Minnesota – Columbus 2:4 (kon.) | Tampa – Carolina 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 4:3 (po pr.)
Winnipeg – NY Islanders 2:6 (kon.) | Dallas – Florida 1:3 (kon.) | Colorado – NY Rangers 2:6 (kon.)
Calgary – Arizona 4:2 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (0:1 po s.n.) | Los Angeles – San Jose 3:2 (kon.)
Toronto – Detroit 5:4 (po pr.)
Colorado Avalanche
2:6 (2:2, 0:2, 0:2)
New York Rangers
Neděle 01.01.2017, 02:10 • Pepsi Center, Denver • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:10.

Vítejte u nejlepší hokejové ligy světa! NHL má hodně napilno, takže lidé mohou jít i v poslední den roku 2016 fandit hned na 11 stadionů. Jedním z nich bude i Pepsi Center v Denveru, kde místní Colorado Avalanche přívítají jeden z nejlepších současných týmů, slavné New York Rangers.

Domácí jsou aktuálně nejhorším týmem celé NHL a potvrzují tak svoji špatnou bilanci posledních sezón. V předchozích šesti pouze jednou postoupili do play off a v něm vypadli hned v 1. kole. Letos jsou na tom opravdu bídně hlavně v ofenzívě, v průměru střílí jen 2 branky na zápas a i v tomto ohledu jsou nejhorší v celé lize. Zvlášť tristní je pohled na aktuální formu týmu. Z posledních 17 utkání Colorado vyhrálo pouhé 3. Ani hlavní tahouni Nathan MacKinnon a Matt Duchene se zdaleka neprosazují tak, jako obvykle, horší však je skutečnost, že jsou na to v podstatě úplně sami. Tragédii týmu dokresluje fakt, že ani jeden hráč nemá kladnou bilanci účasti na ledě. Lavina v současnosti celkem pravidelně střídá domácí a venkovní zápasy. Dnes se představí před vlastními fanoušky, což však v současnosti není výhoda. Poslední domácí vítězství je totiž měsíc a půl staré! Od zdolání Los Angeles 16. listopadu Colorado prohrálo následujících 9 utkání na svém stadionu. Proti silnému soupeři tak může uzavřít nepříliš lichotivou desítku. Nebo se mu podaří překvapit?

Aktuální bilance Colorada

35 utkání, 8 vítězství, 4 vítězství v prodloužení, 1 porážka v prodloužení, 22 porážek, skóre 72:116, 25 bodů a 7. místo v tabulce Centrální divize

Minnesota – Colorado 2:0

Hosté z Manhattanu také v této sezóně potvrzují, že jsou v posledních letech jedním z nejsilnějších týmů ligy s ambicemi na zisk Stanley Cupu. Od celosezónní výluky 04/05 pouze jednou nepostoupili do play off, ale na hokejový svatý grál marně čekají již 23. sezónu. To je pro tak slavný tým opravdu dlouho a v tomto ročníku se opravdu snaží o to, aby měli šanci čekání ukončit. Společně s Pittsburghem patří mezi nejproduktivnější týmy celé ligy, čemuž výrazně napomáhá skutečnost, že se dokáže prosadit každá řada. Hned 10 hráčů (vč. 2 obránců) má na svém kontě v tuto chvíli aspoň 18 bodů. Takový tým se soupeřům velmi špatně brání. V brance se zase mohou spolehnout na Krále Henrika, kterému velmi zdatně sekunduje Fin Raanta. Rangers si po celou sezónu udržují celkem stabilní formu, dosud nezažili více jak 2 porážky v řadě. Slabší chvilku si vybrali pouze před Štědrým dnem, kdy dostali 2x za sebou 7 branek, ale od té doby opět 2x zvítězili a zdá se, že vše je tak, jak jsou v týmu zvyklí. Potvrdí se to i na ledě nejslabšího klubu celé ligy?

Aktuální bilance Rangers

38 utkání, 22 vítězství, 3 vítězství v prodloužení, 1 porážka v prodloužení, 12 porážek, skóre 129:95, 51 bodů a 3. místo v tabulce Metropolitní divize

Vzájemné zápasy

Avalanche a Rangers jsou týmy z různých konferencí, takže se podle současného zápasového modelu potkávají 2x v sezóně, na ledě každého z klubů jednou. Ačkoliv je v posledních letech markantní rozdíl ve výkonnosti, ve vzájemných zápasech obvykle dokáže Colorado držet krok. V posledních 9 případech se hned 6x radovalo z vítězství. Ve kterých kolejích pojede dnešní utkání?

