Vsetín – Nový Jičín 5:3 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 4:5 (po pr.) | Šumperk – Kopřivnice 7:4 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 3:4 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 4:3 (kon.) | Klatovy – Trutnov 3:2 (kon.)
HC Technika Brno
4:5 (2:1, 1:1, 1:2 - 0:1)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 18.01.2017, 18:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ • 34. kolo

55:04
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Štancl – 2 min., vražení na hrazení).

42:15
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Švaňhal – 2 min., podražení).

38:24
    A další trest pro hosty. Vyloučen hostující Petr Peš na dvě minuty za podražení.

37:42
    Přesilovka Techniky se zdvojnásobí. Vyloučen je hostující Petr Pokorný na dvě minuty za podražení.

36:26
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Jurča – 2 min., hákování).

29:25
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Marek Haloda – 2 min., krosček).

27:15
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (M. Brzobohatý – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Matula – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Peš – 2 min., sekání).

15:01
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (David Polesný – 2 min., hákování).

12:26
    Přesilovka hostů je u konce. Za sekání na brankovišti je vyloučen hostující útočník Michal Kuba.

11:23
    Hosté si zahrají přesilovku. Domácí hráli v šesti, čehož si rozhodčí moc dobře všiml. Dvouminutový trest odpyká Matěj Florek.

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 10. Biolek (Stehlík, Švaňhal), 14. M. Brzobohatý (Benýšek, Odehnal), 26. Čtvrtníček (Brzobohatý), 54. P. Brzobohatý – 13. Potěchin (Jurča, Vrána), 36. Kuba (Charvát, Hajný), 55. Kadlec (Matula, Peš), 59. Peš (Kadlec), 65. Jurča (Vaněk, Kužílek)

HC Technika Brno: Novák (Holub) – Šidák, Sedlák "A", Sedláček D., Štancl, Vágner, Odehnal, Sedláček S., Švejda – Biolek, Stehlík "A", Benýšek "A", Čtvrtníček, Švaňhal, Medek, Brzobohatý M., Grünwald, Matov, Florek, Brzbohatý P.
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Haloda) – Kužílek, Pokorný "A", Potěchin, Loginovskij, Polesný, Haloda M., Miklík – Charvát, Hložánek, Venclík, Vrána, Černohous, Hajný, Peš "C", Kuba "A", Matula, Kadlec, Jurča, Vaněk

Rozhodčí: Kopeček – Klouda, Urubčík