Lipt. Mikuláš – Trenčín 8:3 (kon.) | Poprad – Žilina 6:3 (kon.) | Banská Bystrica – Zvolen 3:4 (kon.)
Košice – Nitra 1:4 (kon.) | Nové Zámky – Martin 4:2 (kon.)
HC Košice
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
HK Nitra
sk Úterý 03.01.2017, 17:30 • Steel aréna, Košice • Tipos Extraliga (SR) • 35. kolo
    54:35 Eduard ŠEDIVÝ - 1:4

54:35
    Košice dali gól!
    Tak predsa len to tam domácim padlo, Košice zaznamenali aspoň čestný gól. Postaral sa oň EDUARD ŠEDIVÝ, ktorý prepálil Hala medzi tromi žrďami. Asistencie: Juraj Milý, Tomáš Hričina.
    51:16 Marek SLOVÁK - 0:4

51:16
    Nitra dala gól!
    Posledný klinec do košickej rakvy pribil MAREK SLOVÁK, ktorý skóroval v oslabení. Nitra si dnes z Košíc odnesie tri body. Asistencia: Jameson Milam.
    41:28 Juraj ŠIŠKA - 0:3

41:28
    Zdá sa, že o víťazovi je už definitívne rozhodnuté. Nitra totiž v úvode tretej tretiny zvyšuje svoj náskok na rozdiel troch gólov a Košice to budú mať už len veľmi ťažké. Presadil sa aj JURAJ ŠIŠKA. Asistencie: Juraj Štefanka, Radoslav Macík.
    37:24 Radoslav MACÍK - 0:2

37:24
    Oceliari teraz pustili súpera priamo pred svoju bránku, kde sa RADOSLAV MACÍK dokázal presadiť proti sediacemu Habalovi. Domácemu gólmanovi puk prekĺzol popod telo. Asistencie: Juraj Štefanka, Juraj Šiška.
    07:13 Marek SLOVÁK - 0:1

07:13
    Nitra sa po dlhšom čase usadila v útočnej tretine a bol z toho prvý gól stretnutia. Za strelca gólu je označený MAREK SLOVÁK, ktorý puk tečoval pred Habalom. Asistencie: Matt Cope, Branislav Mezei.

Lukáš Pancurák

Branky a nahrávky: 55. Šedivý (Milý, Hričina) – 8. Slovák (Cope, Mezei), 38. Macík (Štefanka, Šiška), 42. Šiška (Štefanka, Macík), 52. Slovák (Milam)

HC Košice: Habal (Kopřiva) – Deyl, Dudáš, Šmach, Šedivý, Koch, Matejka, Vašíček – Nagy, Suja, Bicek – Milý, Boltun, Hričina – Varga, Klíma, Šoltés – Bartoš, Jenčík, Novotný – Vrábeľ
    HK Nitra: Halo (Foltán) – Ordzovenský, Milam, Mezei, Rais, Meland, Pupák, Piačka, Korím – Tvrdoň, Slovák, Cope – Blackwater, Krištof, Ručkay – Macík, Štefanka, Šiška – Ondrušek, Paukovček, Bajtek

Rozhodčí: Snášel, Orolín – Smrek, Bednár