Češi a Slováci v akci

V kádrech Avalanche a Rangers se v současnosti vyskytuje pouze jediný hráč původem z Česka nebo Slovenska. Je jím slovenské levé křídlo Rangers Marek Hrivík.

Marek Hrivík (NYR) – 12 zápasů, 2 body (0+2)

Colorado Avalanche: Pickard (J. Smith) – Barrie, Ťutin, Zadorov, Beauchemin (A), Gelinas, Wiercioch – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Iginla, Söderberg, Duchene (A) – R. Bourque, Grigorenko, Comeau – Martinsen, J. Mitchell, McLeod.

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Klein, McDonagh (C), Holden, M. Staal (A), Girardi (A), Skjei – Zuccarello, Stepan (A), Kreider – J. T. Miller, K. Hayes, Grabner – Fast, Lindberg, Vesey – Pirri, Hrivík, Puempel.

Rozhodčí: L'Ecuyer, Morton – Galloway, Nagy.

Domácím stále chybí brankářská jednička Semjon Varlamov, ale jeho stav se zlepšuje a brzy by měl začít s tréninkem. To u obránce Erika Johnsona bude léčení zlomené nohy ještě nějakou dobu trvat.
    Hostům chybí Rick Nash, jehož třísla se již postupně dávají do pořádku a v nejbližší době se dá očekávat návrat na led. To zatím nehrozí u Mika Zibanejada a jeho zlomené nohy.

Obránce Rangers Nick Holden nastoupí poprvé od letní výměny z Colorada proti svému bývalému klubu, ve kterém strávil 3 sezóny. V Rangers hraje výborně a dnes se bude jistě chtít ještě více předvést.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

V Pepsi Center se vše chystá k zahájení tohoto utkání.

Hráči nastupují na led a provedou své tradiční rituály.

Na úvodní buly se v obou týmech chystají druhé formace.

00:01

00:23
    Hayes se ocitl sám na středu útočné třetiny, jeho první střelu v zápase vyráží Pickard rozklekem.

01:10
    MacKinnon uháněl po levém křídle, ale skončil v rohu, kde není pro soupeře nebezpečný.

01:17
    Zakázané uvolnění Rangers.

01:38
    Staal dovezl puk na červenou, nahodil a celá pětka šla střídat.

01:55
    Gelinasovo nahození branku minulo, ale hra je přerušena a vhazuje se před Lundqvistem.

01:59
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Z první střely jsou domácí do vedení! Grigorenko vyhrál čistě buly na Barrieho, který schoval svůj švih za několik clonících hráčů, mezi kterými stál CODY MCLEOD, jemuž úspěšná teč připisuje premiérový gól v sezóně! Lundqvist nic neviděl, puk ho netrefil a hala se raduje! Asistence: Tyson Barrie, Michail Grigorenko.
    01:59 Cody MCLEOD - 1:0

02:15
    Povzbuzení domácí se hnali znovu vpřed, avšak nepohlídali si přechod modré čáry.

02:22
    Hosté nedokázali přesně rozehrát a dalším zakázaným uvolněním se dostávají pod tlak.

02:47
    Zuccarello z levého křídla vyzkoušel pozornost Pickarda, ale Rangers vybojovali puk u mantinelu a usazují se před brankou.

03:34
    Nic dalšího z toho nevytěžili a další akci začínají ve vlastní třetině.

04:20
    A další zakázané uvolnění hráčů z Manhattanu.

04:46
    Holden napřáhl od levého mantinelu, avšak Pickard měl spodek branky pokrytý.

05:35
    Po jednom útoku z každé strany, vždy skončily v rohu bez ohrožení branky.

05:43
    Skjei a McLeod se trošku chytli po odpískání, ale nic vážného. Vylučovat se nebude.

06:09
    Rangers právě vstřelili branku!
    Příliš dlouho se Colorado z vedení neradovalo! Stepan udržel útočné pásmo, poslal puk k mantinelu Zuccarellovi, jehož střílenou přihrávku na brankoviště Pickard vyrazil přímo do CHRISE KREIDERA, od kterého se puk odrazil do sítě! Gól muselo posvětit video. Asistence: Mats Zuccarello, Derek Stepan.
    06:09 Chris KREIDER - 1:1

07:00
    Další ošemetná situace před domácí brankou nakonec šancí neskončila.

