Nacional – Boavista 0:2 (kon.) | Braga – Moreirense 2:1 (kon.) | Feirense – FC Ferreira 2:0 (kon.)
Belenenses – Sporting 0:1 (kon.) | Chaves – Estoril 1:0 (kon.)
CD Feirense
2:0 (1:0)
FC Paços Ferreira
Čtvrtek 22.12.2016, 20:00Portugalská Primeira Liga • 15. kolo

Díky dvěma proměněným penaltám vyhrávají domácí fotbalisté o dvě branky. Hosté nedokázali najít recept na obranu domácího týmu. (21:54:21)

90+5

90+5
    Probíhá poslední minuta nastavovaného času.

90+3
    Hostující Welthon se dostal do zakončení, ale jeho pokus byl nepřesný.

90+3
    Už se pravděpodobně nic nestane, šance k vidění nejsou, ani jeden celek se nesnaží hrát aktivně.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut.

90
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Machado, přichází Ícaro.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik se bude nastavovat.

89
    Domácí tým rozehrává rohový kop, míč do hry uvede Vítor Bruno.

87
    Hraje se na polovině trávníku. Ani jeden celek se nikam nežene. Sledujeme poklidný závěr zápasu.

85
    Paços Ferreira se snaží něco vymyslet před brankou soupeře něco vymyslet, ale nedaří se to.

85
    Konec druhého poločasu se blíží poměrně rychle z pohledu hostujícího celku.

83
    Hostující volný kop rozehrával Ricardo. Čas na vyrovnání nebo zdramatizování se krátí.

80
    Deset minut zbývá do konce druhého poločasu. Hostující celek se nemůže dostat před branku soupeře.

79
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Ricardo Valente, přichází Gleison Moreira.

79
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Mateus da Silva, přichází Leandro Silva.

79
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Fabiňo, přichází Aurélio.

78
    Domácí Platiny se probojoval do střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná.

75
    Monteiro rozehraje z poloviny hrací plochy volný kop hostujícího celku. Ferreiře se krátí čas, který má na zdramatizování zápasu.