Švýcarsko – Dánsko 5:4 (1:0 po s.n.) | Slovensko – Lotyšsko 4:2 (kon.) | Švédsko – Česko 5:2 (kon.)
USA – Kanada 3:1 (kon.) | Finsko – Švýcarsko 2:0 (kon.)
Švédsko
5:2 (3:0, 1:0, 1:2)
Česko
Sobota 31.12.2016, 19:05 • Centre Bell, Montréal • Mistrovství světa do 20 let • Skupina A

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Hezký silvestrovský podvečer z Kanady, poslední den v roce 2016 nebude pro českou juniorskou reprezentaci v žádném případě odpočinkový, naopak ji čeká pořádně náročná šichta.

Od 19:00 se totiž utká se Švédskem a tento mač hodně napoví o tom, z jaké pozice půjde mančaft Jakuba Petra do čtvrtfinále.

ŠVÉDSKO – ztratí první body, nebo bude stoprocentní?

„Švédové se mi tady strašně líbí. Mají mobilní beky, hrají celoplošný hokej a nezbavují se puků. Jejich obránci hrají na hranici rizika. Mají silné individuality a je to mužstvo, které zatím v naší skupině dominuje.“ Tato slova pronesl hlavní kouč české reprezentace před posledním utkání svého týmu ve skupině a přesně vystihl situaci Švédů.

Tre kronor totiž ještě neztratili ani bod (porazili Dánsko 6:1, Švýcarsko 4:2 a Finsko 3:1) a mají jistotu prvního místa ve skupině, navíc při aktuálním skóre 13:4 – žádný jiný tým nedostal na turnaji méně branek.

Co se týče individualit, nejvíce září Alexander Nylander. Osmička draftu je aktuálně druhá v turnajovém bodování, ve třech duelech nastřádala 7 bodů (4+3) a 8 plusových bodů v bilanci +/-. Felix Sandström v brance je zase lídrem mezi všemi gólmany. Pochytal 93,94 % střel při průměru 1,33 obdržených gólů na zápas.

ČESKÁ REPUBLIKA – skončí druhá, třetí, nebo čtvrtá?

Češi jsou oproti svému soupeři v jiném rozpoložení. Po úvodní příjemné výhře nad Finskem 2:1 následovaly dva zápasy proti týmům s menšími ambicemi, ani jeden nedokázala parta okolo kapitána Filipa Hronka vyhrát.

Za bod proti Švýcarsku (3:4p) mohla být nakonec ráda, protože ještě v 50. minutě prohrávala o dva góly, vyrovnání přišlo navíc až v čase 59:44. Naproti tomu duel s Dány měl úplně jiný průběh – Češi tahali po většinu utkání za delší konec provazu, dlouho vedli. Chyby v závěru zápasu a v nastavení ale znamenaly zisk jen jednoho bodu po prohře 2:3 v prodloužení.

Výhra Švédů nad Finy znamenala mimo jiné to, že má Česká republika zajištěné čtvrtfinále. Otázkou však zůstává, z jaké pozice do něj půjde. Z druhé, třetí, nebo ze čtvrté? O tom může rozhodnout právě dnešní mač!

Ani jediný páteční duel skupiny A – Švýcarsko vs. Dánsko s výsledkem 5:4n – rozuzlení nepřinesl. Jedno je ale jisté: pokud Češi vyhrají za plný počet bodů, skončí bez ohledu na druhý sobotní zápas na druhém místě.

Tabulka před posledním hracím dnem ve skupině:

1. Švédsko – 9 bodů
    2. Dánsko – 6 bodů
    3. Česko – 5 bodů
    4. Švýcarsko – 4 body
    5. Finsko – 0 bodů

Pozn.: Dánsko má odehrané všechny zápasy, Švédsko se utká s Českem, Švýcarsko s Finskem.
    Češi stále hrají o druhé místo ve skupině.

Češi do toho! ???????? #CCMhockey #MadeOfHockey

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Švédsko: Gustavsson (Sandström) – Ja. Larsson, Dahlin, Kylington, Gunnarsson, Bernhardt, Carlsson – Ahl, Andersson, Lööke – Dahlén, Asplund (A), Pettersson – Karlström, Eriksson Ek (C), A. Nylander – Ohlsson, Wingerli, Söderlund – Grundström (A).