07:41
    Duchene vyjel zpoza branky a z velmi ostrého úhlu nahazoval puk do brankoviště. Tam vznikl menší závar, který Lundqvist dokázal rychle vyřešit a přerušil hru.

08:06
    Domácí měli problém s rozehrávkou a nakonec nedokázali s pukem přejít červenou čáru.

08:16
    Ovšem Rangers si vedli ještě hůře – zakázané uvolnění.

08:47
    Gelinasův tvrdý příklep pouze zaduněl o zadní mantinel.

09:11
    Hosté se sami vyhnali z útočné třetiny.

09:21
    Comeau měl na levém křídle dostatek prostoru k průniku přes modrou čáru, poté přibrzdil, mohutně napřáhl a trefil brankáře.

10:08
    Puempelův bekhend donutil Pickarda k zákroku.

10:22
    Hrivík chtěl odčinit svoji chybu při obdržené brance a jen těsně netrefil prostor mezi tyčemi.

10:51
    Rangers mají zatím opravdu problémy s rozehrávkou. Již asi páté zakázané uvolnění.

10:56
    Gelinasovo nahození se odrazilo od Lunqvistovy výstroje.

11:30
    Söderberg v dobré pozici brankáře také nepřekonal.

12:11
    Kreider se ocitl za domácí obranou, upaloval na Pickarda, nasadil k bekhendovému blafáku, ale na dlouhou hůl nedokázal puk zvednout a Pickard byl u zadní tyče betonem včas!

12:36
    Přečíslení 3 na 2 Colorado nevyužilo, muselo celou akci zabrzdit.

12:57
    Nahození téměř z rohu raději Pickard zachytil a přerušil hru.

13:04
    McDonagh nahazoval od modré, ale i pro něj zatím stojí klec někde jinde, než by měla.

13:23
    To Puempelovi teď byla příliš nízká.

14:01
    Další nezvládnutá rozehrávka Rangers a icing.

14:40
    Lavina mohla jít znovu do vedení! Mezi kruhy si nabruslil Zadorov, z první napálil přihrávku z rohu, ale jak s jeho ránou, tak s Iginlovou dorážkou z úhlu si Lundqvist dokázal výborně poradit!

15:19
    Barrie nahazoval do nadějně postavených hráčů, ale branku minul.

15:39
    Comeauův pokus brankáře hostů nezaskočil.

16:32
    Mitchell sice zablokoval střelu Staala, ale předtím se dopustil sekání a dává hostům první přesilovku.

16:39
    Velmi rychle využitá přesilovka a hosté otáčí vývoj první třetiny! Zuccarello střílenou přihrávkou vybídl k teči CHRISE KREIDERA, jenž touto možností nepohrdl, přesunujícímu se Lundqvistovi puk propadl teploměrem za záda a tesně se doploužil za čáru! Gól muselo opět potvrdit video. Asistence: Mats Zuccarello, Ryan McDonagh.
    16:39 Chris KREIDER - 1:2

17:54
    Skjei pořádně napřáhl na modré a provětral výstroj Pickarda.

18:34
    Domácí zvládají ještě v první třetině vyrovnat a přestřelka pokračuje! Comeau a Bourque výbornou prací za brankou vybojovali puk, druhý jmenovaný ho poslal na modrou Beaucheminovi, jehož nahození sice mířilo těsně vedle, ale za záda Lundqvista ho nádhernou tečí usměrnil BLAKE COMEAU! Asistence: Francois Beauchemin, Rene Bourque.
    18:34 Blake COMEAU - 2:2

18:56
    Beauchemin zablokoval Linbergovu střelu, ale bylo signalizováno vyloučení a přerušuje se.

18:56
    Zadorov je vyloučen za nedovolené bránění Millera.

19:26
    McDonaghovu ránu ztlumil Pickard hrudníkem.

19:49
    Počet hráčů na ledě se vyrovnává. McDonagh je vyloučen za vysokou hůl ve tváři Comeaua.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Skončila velmi pěkná první třetina a souboj nejhoršího s jedním z nejlepších týmů je zatím vyrovnaný. Domácí šli do vedení z první střely na branku, nahození tečoval McLeod a slavil první gól v sezóně. Hosté však mají Kreidera, který dnes uplatňuje výborný výběr místa, čímž si pomohl ke dvěma gólům a otočení výsledku. Colorado stihlo do konce třetiny vyrovnat nádhernou tečí Comeaua. Vše je otevřené a diváci doufají, že gólostroj bude pokračovat.

