Carolina – Tampa 1:0 (po pr.) | NY Islanders – Detroit 3:4 (po pr.) | Nashville – Philadelphia 2:4 (kon.)
Chicago – Winnipeg 1:2 (kon.) | Calgary – Anaheim 8:3 (kon.) | Edmonton – Minnesota 1:2 (po pr.)
Chicago Blackhawks
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Winnipeg Jets
Pondělí 05.12.2016, 01:00 • United Center, Chicago • NHL

57:11
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jacob Trouba – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
    55:15 Andrew COPP - 1:2

55:15
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Tentokrát se už ANDREW COPP prosazuje. Marko Daňo výborně situaci připravil a Copp poslal kotouč na vzdálenější tyč. Jets se dostávají do vedení.. Asistence: Marko Daňo, Paul Postma.
    53:06 Artěmij PANARIN - 1:1

53:06
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Hostující celek trefil brankovou konstrukci, na druhé straně padl vyrovnávající gól. Patrick Kane v přečíslení na šel přesným pasem ARTĚMIJE PANARINA, jehož střela bez přípravy končí v brance. Je vyrovnáno. Asistence: Patrick Kane.

45:21
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., podražení).

42:48
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Richard Pánik – 2 min., nedovolené bránění).
    39:17 Bryan LITTLE - 0:1

39:17
    Hostující celek využívá přesilovou hru a dostává se do vedení. Dustin Byfuglien vystřelil a jeho pokus výborně tečoval za brankovou čáru BRYAN LITTLE. Jets se dostávají v poslední minutě hry druhé třetiny do vedení. Asistence: Dustin Byfuglien a Blake Wheeler.

38:41
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Patrick Kane – 2 min., hákování).

02:22
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Chris Thorburn – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Jordin Tootoo – 5 min., bitka). Šarvátku vyhrál hostující hráč.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 54. Panarin (P. Kane) – 40. Little (Byfuglien, Wheeler), 56. Copp (Daňo, Postma)

Chicago Blackhawks: Darling (L. Johansson) – Keith, Hjalmarsson, B. Campbell, Seabrook, Forsling, Kempný – Panarin, Anisimov, P. Kane – Hartman, Hinostroza, Hossa – Rasmussen, Krüger, Pánik – Motte, Desjardins, Tootoo.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Morrissey, Byfuglien, Enström, Trouba, Chiarot, Postma – Ehlers, Little, Laine – Stafford, Wheeler, Perreault – Copp, Lowry, Daňo – B. Tanev, Burmistrov, Thorburn.

Rozhodčí: O'Halloran, Nicholson – Galloway, Shewchyk

Diváci: 21 383