Česko: Vladař (Škarek) – Kalina, Hronek (C), Zbořil, Hrdinka, D. Krenželok, Vála, Budík – Kurovský, Špaček (A), Kaše (A) – Jašek, Chlapík, Koblížek – Stránský, Nečas, Musil – Reichel, Šoustal, Suchý.

Rozhodčí: Sheva (USA), Sidorenko (BLR) – Golyak (BLR), Haurum (DEN).

Co se týče změn v sestavě, Tomas Montén jich provedl hned několik. Tou nejzásadnější je, že se do branky postaví poprvé na turnaji Filip Gustavsson. Naopak zatím statisticky nejlepší gólman Felix Sandström zůstane jen na střídačce.

V českém brankovišti naopak změnu nehledejte, postaví se do něj, stejně jako proti Dánsku, Daniel Vladař. Jednotlivé útočné formace nechal Jakub Petr pohromadě, ke změně došlo pouze v defenzívě – svá místa si prohodili František Hrdinka a Petr Kalina, jenž se představí v elitní formaci. Jako sedmý bek je poprvé připraven Vojtěch Budík.
    Hokejisté českého národního týmu vyrazili na rozbruslení před posledním zápasem základní skupiny, v němž vyzvou Švédsko.

Hráči už vyjeli k rozbruslení, za zhruba čtyřicet minut jdeme na to!

Předzápasové zahřátí mají oba mančafty za sebou, teď se odebraly do kabin k posledním poradám.

Rozhodčí i oba dnešní aktéři už jsou na ledové ploše, za malou chvíli padne úvodní buly.

00:01

00:05
    Úvodní buly patřilo Švédům, kteří rozjíždějí první útok.

00:18
    Jenže to se jim nepovedlo, kotouč je poprvé na českých hokejkách.

00:37
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Tak takovýhle vstup do utkání si česká reprezentace určitě nepředstavovala, hned první akce končí gólem v naší síti. Po nepříliš vydařeném střídání se dostal do přečíslení dvou na jednoho Filip Ahl a RASMUS ASPLUND. První jmenovaný vystřelil, Vladař kotouč jen vyrazil a hráč s číslem 18 dorazil puk za jeho záda – 1:0. Asistence: Filip Ahl, Elias Pettersson.
    00:37 Rasmus ASPLUND - 1:0

01:48
    Domácí tým vstřelená branka evidentně nakopla, Češi se nemohou dostat do akce.

02:39
    Teď už ale ano, Filip Gustavsson se musel mít na pozoru, zejména po pokusu Filipa Suchého.

03:27
    Tým Jakuba Petra kontruje, zavřel svého soupeře v pásmu, bylo z toho ale jen nahození Františka Hrdinky.

03:39
    Střelec první branky ukázal, že umí také zahrát do těla, když ukázkově sestřelil Davida Kašeho.

03:58
    Následně se Filip Chlapík ocitl sám mezi čtveřicí soupeřů, tak alespoň získal pásmo nahozením puku na Gustavssona.

04:18
    Po chvíli se hra stěhuje zase na druhou stranu, vhazování napravo od Daniela Vladaře.

04:42
    Švédi se s tím nemažou, další tvrdý zákrok předvedl jejich kapitán Eriksson Ek mezi střídačkami.

05:08
    Filip Hronek čekal na vhodný okamžik ke střele, ten přišel po několika vteřinách. Pokus od mantinelu ale nebyl pro Gustavssona velkým nebezpečím.

05:17
    Další rána a další zásah severského gólmana. Tomu stačí na pokrytí kotouče obvykle univerzální rozklek.

05:42
    Ač byli červení napadáni, s rozehrávkou si poradili a už jsou v pásmu svého soupeře.

06:02
    Velká šance českého týmu, kotouč skončil pár desítek centimetrů vedle levé tyčky! Gustavsson si tentokrát nebyl se svým zákrokem jistý, David Kaše se snažil dorážek. Jenže kotouč se doklouzal mimo bránu.

06:29
    Po dalším přerušení nastává čas na lehký odpočinek – první komerční přestávka.

06:58
    České přečíslení tři na dva úspěchem neskončilo, Filip Chlapík nedokázal dopravit kotouč svému parťákovi.

07:37
    Také Tre kronor se svou akcí neuspěli, zastavilo je postavení mimo hru.

