Vítkovice – HC Litvínov 5:2 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 2:3 (po pr.) | Mountfield HK – Pardubice 1:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
HC Motor České Budějovice
Úterý 20.12.2016, 16:00 • Svijanská aréna • DHL Extraliga juniorů • 30. kolo

Ode mě je to dneska již vše, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek úterního večera. (18:16:08)

Liberec byl celý zápas aktivnější, ale nedokázal dvakrát udržet své vedení, za což přišel v prodloužení trest. Motor si tak z dvou zápasů s Tygry odnáší výhry 2:1 a 3:2 po prodloužení.

64:32
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Nejprve Kadilák při brejku natrefil tyč a poté se z dorážky trefil za ležícího Žajdlíka MICHAL MICHAL. České Budějovice si tak ze souboje odnesou bonusový bod.

62:29
    Jeník objel zařízení a zavadil o Němce. Ten zůstal ležet za zařízením, od modré čáry pálící Kunst sice trefil prázdnou bránu, ale ještě předtím rozhodčí přerušil hru.

61:55
    Bednářova rána byla zblokována.

61:02
    Přečíslení 2 na 1 na poslední chvíli přerušil vracející se Chlum, který vypíchl kotouč do Žajdlíkovy lapačky.

60:01

Ve druhé periodě jsme taktéž viděli po jedné brance na obou stranách. Nejprve skóroval Bělohorský, čtyři minuty před koncem základní hrací doby vyrovnal Michal Michal. Prodloužení započne přibližně v 18:02.

60:00

59:58
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Klinger – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Farka – 2 min., hrubost).

59:58
    Klinger rychlou ranou provětral Němcovu lapačku. Budeme svědky prodloužení!

59:34
    Tygři se sice drží v útočném pásmu, ale za cenu soubojů u mantinelu.

58:19
    Nezbedovu ránu vyrazil Němec vyrážečkou do rohu kluziště.

57:57
    Jan Radoš (CEM) zahákoval Chrtka a Tygři tak mají těsně před koncem zápasu výhodu přesilové hry!

56:52
    Kačírek obložen dvěma protihráči přeci jen vystřelil, jeho pokus ale postrádal razanci.

55:17
    Při hře ve čtyrech je vyrovnáno! MICHAL MICHAL svižnou ranou vyzrál na Žajdlíka a skóre je opět nerozhodné. Asistence: David Svoboda, Ondřej Šulek.

54:33
    Jenže Nezbeda pokračoval v aktivní hře a vynutil si faul soupeře. Jan Bárta (CEM) je vyloučen na dvě minuty za podražení.
    GSA

RR

Branky a nahrávky: 23. Kadlec, 42. Bělohorský (Bednář) – 39. Káník (Šulek, Michal), 56. Michal (Svoboda, Šulek), 65. Michal

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Polášek) – Bednář, Turek, Klinger (C). Benák, Kunst, Korecký, Starosta – Chrtek, Pokorný, Janele, Wiencek, Jeník, Nezbeda, Jursa, Kačírek, Chlum, Kadlec, Bělohorský
    HC Motor České Budějovice: Němec (Provazník) – Svoboda, Farka, Michal, Radoš, Mirochnikov – Matys, Rolínek, Doktor (C), Mařík, Guman, Káník, Šulek, Tejko, Bárta, Kadilák

Rozhodčí: Veinfurter – Hejl, Podrazil