Buffalo – Carolina 1:3 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 4:0 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 7:1 (kon.)
Montreal – Minnesota 2:4 (kon.) | Florida – Boston 1:3 (kon.) | Ottawa – Anaheim 2:1 (po pr.)
Tampa – St. Louis 5:2 (kon.) | Nashville – Los Angeles 0:4 (kon.) | Colorado – Toronto 0:6 (kon.)
Vancouver – Winnipeg 1:4 (kon.)
Buffalo Sabres
1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
Carolina Hurricanes
Pátek 23.12.2016, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

53:04
    Justin Faulk dostal menší trest za hákování a Buffalo má velkou šanci vyrovnat v přesilové hře!

37:19
    Zach Bogosian v pěstním souboji poslal k ledu Jordana Staala a oba kohouti dostali pět minut za bitku. Jake McCabe na domácí straně ovšem inkasoval dvě minuty za sekání, což znamená, že si Hurricanes zahrají čtvrtou přesilovou hru v řadě.

34:13
    Derek Grant usedl na dvě minuty na trestnou lavici za hákování a Carolina má k dispozici s blížícím se koncem druhé třetiny třetí přesilovou hru. Zatím nevyužila ani jednu.

24:40
    Kyle Okposo loktem narazil na mantinel Joakima Nordströma a dostal dvě minuty za úder loktem.

20:48
    Johan Larsson před bránou přidržel Jordana Staala a dostal dvouminutový trest za držení protihráče. Carolina má na začátku druhé třetiny k dispozici první přesilovou hru.

02:54
    Noah Hanifin za vlastní bránou zahákoval zezadu Zemguse Girgensonse a dostal dvě minuty za hákování.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 46. Jo. Larsson (Reinhart, M. Foligno) – 2. Skinner (Slavin, Hanifin), 18. Faulk (Stempniak), 59. Aho (V. Rask, Pesce)

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – McCabe, Ristolainen, D. Kulikov, Bogosian, Gorges, Falk – Moulson, Eichel, Okposo – M. Foligno, R. O'Reilly, Reinhart – E. Kane, Jo. Larsson, B. Gionta – Girgensons, D. Grant, Deslauriers. Hlavní trenér: Dan Bylsma.
    Carolina Hurricanes: C. Ward (Läck) – Hainsey, Faulk, Slavin, Pesce, Hanifin, Tennyson – B. McGinn, J. Staal, E. Lindholm – Skinner, V. Rask, D. Ryan – Aho, Teräväinen, Stempniak – Nordström, McClement, Stålberg. Hlavní trenér: Bill Peters.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Dean Morton. Čároví: Brad Kovachik, Scott Driscoll

Diváci: 18863