07:49
    Další slibná příležitost týmu Jakuba Petra! Šimon Stránský byl hodně blízko brankáři, zkusil ho tak překvapit zakončením s hokejkou mezi nohami. Gustavsson ale nechal svůj beton na ledě, a tak se skóre nemění.

08:42
    První vyloučení v zápase, David Kaše oslabí na dvě minuty svůj tým za podražení.

08:56
    Na dvě minuty ne, vrací se do hry totiž bohužel už po 14 vteřinách. Švédové vyšachovali obrannou čtveřici, na konci stál JONATHAN DAHLÉN, jenž zvyšuje na 2:0! Je to velká škoda, protože Češi se zatím prezentují velmi dobře. Asistence: Rasmus Asplund, Alexander Nylander.
    08:56 Jonathan DAHLÉN - 2:0

09:48
    Přestože jsou Češi aktivnější herně i střelecky, musí dotahovat dvoubrankové manko. A to proti kvalitním Švédům nebude vůbec snadné...

11:01
    Český tým se ale nevzdává. Radek Koblížek střílel z pravého kruhu zápěstím, volný prostor mezi betonem a vyrážečkou nenašel.

12:34
    Nastává trochu klidnější část, oba gólmani jsou momentálně bez práce.

13:18
    O kotouč se bojuje v obranném pásmu hostů, kdo v této bitvě uspěje?

13:44
    Byl to mančaft České republiky, ale jeho přechod do útoku zastavil ofsajd.

13:44
    Následuje komerční přestávka, ve které Jakub Petr udílí svým svěřencům taktické pokyny.

14:11
    Gunnarsson dostal nabito na modrou čáru, ale přestřelil bránu.

14:28
    Stejně dopadl Lucas Carlsson, který byl navíc v mnohem výhodnější pozici – blízko před brankovištěm. Skóre se tak jako tak nemění.

15:24
    Výběr středoevropských hráčů je teď trošku pozadu, delší dobu si nedokázal vytvořit větší brankovou příležitost.

15:43
    Nestalo se tak ani po nahození Františka Hrdinky, puk byl tečován mimo.

16:00
    Domácí kapitán mohl jet sám na bránu, i když tísněn. Zastavil ho ofsajd.

16:46
    Tak tohle je hodně kruté... Na střely 11:8 pro Čechy, na góly 3:0 pro Švédy. Teď se nám na hůl, respektive brusle nalepila spousta smůly. Lukáš Jašek dojížděl šanci domácích, brzdil před gólmanem a puk se od jeho nohy odrazil do brány. Šťastným střelcem branky je LIAS ANDERSSON. Asistence: Jens Lööke.
    16:46 Lias ANDERSSON - 3:0

16:56
    Závěr první třetiny nabídne hru ve čtyřech, vzájemně jsou vyloučeni Lias Andersson a Filip Hronek. Oba za sekání.

17:41
    Méně prostoru, ale paradoxně také méně šancí – to zatím nabízí hra ve čtyřech.

18:56
    Oba týmy jsou v plném počtu, do konce první periody zbývá něco málo přes minutu.

19:43
    Filip Suchý střílel na bránu z mezikruží, ale jeho pokus byl tečován do ochranné sítě.

19:57
    Vedoucí tým jde do čtyř, první početní výhoda pro Čechy. Její větší část se však přenese do druhé třetiny. Carl Grundström je potrestán za nedovolené bránění brankáři.

19:59
    Dobře to naši mladíci sehráli, během tří vteřin stihli dvě střely. Gustavsson v obou případech na svém místě.

20:00

Po první třetině z českého pohledu 0:3, takže žádné pěkné vyhlídky. Národním barvám se nevydařil vstup do zápasu, inkasovaly hned z první šance. Pak se ale zvedly, Češi svého soupeře přehrávali, přestříleli, ale koncovka zatím není parametr, který by družinu Jakuba Petra zdobil. Na druhé straně navíc udeřilo ještě dvakrát, a tak je skóre hodně nemilosrdné.

Na druhou stranu čeká český tým téměř celá dvouminutová přesilovka. Dočkají se první trefy? To budeme zjišťovat zhruba od 19:58.

Střely po první třetině:
    Švédsko – 10
    Česko – 12

20:01

20:18
    První pokus o sehrání přesilovky nevyšel, domácí se osvobozují.

