Třinec – Sparta 2:1 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 2:1 (po pr.) | Mladá Boleslav – Zlín 2:3 (po pr.)
Litvínov – Chomutov 3:2 (po pr.) | Pardubice – Liberec 2:3 (kon.) | K. Vary – Olomouc 2:3 (po pr.)

Zlín právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, zlínští hokejisté dokonali na ledě Mladé Boleslavi obrat. V prodloužení dokázal přesnou střelou prostřelit domácího gólmana ZDENĚK OKÁL. Asistence: Robert Říčka.
    55:50 Michal POPELKA - 2:2

55:50
    Zlínští hokejisté dokázali vyrovnat, mohou se radovat ze zdramatizování utkání a dost možná i z bodového zisku. Kotouč dorazil přesně pod víko MICHAL POPELKA. Asistence: Jiří Ondráček, Ondřej Veselý.

46:40
    Utkání sleduje 2 897 diváků. Ani přes to, že část fanoušků měla vstupné na utkání zdarma, nepodařilo se Bruslařskému klubu pokořit návštěvnost tří tisícovek diváků, která bývala i v dobách, kdy hrál klub o udržení, naprostým minimem.

46:40
    Po komerční přestávce čeká Mladou Boleslav oslabení. Podruhé v utkání usedá na trestnou lavici Marek Trončinský (MBL), který si zde za podražení odpyká dvouminutový trest.

38:21
    Marek Trončinský vystřelil z první, jenže trefil břevno!

37:51
    Zlínský gólman předvedl výtečný semafor po střele Jakuba Klepiše. Puk nalezl ve své lapačce.

37:36
    Po hře vysokou holí, které se dopustil Tomáš Žižka (ZLN), budou hrát Středočeši celou minutu v pěti proti třem!

36:36
    Po faulu kolenem Antonína Bořuty (ZLN) si Mladá Boleslav zahraje dvě minuty v početní výhodě.
    35:48 Martin MATĚJÍČEK - 2:1

35:48
    Domácí v závěru oslabení už nestačili pokrývat zlínské hráče. Následkem toho je, že Zlínští snižují ztrátu na soupeře. Po střele MARTINA MATĚJÍČKA se puk odrazil od brusle Jana Lukáše až za brankovou čáru. Asistence: Jiří Ondráček, Pavel Kubiš.

33:52
    Zlínští budou hrát 14 sekund pět na tři! Dvouminutový trest za podražení dostal Jan Holub (MBL).
    33:29 Lukáš ŽEJDL - 2:0

33:29
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Gól v oslabení má na svědomí LUKÁŠ ŽEJDL, který nasměroval kotouč ke vzdálenější tyči. Asistence: Vít Jonák, Jan Hanzlík.

32:06
    Po faulu u mantinelu jdou Středočeši do čtyř. Menší trest za držení protihráče dostal Tomáš Voráček (MBL). Po komerční přestávce tedy čeká Zlín přesilová hra.
    26:30 Radan LENC - 1:0

26:30
    Bruslařský klub se ujímá vedení. Stalo se tak po přesné dorážce boleslavského odchovance RADANA LENCE. Asistence: Pavel Musil, Lukáš Pabiška.

25:46
    Za faul vysokou holí dostal dvouminutový trest Michal Popelka (ZLN). Mladá Boleslav si zahraje druhou přesilovku v zápase.

23:02
    Zlín bude mít k dispozici druhou přesilovku. Dvě minuty za sekání vyfasoval Tomáš Pospíšil (MBL).

20:38
    Tomáš Urban dorážel téměř do prázdné brány jenže, puk nakonec lapil Libor Kašík.

13:33
    Mladá Boleslav se bude poprvé v zápase bránit. Za faul kolenem dostal dvě minuty Marek Trončinský (MBL).

03:34
    Radan Lenc si sjížděl k bráně, jenže u toho byl sekán Antonínem Bořutou (ZLN), jehož čekají dvě minuty na trestné lavici.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 27. Lenc (Musil, Pabiška), 34. Žejdl (Jonák, Hanzlík) – 36. Matějíček (J. Ondráček, Kubiš), 56. Popelka (J. Ondráček, O. Veselý), 63. Okál (Říčka)

BK Mladá Boleslav: Lukáš (Halász) – T. Voráček, Štich, Hanzlík (C), Kurka, Trončinský, Holub, Kučný, Stříteský – Lenc, Musil, Pospíšil – Látal, Urban, Klepiš – Orsava, Vampola (A), Žejdl – Pabiška (A), Jonák, Fronk.
    Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák (A), Blaťák, Matějíček, Žižka (A), Bořuta, O. Horák – Říčka, Chytil, Šťastný – Kubiš, Honejsek, Okál (C) – O. Veselý, R. Vlach, J. Ondráček – Maruna, Popelka, Goiš – Pechanec.

Rozhodčí: Hradil, Souček – Blümel, Kotlík

Diváci: 2 897