron Hunt trefil jen domácí zeď. To už ale hráče Hamburgu mrzet nemusí.

90+3
    Bobby Wood si došel pro faul. Hosté budou zahrávat přímý kop ze zajímavé vzdálenosti.

90+2
    Žlutou kartu za zdržování dostal hostující Dennis Diekmeier, jenž nepospíchal s vhozením autu.

90+1
    Rozhodčí Guido Winkmann nastaví čtyři minuty. Je téměř jisté, že fotbalisté HSV ukončí čekání na bundesligovou výhru.
    90. Matthias OSTRZOLEK - 0:2

90
    Hamburg právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Míč zatáhl středem hřiště k šestnáctce Gotoku Sakaj, jenž nahrál MATTHIASOVI OSTRZOLEKOVI a ten se levačkou trefil k bližší tyči Esserovy brány. Pro Ostrzoleka je to první gól v bundesligové kariéře.

89
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Nicolai Müller, přichází Aaron Hunt.

88
    Na domácí straně planou emoce. Jan Rosenthal tak dostal žlutou kartu za zbytečné dohrání situace.

86
    Ostrzolek ve velké šanci netrefil míč ideálně, ale alespoň tak nechtěně nahrál Bobbymu Woodovi, který byl sám před Esserem. Ten mu stačil zmenšit střelecký úhel a ještě udržel domácím naději na bodový zisk.

86
    Začala už poslední pětiminutovka řádné hrací doby. Domácí už začíná tlačit čas.

84
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Filip Kostić, přichází Albin Ekdal.

83
    Ponechané výhody se snažil využít Mario Vrančić, který ale z dálky mířil velmi nepřesně. Následně vyfasoval žlutou kartu Matthias Ostrzolek.

82
    Sandro Sirigu z pravé strany šestnáctky pálil vysoko nad. Spíše to chtělo centr.

81
    Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Peter Niemeyer, přichází Dominik Stroh-Engel.
    80. Domácí byli nejblíže vyrovnání po střele Aytaça Sulua, jenž zamířil těsně vedle brány soupeře.

80
    Mohlo být vyrovnáno! Jung odkopl míč pouze k Aytaçovi Suluovi, jenž z 20 metrů těsně minul tyč brány Hamburgu!