20:44
    Navíc se probojovali do brejku, situaci dva na jednoho ale nesehráli dobře.

21:32
    Červení v útočném pásmu kombinují, ale nestřílí...

21:48
    První rána. Nečas z první jen do boční tyče, Gustavsson by tam byl navíc pravděpodobně včas.

21:59
    No vida, hned dvojitá šance! Kristian Reichel ani Tomáš Šoustal se svými pokusy ale neuspěli, skóre se nemění.

21:59
    To už se potrestaný hráč vrátil na led, Švédové jsou v pěti.

23:26
    Další dvě střely v podání Kristiana Reichela. V obou případech byl na ose hřiště, v obou si ale vylámal zuby na Gustavssonovi.

24:06
    Daniel Vladař nechtěl riskovat, tak raději přikryl kotouč. Vhazování po jeho levici.

24:15
    Češi, Češi... ozývá se nyní v Centre Bell. Jinak je publikum na Silvestra celkem ospalé.

24:33
    Další vyloučení na straně žlutomodrých. Lias Andersson putuje na trestnou lavici za sekání.

25:42
    Hodně těžká kombinace a Češi přichází o pásmo.

25:58
    Navíc mohli počtvrté inkasovat, teď musí děkovat svému gólmanovi, že je při velkém závaru několikrát zachránil!

26:33
    S tímhle oslabením budou Seveřané spokojeni, neboť byli i ve čtyřech nebezpečnějším celkem.

27:24
    Icing českého týmu, hra se vrací před Vladaře.

27:27
    Kotouč navíc končí v hledišti, buly se bude opakovat. Avšak až po komerční pauze.

27:45
    Domácí to sehráli po buly hodně dobře, Daniel Vladař opět v permanenci. Poradit si musel se střelou osmičky draftu Alexandera Nylandera i náslendou dorážkou.

28:26
    Český kapitán se střelou či nahozením čekal, čekal a nakonec trefil prvního hráče před sebou.

29:30
    Jakub Zbořil si v obranné činnosti nevedl o moc lépe, šance pro Švédy, kteří však nedokázali zakončit.

30:20
    Utkání se nám přehouplo do své druhé poloviny, na straně českého týmu svítí v kolonce vstřelených branek stále nula.

30:44
    Daniel Vladař měl před sebou jednoho spoluhráče i soupeře, a tak zcela logicky raději přerušil hru.

30:59
    David Kaše hledal mezírku mezi betony Gustavssona, ale nenalez ji.

31:36
    Pokus o rychlou rozehrávku a brejk končí vyhozením kotouče přes všechny čáry – zakázané uvolnění.

32:03
    Třetí početní výhoda pro Čechy v řadě, za nedovolené bránění usedl mezi trestoměřiče David Bernhardt. Bude z toho po reklamní přestávce něco zajímavého?

32:18
    Zatím jen vyhození kotouče na druhou stranu hřiště z hole švédského hráče a poté český ofsajd.

32:31
    Další porušení pravidel a technický přestupek, tentokrát icing.

32:53
    Téměř minuta přesilovky je pryč Češi znovu přicházejí o útočné pásmo.

33:10
    A jejich výhoda jednoho muže v poli navíc končí, Šimon Stránský potrestán na dvě minuty za podražení.

33:10
    Krásný hokejový moment v podání Daniela Vladaře. Švédský hráč dostal puk doleva, kde byl úplně sám. Český gólman se přesunul, máchl do vzduchu lapačkou a letící kotouč vyrazil do bezpečí – bravo!

34:03
    Domácí jsou navíc v plném počtu.

34:58
    Carl Grundström byl v dobré pozici, vzdálenější horní růžek minul jen o pár centimetrů.

35:10
    Tohle oslabení hosté zvládli, Stránský se vrací na led.

35:53
    Ondřej Vála pálil hodně rychle, ale taky nepřesně. Filip Gustavsson se jen pohodlně ohlédl za kotoučem letícím mimo bránu.

37:09
    Na jedné straně dvě šance v podání Stránského a Nečase, na druhé úspěšné zakončení z hole JONATHANA DAHLÉNA. Švédský forvard se dostal do samostatného úniku a přestože byl faulován, dokázal se štěstím dopravit puk za záda Daniela Vladaře – 4:0. Asistence: Fredrik Karlström.
    37:09 Jonathan DAHLÉN - 4:0

37:58
    Tre kronor jsou ve druhé třetině lepším týmem, v závěrečných minutách to jenom potvrzují.

