Třinec – Sparta 2:1 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 2:1 (po pr.) | Mladá Boleslav – Zlín 2:3 (po pr.)
Litvínov – Chomutov 3:2 (po pr.) | Pardubice – Liberec 2:3 (kon.) | K. Vary – Olomouc 2:3 (po pr.)
HC VERVA Litvínov
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
Piráti Chomutov
Úterý 20.12.2016, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga • 30. kolo

61:36
    Jan Rutta zahrál vysokou holí a dostává dvě minuty. Litvínov si tak zahraje přesilovku čtyři na tři.

53:05
    Nepříjemná situace pro Chomutov. Vladimír Růžička se dopustil podražení a oslabuje tak svůj tým. Verva si zahraje přesilovou hru.

45:29
    Jiří Gula krosčekoval protihráče a už sedí na trestné lavici. Piráti tak mají k dispozici přesilovou hru a mají tak šanci strhnout vedení na svou stranu.

34:58
    Jakub Strnad dostává dvě minuty za hákování a Piráti si zahrají znovu přesilovou hru.

30:35
    Martin Hanzl dostává dvě minuty za hákování a Piráti jdou do další přesilové hry.

28:16
    A další trest pro Piráty. Flemming inkasuje dvě minuty za napadení a za pět vteřin si tak Verva zahraje pět na tři.

27:33
    Ivan Huml dostává dvě minuty za nedovolené bránění brankáři a uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

26:21
    Viktor Hübl dostává dvě minuty za vysokou hůl a hosté si tak zahrají svou druhou přesilovou hru v utkání.

17:44
    Vladimír Růžička inkasuje dvě minuty za sekání a nabízí tak Vervě přesilovou hru.

05:36
    Daniel Sörvik podrazil protihráče a už sedí na trestné lavici. Hosté si tak jako první zahrají přesilovou hru.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 30. V. Hübl (R. Hanzl, Pilař), 52. T. Pavelka (Pilař, Jurčík), 62. Pilař (Lukeš) – 35. Vondrka (Tomica, Rutta), 60. Kämpf (Rutta, V. Růžička)

HC VERVA Litvínov: Janus (J. Hübl) – Gula, Kubát, T. Pavelka, Sörvik, F. Pavlík, Z. Sklenička, Pilař – Gerhát, V. Hübl (A), Lukeš – M. Hanzl, R. Hanzl (A), Strnad – M. Hořava, J. Šimeček, Trávníček (C) – R. Veselý, Válek, Jurčík.
    Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Dlapa, Flemming, Skinner, Valach, Mrázek, Rutta, L. Chalupa – Tomica (A), Huml (A), Vondrka (C) – Sklenář, V. Růžička, Kämpf – Poletín, Raška, Koblasa – Slavíček, Šťovíček, Skokan.

Rozhodčí: Hribik, Pavlovič – Svoboda, Lhotský