Kopřivnice – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Nový Jičín – Šumperk 2:3 (kon.) | SHK Hodonín – Vsetín 5:6 (kon.)
Poruba 2011 – Technika Brno 8:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 5:1 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 6:3 (kon.)
Klášterec nO – Kobra 3:4 (kon.) | Žďár n/S – David Servis 10:3 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 5:8 (kon.)
Sokolov – Klatovy 4:5 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 0:6 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 2:7 (kon.)
Trutnov – Bílina 2:3 (2:3 po s.n.) | Děčín – Vrchlabí 4:3 (kon.)
IHC Králové Písek
5:8 (4:2, 0:3, 1:3)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 14.01.2017, 17:30 • Zimní stadion Písek • 2. liga skupina Střed (ČR) • 27. kolo

58:26
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovku 5 na 3. Trefil se LUKÁŠ ENDÁL, který si připisuje hattrick v utkání. Asistence: Miroslav Třetina, Kryštof Kulhánek.

53:59
    Hosté znovu skórují. Nenápadnou akci založil Třetina, který nahrál Přidalovi a ten do úniku poslal LUKÁŠE ENDÁLA, který blafákem překonal Kadlece. Asistence: Patrik Přidal, Miroslav Třetina.

49:32
    TOMÁŠ CHLUBNA dává znovu vedení svému týmu. Asistence: Petr Kuchta, Filip Navrátil.

49:23
    Písek právě vstřelil branku!
    Jihočeši srovnávají. Po nahrávce Urbance zakončuje pěknou střelou pod víko VÁCLAV PAŠEK. Asistence: Josef Urbanec.

37:38
    Hosté po několika pokusech dávají branku. Kapitán týmu MIROSLAV TŘETINA dostal puk a dokázal překonat brankáře Písku. Asistence: Tomáš Semrád.

23:36
    Bruslaři po náporu na branku Písku srovnávají. Endál nahrál DAVIDU VALOVI, který se přesně trefil. Asistence: Lukáš Endál, Miroslav Třetina.

21:37
    Hosté dávají kontaktní branku. DAVID KOZLÍK střelil puk na Kadlece, kterému se kotouč nešťastně odrazil za záda. Asistence: Luboš Voříšek.

18:38
    A JIŘÍ KEPKA znovu dává branku. Domácí odskakují na dvou brankové vedení. Asistence: Pavel Procházka, Jan Sýbek.

17:52
    Domácí se ujímají vedení. Pašek projel za brankou a nahrál na hokejku JIŘÍMU KEPKOVI, který do odkryté branky dává branku. Asistence: Václav Pašek.

09:47
    Hostující tým srovnává krok. Celou akci založil Třetina, který našel Chlubnu a ten přesně nahrál na hokejku LUKÁŠOVI ENDÁLOVI, který dává branku. Asistence: Tomáš Chlubna, Miroslav Třetina.

08:18
    Domácí využívají přesilovku. Krásnou nahrávku poslal Kepka volnému VÁCLAVOVI PAŠKOVI, který střelou od modré prostřelil brankáře a puk skončil v pravém horním růžku. Asistence: Jiří Kepka.

05:47
    Domácí srovnávají stav utkání. Kepka od pravého mantinelu našel volného VLADIMÍRA HANUSE, který střelou od modré vypálil a puk skončil za brankářem hostů. Asistence: Jiří Kepka, Jan Sýbek.

00:32
    Hosté z první akce dávají branku. Přidal našel před brankou kapitána MIROSLAVA TŘETINU, který měl odkrytou branku a trefil se přesně. Asistence: Patrik Přidal, Lukáš Endál.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 6. Hanus (Kepka, Sýbek), 9. Pašek (Kepka), 18. Kepka (Pašek), 19. Kepka (Procházka, Sýbek), 50. Pašek (Urbanec) – 1. Třetina (Přidal, Endál), 10. Endál (Chlubna, Třetina), 22. Kozlík (Voříšek), 24. Vala (Endál, Třetina), 38. Třetina (Semrád), 50. Chlubna (Kuchta, Navrátil), 54. Endál (Přidal, Třetina), 59. Endál (Třetina, Kulhánek)

IHC Králové Písek: Kadlec (Hauser) – Procházka, Hřebíček, Pavlíček, Hanus, Červinský, Koutenský, Kozák – Pašek, Sýbek, Kepka, Slavík, Suchan, Urbanec, Šuhaj, Drda, Koupal, Rod.
    BK Havlíčkův Brod: Panec (20. Novák) – Semrád T., Semrád M., Duben, Vala, Kulhánek, Přidal, Třetina – Endál, Voříšek, Kozlík, Michálek, Chlubna, Kuchta, Navrátil.

Rozhodčí: Mertl – Samuel, Oudes