Rennes – PSG 0:1 (kon.) | Nancy – Bastia 1:0 (kon.) | Lorient – Guingamp 3:1 (kon.)
Montpellier – Dijon 1:1 (kon.) | Toulouse – Nantes 0:1 (kon.) | Angers – Bordeaux 1:1 (kon.)
Toulouse FC
0:1 (0:1)
FC Nantes
Sobota 14.01.2017, 20:00 • Stadium municipal de Toulouse, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo

A utkání je definitivně za námi! Z vítězství se dnes překvapivě radují hostující hráči, kteří si tak připisují třetí vítězství v řadě! V prvním poločase byl lepší domácí tým, ale prohrával 0:1. Druhý poločas byl vyrovnanější a domácímu týmu se nepodařilo vyrovnat. (21:53:40)

90+4

90+2
    Hosté mohli definitivně rozhodnout dnešní utkání! Po rychlém protiútoku se dostal balon na kopačky Amineho Harita, který se ocitl sám před domácím brankářem, ale branku netrefil!

90+1
    Hlavní sudí nastaví celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!

90
    A mohlo to být o dvě branky! K balonu se dostal v pokutovém území domácích jeden z hostujících hráčů, který však z voleje trestuhodně přestřelil domácí branku!

88
    Při exekuci standardní situaci však jeden z domácích hráčů podklouzl a balon zamířil vedle branky.

87
    Domácí mají momentálně výhodu standardní situace.

86
    Mezi oběma trenéry momentálně proběhla velmi hlasitá slovní přestřelka a hlavní sudí jim musel jít vysvětlit, co si mohou a nemohou dovolit.

84
    Hostující obránci dnes pracují opravdu parádně, když tentokrát při rychlém protiútoku Nantes znovu rychle a čistě zasáhli.

82
    Hostující tým momentálně hrozí jen z rychlých protiútoků a snaží se co nejdéle udržet balon na svých kopačkách.

82
    Žlutou kartu dostává Koffi Djidji (FC Nantes).

80
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Emiliano Sala, přichází Felipe Pardo.

79
    Hostující obránci se drží a spolehlivě brání, ovšem do konce utkání ještě zbývá minimálně deset minut a bude to ještě velmi složité.

77
    Domácím se nedaří žádným způsobem dostat do dobré střelecké pozice a balony neustále ztrácí před hostujícím pokutovým územím.

74
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Abdoulaye Touré, přichází Oswaldo Vizcarrondo.

71
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Odsonne Edouard.

70
    Obrovská šance domácího týmu! Střídající Dodi Lukebakio se ocitl zcela osamocený před brankářem hostujícího týmu, kdy se mu taktéž podařilo zakončit, ovšem branku trestuhodně minul!

69
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Tongo Doumbia, přichází Pavle Ninkov.

68
    Žlutou kartu dostává Yacine Bammou (FC Nantes).

Petr Peleška

Branky: 21. Sala (Dubois)

Karty:   25. Sylla (TOU) – 62. A. Touré (NAT), 68. Bammou (NAT), 82. Djidji (NAT)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 14:7. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 11:17.
    Toulouse FC: Lafont – Amian Adou, Diop, Jullien, Moubandje – Blin, Doumbia (69. Ninkov) – Somália, Trejo (71. Edouard), Sylla (56. Lukebakio) – Braithwaite (C).
    Náhradníci: Goicoechea – Ninkov, Pi, Bodiger, Toivonen, Edouard, Lukebakio.

FC Nantes: Dupé – Dubois, Djidji, Diego Carlos, Lucas Lima – Iloki, A. Touré (74. Vizcarrondo), G. Gillet (C), Harit – Stępiński (41. Bammou), Sala (80. Pardo).
    Náhradníci: Braat – Vizcarrondo, Moimbé, Pardo, Thomasson, Rongier, Bammou.

Rozhodčí: Buquet – Cano, Debart