20:01
    Začíná se 4 na 4, což bude trvat 56 sekund. Pak začne zkrácená přesilovka domácích.

20:56
    Domácí v plném počtu, hrají 53 sekund dlouhou přesilovku.

21:30
    Barrieho příklep prošel až k Lundqvistovi a zastavil se o jeho hrudník.

21:51
    Barrieho křížná přihrávka napříč útočným pásmem byla vystižena, čímž přesilovka Colorada končí.

22:29
    Comeau je při chuti, ale tentokrát branku minul.

23:11
    Kreider ukradl puk jednomu z obránců, ale do šance se nakonec neprotlačil.

23:21
    Martinsen ve slušné pozici švihem neprostřelil Lundqvista.

24:17
    Skjei si sjel do šance a jeho bekhendový pokus rozhodně nebyl beznadějný! Pickard však velmi dobře zasáhl.

25:05
    Rangers dlouho bojovali v útočné třetině, ale nic si nakonec nevytvořili.

25:16
    Vzápětí situace 2 na 1 na druhé straně, ale Landeskog z první nedokázal přesně zamířit!

25:37
    Comeau je dnes opravdu hodně viditelný. Opět se dostal ke střele, ale jeho švih za brankářem neskončil.

25:55
    Za hosty odpovídal Grabner, taktéž neúspěšně.

27:24
    Trojitý zákrok Pickarda proti velké šanci hostů! Napoprvé před sebe vyrazil Girardiho nahození od modré, napodruhé měl i dost štěstí při dorážce Grabnera a vyzrál i na další dorážku z úhlu z hole Pirriho!

27:36
    Ještě jednou Girardi, tentokrát to zkusil tvrdě, ale brankáře nepřekonal. Hra je po delší době přerušena.

28:00
    Stepan vyzýval Kreidera k hattricku, ale tomu chyběl jeden krok k zakončení.

28:10
    Colorado pod tlakem vyhazuje na zakázané uvolnění.

28:24
    Grabner přestřelil do ochrané sítě. Domácí mohou střídat.

29:01
    Duchene v minulém utkání překonal hranici 400 bodů v NHL, dnes zatím příliš viditelný není. Teď se chtěl připomenout, ale netrefil branku.

29:13
    Avalanche se rýsovala zajímavá příležitost, ale hosté na poslední chvíli poslali puk ven ze třetiny.

29:30
    Chyba Bourquea na útočné modré a ztráta puku stojí domácí gól v jejich síti! J. T. MILLER se nerozpakoval, projel střední pásmo, krátce za modrou napřáhl a vymetl pavouky v šibenici nad lapačkou Pickarda! Hosté opět vedou! Bez asistence.
    29:30 J. T. Miller - 2:3

29:44
    Kleinův pokus se zastavil o tělo Ťutina.

30:00
    Kreider znovu útočil na hattrick, ale příklepem neuspěl.

30:18
    Na druhé straně Rantanen přestřelil.

31:23
    Brankář domácích řeší ošemetnou situaci přerušením hry.

31:37
    Wiercioch po delší době připomněl Lundqvistovi, že v brance také musí něco dělat.

31:59
    Při další akci domácí nezvládli legální přechod modré čáry.

32:31
    Martinsen přehnal napadání, nevybíravě vrazil na hrazení McDonagha a dává hostům příležitost ke zvýšení náskoku.

32:53
    Beauchemin nejprve málem kuriózně ohrozil vlastního brankáře, poté však hráli domácí také na druhé straně a Landeskog od modré tvrdou ranou minul.

33:05
    Kreiderovu střelu zablokoval Beauchemin do ochranné sítě.

34:23
    Hosté nakonec využívají přesilovku jen pár sekund před jejím koncem! Akcí celé pětky dokázali vykombinovat obrannou čtveřici až na levou stranu na Stepana, jehož střelu na zadní tyč tečoval na hranici brankoviště tělem opět dobře stojící CHRIS KREIDER, který se tak dočkal svého hattricku! Asistence: Derek Stepan, Brandon Pirri.
    34:23 Chris KREIDER - 2:4

34:48
    Barrie od modré minul to správné zařízení.