39:00
    Filip Gustavsson je momentálně bez práce...

39:17
    Nakonec musel zasáhnout, po střele Lukáše Jaška doprostřed brány ale jen poklekl a schoval puk do náručí.

39:50
    Jen to cinklo za Danielem Vladařem. Filip Ahl dokázal prostřelit obránce před sebou i jeho maskovaného spoluhráče. Čechy zachránila po svižné střele tyč!
    39:50 Švédové byli blízko pátého gólu. Vladaře zachránila tyč!

40:00

V české kabině po čtyřiceti minutách spokojenost panovat nebude. Zatímco v úvodním dějství na tom byla parta Jakuba Petra herně dobře, ale nevyšlo to výsledkově, v tom druhém to neklaplo ani v jednom parametru.

Tre kronor vypracovaný náskok nejenže dobře střežili, navíc ho navýšili. A mohli vstřelit klidně více než jen jednu branku, deset vteřin před druhou sirénou třeba zvonila v Centre Bell tyč. Suma sumárum vede Švédsko nad Českem po druhé třetině 4:0. Závěrečná část odstartuje zhruba ve 20:48.
    Každý mladý hráč sní o tom, zahrát si na mistrovství juniorů...

Střely ve druhé třetině (celkem):
    Švédsko – 16 (26)
    Česko – 10 (22)

40:01

40:18
    První buly vyhráli Češi, hra se stěhuje před Gustavssona. Před ním se také bude znovu vhazovat.

40:27
    Ihned ale zamířila na druhou stranu a je tady další hvizd – ofsajd tří korunek.

40:44
    První Vladařův zákrok ve třetí třetině, proti švédské střele použil své pravé rameno.

41:45
    Švédové tlačí svého soupeře, hrají bezpečně daleko od své brány.

42:15
    Vypadá to sice jako oslabení českých barev, ale hraje se v plném počtu.

42:34
    Svižná střela z hole Bernhardta skončila ve Vladařově lapačce.

43:20
    Češi půjdou do čtyř, domácí mají ponechanou výhodu.

43:23
    Ta trvala jen velmi krátce, už se přerušilo. Na trestnou lavici míří za hákování Petr Kalina.

43:34
    Pouhých 11 vteřin stačilo Švédsku na to, aby přidalo pátou branku. Po individuální akci se prosazuje a hattrick završuje JONATHAN DAHLÉN! Asistence: Alexander Nylander, Oliver Kylington.
    43:34 Jonathan DAHLÉN - 5:0

45:18
    Střelec třech branek nemá stále dost, nyní vyslal na Vladaře další ránu. S tou si česká třicítka poradila, skóre zůstává neměnné.

45:37
    Jestli tomu tak bude i nadále, je otázkou. Tre kronor čeká další přesilovka, dvě už dneska využili. Podražením se provinil Jakub Zbořil.

46:39
    Seveřané kombinují, zatím je to bez střelby...

46:48
    Teď se hodně tlačili do brány, zejména Carl Grundström, až z toho byla drobná rozmíška.

46:48
    Tato situace si vyžádala také trest, za hrubost je vyloučen právě Carl Grundström. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

46:48
    To však až po další reklamní přestávce...

47:37
    Zatím se hraje v pásmu českého týmu, mohlo by se to ale změnit. Jakub Zbořil se totiž vrací na led.

48:01
    47 vteřin budou hrát Češi 5 na 3! Oliver Kylington musel při brejku českého hráče zatáhnout za záchrannou brzdu a je potrestán za hákování.

48:28
    Dobře to bylo sehrané, přišla povedená rána, ale opět jen do náručí Gustavssona.

48:48
    Domácí jsou ve čtyřech.

49:00
    Carl Grundström se po návratu z trestné lavice dostal do další velké šance, když uháněl sám na Vladaře. Český brankář mu šikovně vypíchl kotouč.

49:48
    Češi tlačí svého soupeře, je tam i střelba, na gól je to však málo.

50:01
    Tre kronor jsou v plném počtu.

50:59
    Jen co se vrátil potrestaný Kylington na ledovou plochu, přesunuli Švédi hru zase do obranného pásma týmu Jakuba Petra.

