Ufa – Tomsk 1:0 (kon.) | Perm – Orenburg 3:0 (kon.) | FK Krasnodar – Samara 1:1 (kon.)
Arsenal Tula – Machačkala 1:0 (kon.) | Spartak – Kazaň 2:1 (kon.)
FK Amkar Perm
3:0 (2:0)
FK Orenburg
Pondělí 05.12.2016, 12:00 • Stadion Zvezda, Perm. Kapacita: 19,500 diváků. • Ruská Premier Liga • 17. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (14:03:37)

Fauly: 24:15.

Perm se může radovat z důležitých třech bodů. Na domácím trávníku zvítězil o tři branky nad Orenburgem.

Oba poločasy se více tlačili do koncovky hosté, měli také více míč na kopačkách, ale před výborně sehranou domácí obranu se nebyli schopni prosadit v koncovce. To se ale podařilo hned třikrát domácímu celku. Nejdříve si po centr srazil míč do vlastní branky Žunić. Následně utekl Idowu, který zvýšil vedení již na 2:0. V úplném závěru potvrdit dnešní vítězství střídající Gigolajev.

90+2
    90+2. Roland GIGOLAJEV - 3:0

90+2
    Amkar Perm právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto. ROLAND GIGOLAJEV si našel míč mezi obránci, dokázal se udržet na nohou a střelou k tyči přidává dnešního třetí branku. Skvělou práci odvedl také Bodul, který celou akci připravil.

90+2
    Ve druhé nastavené minutě se Orenburg ještě prosadil k centru. Do vápna poslal míč Bamba, ale i nyní si vše Selichov pohlídal.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.

90
    Džijika inkasoval ještě žlutou kartu od rozhodčího ze příliš mnoho řečí.

90
    Střídání v týmu FK Gazovik Orenburg: ze hřiště odchází Sergej Brejev, přichází Dmitrij Jefremov.
    89. Tvrdý faul na domácího brankáře Selichova

89
    Před vápnem byl faulován Sanaja a tak hosté mohli poslat míč do vápna. To se podařilo. Na první tyči ještě zvedl míč do vzduchu hlavičkou Komolov, ale následně už přichází tvrdý faul na brankáře.

88
    Také Gigolajev si pomohl faulem na Malycha, ale nyní rozhodčí pouští hru. Hosté měli výborně nastartováno, ale svou rychlost neprodali.

87
    Hosté se vůbec nedostávají k závěrečnému tlaku. Naopak tu byla nadějná šance Permu. Balanović prošel z pravého kraje až do vápna, ještě chtěl vylepšit pozici na Bodula, ale to již nevyšlo.

86
    Gigolajev ihned po svém příchodu na trávník dostal pořádně naloženo. Malych ho sestřelil skluzem a dostává žlutou kartu.

85
    Domácí měli k dispozici rohový kop. Centr právě od rohového praporku poslal Balanović, ale ve vápně bylo velmi husto a domácí se nedostali k hlavičce.

84
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Brian Idowu, přichází Roland Gigolajev.

83
    Zanev přidržel za dres soupeře, který se prodíral po lajně. Vidí za to žlutou kartu.

82
    Zhruba posledních deset minut pro hostující fotbalisty. Stále ale Orenburg potřebuje k alespoň jednomu bodu dvě branky.