35:35
    Duchene již naopak zjistil, kde přesně branka stojí, ale zápěstím na Lundqvista nevyzrál.

36:05
    Dosud neviditelný MacKinnon se připomněl, ale ani on dvoubrankovou ztrátu nesnížil.

36:06
    Iginla zbytečně oslabuje svůj tým krosčekem na Staala.

36:59
    Tuto přesilovku zatím hosté nehrají dobře, teď navíc neudrželi pásmo a vystavili se ofsajdu.

37:12
    Ani buly nevyhráli a začínají útok za vlastní brankou.

37:28
    Skjei tvrdou ranou vyprášil Pickardovi betony a domácí vzápětí vyhazují.

38:06
    Domácí v plném počtu. Rangers sice dali v přesilovkách dva góly, ale tuto vyloženě promrhali.

38:25
    Lindberg branku minul.

39:05
    Snahu domácích o další gól před přestávkou přibržďuje ofsajd.

39:41
    MacKinnon trefil pukem pouze před sebou stojícího Stepana.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Ve druhé třetině již hosté začali potvrzovat roli favorita. První velkou šanci sice měl Landeskog v situaci 2 na 1, ale poté již hráli hlavně Rangers. V první trojité šanci ještě ztroskotali na Pickardovi, ale v polovině utkání využili chybu domácích úspěšným brejkem a dokonale přesnou bombou Millera. Poté jim pomohla také domácí nedisciplinovanost a zbytečný faul Martinsena potrestal Kreider, který zkompletoval hattrick. Pokud bude Colorado chtít se zápasem něco udělat, bude muset výrazně přidat a hlavně se vyvarovat zbytečných chyb a vyloučení.

40:27
    Hoaté při prvním útoku skončili v rohu, domácí zase nezvládli přejít modrou čáru. Ofsajd.

40:40
    Zuccarello od pravého mantinelu přízemní střelou nabízel teč dojíždějícímu spoluhráči před brankou, ale puk prošel přímo a zasáhl beton Pickarda v rozkleku.

41:23
    Beci Rangers se teď nedohodli, jak to rozehrají, a jeden málem ohrozil druhého pukem na životě.

41:28
    Ihned po vhazování střílel Beauchemin, Lundqvist byl pozorný.

41:58
    Domácí vyhazují až za branku hostů.

42:24
    V absolutně tiché a ne zrovna skvěle zaplněné hale hráči Colorada bojují s rozehrávkou.

43:02
    Pickard musel zasahovat proti střele Hayese, ale nešlo o nic vážného.

43:48
    Avalanche se nedokáže dostat do útočné třetiny s pukem na holi. Vypadá to, že Rangers budou hlavně kontrolovat výsledek.

44:18
    Domácí teď nezvládli rozehrávku natolik, že je z toho icing.

44:54
    Zuccarello kroužil za brankou soupeře, ale nakonec nedokázal najít nikoho ze spoluhráčů. Ti mu po pravdě příliš nepomohli.

45:22
    Beauchemin napřáhl od modré, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný, aby nadělal Lundqvistovi problémy. Je z toho aspoň buly v útočném pásmu.

46:00
    Colorado ujíždělo 3 na 2, situaci poté doplnil ještě čtvrtý hráč, ale Duchene na pravém křídle, který to celé táhl, vzal zakončení na sebe, mířil nahoru na vyrážečku a nedokázal ji obstřelit.

46:20
    Za hosty odpověděli Grabner a o chvíli později Lindberg. Druhou střelu již Pickard ukryl ve výstroji a přerušuje se.

46:38
    MacKinnon přiťukl na modrou Ťutinovi, jehož příklep nebyl tečován a pro brankáře to tak nebylo nebezpečné.

47:30
    Hrivík dobře pracoval v rohu útočné třetiny a ušetřil dost sekund proti trojici protihráčů na zádech.

47:40
    Duchene v další možnosti vůbec netrefil prostor mezi tyčemi.

48:27
    Barrie projel s pukem až do rohu, vracel přihrávku mezi kruhy, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.

48:53
    Přesto se domácí hráči dlouho udrželi v útočném pásmu, vytvořili dva závary před Lundqvistem, Mitchell dokonce z velmi ostrého úhlu trefil tyč, ale nakonec hosté vyhazují.