51:58
    V hledišti se ozývají fanoušci ve žlutých dresech, kteří musí být s představením svých oblíbenců maximálně spokojeni.

52:31
    Hra se po technickém přestupku Švédska přestěhuje před doposud bezchybného Filipa Gustavssona. Ale až po komerční přestávce.

53:09
    Česko právě vstřelilo branku!
    Filip Gustavsson už bezchybný není, národní tým se raduje z první branky. První útočná letka šla důrazně do brány a slaví úspěch. Hodně aktivní byl Daniel Kurovský, branky nakonec docílil jeho parťák DAVID KAŠE – 5:1. Asistence: Daniel Kurovský.
    53:09 David KAŠE - 5:1

53:58
    Další pokus o útočný úspěch končí na defenzivě Seveřanů.

54:48
    Hezky to sehrál čtvrtý český útok. Na konci povedené kombinace stál Kristian Reichel, jenž ale pálil zápěstím mimo tři tyče.

55:48
    Na čtvrtou lajnu navázala ta první, Švédsko se zuby nehty brání českému náporu!

56:19
    David Kaše i Daniel Kurovský byli blízko druhému českému gólu, nakonec ale neuspěli a musí střídat.

57:08
    Ale růžky vystrkují taky svěřenci Tomase Monténa.

57:24
    Nebylo to ale nic proti české kombinaci, na jejímž konci stál Filip Chlapík. Ten dostal dobrou náhru, ale nedokázal usměrnit kotouč za Gustavssonova záda.

57:24
    Za svou aktivitu si vysloužili červení přesilovou hru, Lucas Carlsson jde ven za sekání.

57:28
    Bleskurychle využitá početní výhoda! Po vyhraném vhazování si vyměnil FILIP HRONEK puk s Davidem Kašem. Český kapitán s nabitím na modrou čáru nepohrdl – propálil všechno před sebou a snížil na 2:5. Asistence: David Kašel, Filip Chlapík.
    57:28 Filip HRONEK - 5:2

58:08
    Česká radost přišla bohužel příliš pozdě, tohle už družina svěřenců Petra, Dopity a Svobody s největší pravděpodobností nedotáhne.

58:58
    Navíc se hraje u brány Daniela Vladaře a do konce třetí třetiny zbývá poslední minuta.

59:40
    Kotouč je na švédských holích, soupeři ho už nebudou chtít půjčit.

Poslední utkání českého a švédského výběru v základní skupině je minulostí. Herně vyrovnaná první třetina přinesla hned tři branky Tre kronor, další přidali ve druhé dvacetiminutovce a bylo to rázem 4:0. Když ve třetí periodě přišla pátá branka, vypadalo to s družinou Jakuba Petra nedobře. I přesto ale nic nezabalila a zásluhou Kašeho a Hronka snížila alespoň na 2:5 z českého pohledu, na druhé straně se hattrickem blýskl Jonathan Dahlén.

Střely ve třetí třetině (celkem):
    Švédsko – 11 (37)
    Česko – 16 (38)

Nejlepší hráči:
    Švédsko – Jonathan Dahlén
    Česko – Martin Nečas

Za zvuků švédské státní hymny můžeme konstatovat, že Švédsko neztratilo ve skupině ani bod. Připsalo si čtyři výhry při skóre 18:6 a ve čtvrtfinále se může těšit na čtvrtý celek skupiny B, přičemž je jisté, že se nebude stěhovat do Toronta.

Češi jsou v tabulce aktuálně na třetí pozici s pěti body a skóre 9:13. Jestli je Švýcaři neodsunou na čtvrtou příčku, můžete sledovat také na Onlajnech od 23:30.

To je pro tuto chvíli vše, hezký večer do Čech. Zároveň přejeme příjemně strávené novoroční oslavy a zdraví a pohodu v roce 2017! (21:31:57)

Jan Vavřina

Branky a nahrávky: 1. Asplund (Ahl, Pettersson), 9. Dahlén (Asplund, A. Nylander), 17. Andersson (Lööke), 38. Dahlén (Karlström), 44. Dahlén (A. Nylander, Kylington) – 54. Kaše (Kurovský), 58. Hronek (Kaše, Chlapík)

Rozhodčí: Sheva (USA), Sidorenko (BLR) – Golyak (BLR), Haurum (DEN)