49:34
    Domácím tyč nepomohla, hostům ano a ti tak vedou již o tři branky! Výbornou práci za brankou odvedl Fast, přihrál mezi kruhy osamocenému J. T. MILLEROVI, který měl dostatek času si puk srovnat a střelu na vyrážečku o tyč poslat do sítě! Druhý gól tohoto hráče v utkání pravděpodobně celý zápas definitivně rozhoduje! Asistence: Jesper Fast, Oscar Lindberg.
    49:34 J. T. Miller - 2:5

50:10
    Söderberg přestřelil. bylo to však s tečí jednoho z domácích, takže se vhazuje před Lundqvistem.

50:40
    Barrieho nahození prošlo až k brankáři, od jehož výstroje se puk odrazil do rohu.

51:24
    Domácí se snaží o tlak, ale jsou zatím drženi na perimetru. Teď navíc puk ztratili a hosté se osvobozují.

52:10
    Opět boj v rohu za Lundqvistem, ze kterého se puk odrazil na hole Rangers a Colorado musí opět začít u vlastní branky.

53:05
    Hosté se ve třetí třetině nikam neženou, ale dokáží trestat domácí chyby! Zbytečná trráta na vlastní modré znamenala ukamžitý start hned tří hráčů v bílých dresech proti jedinému obránci, Grabner poslal puk před branku najíždějícímu JIMMYMU VESEYOVI, který využil svého pohybu k blafáku do forhendu! Asistence: Michael Grabner, Kevin Hayes.
    53:05 Jimmy VESEY - 2:6

53:20
    MacKinnon navíc oslabuje svůj tým za držení.

53:52
    Pirri od pravého mantinelu další hřebík do domácí rakve nezatloukl.

54:04
    Opět Pirri příklepem, ani teď neuspěl.

54:29
    Rangers ostřelují domácí klec opravdu mohutně, ale zatím další gól nepřidávají. Naposledy se o to snažil Zuccarello.

55:12
    Za rozhodnutého stavu si přesilovku vyzkouší i hráči, kteří je běžně nehrají. Puempel ale netrefil branku.

55:20

55:59
    Puk opustil hrací plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

56:33
    Hrivík projel po levém křídle přes celé hřiště, ale poté takovým průzkumným pokusem netrefil branku.

57:07
    Gelinas se ocitl na levém křídle, po přejetí modré vystřelil, ale zároveň se pískal ofsajd. Obešlo se to bez bitky.

57:26
    Girardi si poněkud zbytečně pomohl za vlastní brankou držením a domácí mají možnost zkorigovat stav.

58:00
    Colorado vyhrálo buly a drží se v útoku, avšak zatím bez zakončení.

58:39
    Až nyní Grigorenko vystřelil, do té doby hráči v modrých dresech hledali vhodnou příležitost.

59:31
    Jedno vyloučení sice vypršelo, ale vzápětí přichází další. Söderberg se dral vpřed, byl hákován, přesto dokázal přihrát doleva MacKinnonovi, který střílel do poloodkryté branky, trefil tyč, od které se puk odrazil do brankáře a před branku. Rozhodčí sice nejprve signalizoval gól, ale po konzultaci s videem ho byl nucen odvolat a pouze se vylučuje.

59:31
    Vyloučeným je McDonagh za hákování.

59:55
    Domácí se však puku nezmocnili a krátkou přesilovku nevyužijí.

Třetí třetina nepřinesla žádné překvapení. Hosté celkem dobře bránili, zbytečně se nikam nehonili, avšak když se naskytla příležitost, dokázali tvrdě udeřit. Colorado sice mělo nějaké šance, dokonce dvakrát trefilo tyč, ale také vyprodukovalo několik chyb, přičemž dvě z nich dokázali Rangers využít. Miller o tyč a Vesey blafákem do forhendu dali výsledku konečnou a zaslouženou podobu.

3. Mats Zuccarello (NYR) 0+2

Z tohoto utkání je to vše, děkuji za pozornost. (05:06:19)

Libor Štěpán

Branky a nahrávky: 2. McLeod (Barrie, Grigorenko), 19. Comeau (Beauchemin, R. Bourque) – 7. Kreider (Zuccarello, Stepan), 17. Kreider (Zuccarello, McDonagh), 30. J. T. Miller, 35. Kreider (Stepan, Pirri), 50. J. T. Miller (Fast, Lindberg), 54. Vesey (Grabner, K. Hayes)

Rozhodčí: L'Ecuyer, Morton – Galloway, Nagy

Diváci: 17 609