Chabarovsk – Vladivostok 0:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 0:2 (kon.) | Magnitogorsk – Omsk 4:2 (kon.)
Čeljabinsk – Kunlun 1:3 (kon.) | Čerepovec – Záhřeb 0:3 (kon.) | Nižněkamsk – HC Slovan 2:3 (kon.)
N.Novgorod – Jaroslavl 1:3 (kon.) | Minsk – Riga 1:3 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 3:5 (kon.)
Soči – Spartak Moskva 4:1 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Lokomotiv Jaroslavl
Čtvrtek 19.01.2017, 17:00 • Nagorny Arena • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Co nejpříjemnější sportovní zážitek přeji všem fanynkám a fanouškům. V tomto zápase proti sobě nastoupí Torpedo Nižnij Novgoroda Lokomotiv Jaroslavl.

Lokomotiv Jaroslavl z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Dinamem Riga 3:1, Kazaní 2:1, Nižněkamskem 3:1 a Ladou 4:2. Nestačil na Omsk 2:3.

Torpedo Nižnij Novgorod vyhrálo z posledních pěti zápasu čtyři. V nájezdech si poradilo s Jekatěrinburgem 2:1 a Traktorem Čeljabinsk 3:2. V základní hrací době vyhrálo nad Barysem Astanou 3:1 a nad Ufou 6:1. Jediná porážka přišla v prodloužení od Magnitogorsku 2:3.

V tabulce západní konference jsou hosté čtvrtí (27-4-5-15;94 bodů) a domácí třetí (25-7-6-12, 95 bodů).

Nejproduktivnějším hráčem hostů je Brandon Kozun se 46 kanadskými body (18+28). Na druhé straně má nejvíce kanadských bodů Dmitry Semin – 26 (12+14).
    Jakub Nakládal vstřelil v dresu Lokomotivu již dvě branky! Přidá dnes další?

Na závěr #wch2016 @narodnitym???????? zvítězil nad @usahockey???????? ???????????????? Foto????: Stanislav Souček

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

00:01

02:35
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Andrej Loktionov – 2 min., krosček).

04:35

08:09
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Hosté se dostávají do vedení. Střelu Dmitrije Lugina dopravil za brankovou čáru ANDREJ LOKTIONOV. Z ničeho nic se do vedení dostává Lokomotiv. Asistence: Dmitrij Lugin.
    08:09 Andrej LOKTIONOV - 0:1

09:52
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Viačeslav Kuľomin – 2 min., podražení).

10:01
    Přesilovka se nedaří podle představ, domácí se velmi dobře brání.

11:52

12:41
    Střelecky jsou aktivnější domácí hokejisté, ale nedaří se jim překonat brankáře Jaroslavle.

13:10
    Alexej Murygin kryje další střelecký pokus domácího hráče, hra je přerušena. Buly před brankou hostů.

14:30
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jakub Nakládal – 2 min., podražení).

15:01
    Hostující celek hraje v oslabení dobře, puk má pod kontrolou.

15:48
    Domácí hokejisté se nyní dostali do dobré střelecké pozice, brankář Alexej Murygin kryje další pokus. Sedmá střela domácích.

16:10
    Znovu musel zasahovat brankář Lokomotivu. Následovat bude buly v útočném pásmu Novgorodu.

16:30

16:42
    Jaroslavl přečkala oslabení a dostala se do další střelecké pozice. Jegor Averin to vzal na sebe, po pěkné akci zakončil však mimo branku.

17:01
    Bleskově se do šance dostali domácí hokejisté, obrana soupeře si dokázala poradit.

17:30
    Domácí mají hru pod kontrolou a následně se rychle dostávají přes útočnou modrou do zakončení. Kirill Rasskazov nepřekonal brankáře soupeře.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty první třetiny.

18:08
    Torpedo zahrálo jen na icing, vhazovat se bude před brankou domácích.

18:38
    V poklidném tempu se dohrává první třetina, ani jeden celek se nikam nežene. Střelecky jsou aktivnější domácí, ale vede hostující tým.

19:00
    Hlasatel právě ohlásil poslední minutu hry v první třetině.

19:26
    Hosté mají kotouč v držení.

19:40
    Buly před brankou hostujícího celku vyhrávají hokejisté Jaroslavle.

20:00
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Brandon McMillan – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Rušan Rafikov – 2 min., hrubost).

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Po první třetině vedou hostující hokejisté o jednu branku. Střelecky aktivnější jsou domácí, ale nemohou překonat brankáře soupeře.

20:01

21:16
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme hru čtyři na čtyři.

22:00
    Nyní už sledujeme hru pět na pět. Vzájemně vyloučení hokejisté se vrací do hry.

22:20
    10:4, střelecky jsou aktivnější domácí hokejisté, ti však prohrávají.

22:46
    Hostující celek má kotouč v držení, snaží se hrát aktivně a přidat další branku.

23:11
    Dmitrij Lugin vystřelil a jeho pokus kryje brankář hostujícího celku. Následně se Lokomotiv dostává do útočného pásma.

23:58
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Domácí hokejisté krátce po začátku druhé třetiny vyrovnávají. Po pěkné kombinaci se prosazuje STANISLAV JEGORŠEV. Asistence: Nikolaj Žerděv a Jevgenij Gračjov.
    23:58 Stanislav JEGORŠEV - 1:1

25:30
    Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích. Hokejisté Torpeda vyhráli buly.

26:00
    Sledujeme rychlý hokej, který nenabízí mnoho šancí, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma.

26:55
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Lokomotivu.

27:50
    Hostující celek drží kotouč, hraje aktivně a snaží se něco vymyslet před brankou soupeře. Gólmani ale mnoho práce nemají.

28:30
    Pátou střelu na branku vyslal hostující celek, brankář domácích si dokázal poradit. Buly před jeho brankou.

29:51
    Další střelecký pokus hostujícího celku končí mimo prostor vymezení třemi tyčemi.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu. Stav zápasu je stále vyrovnaný.

30:47
    Lokomotiv má kotouč v držení, snaží se něco vymyslet, ale nedaří se mu to.

31:33
    Osmou ránu na domácí branku nyní vyslali hostujíc hokejisté. Pavel Kraskovskij to zkoušel dobře, ale ještě lepší zákrok vymyslel brankář Novgorodu.

32:50
    Mnoho šancí k vidění není, hraje se spíše ve středním pásmu. Sledujeme klidnější pasáž zápasu.

34:45
    Vhazovat se bude v neutrální zóně. Následně se hosté dostali do další šance, kterou znovu zastavil gólman Torpeda.

35:01
    Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, sledujeme rychlý hokej, který ovšem nenabízí mnoho střeleckých příležitostí.

36:00
    Buly před brankou domácího celku, 14:10, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.

37:06
    Domácí hokejisté se dostali do střelecké pozice, brankář Jaroslavle se dokázal přemístit, vhazovat se bude před jeho bránou.

37:22
    Mnoho šancí momentálně k vidění není.

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

38:45
    Vladislav Gavrikov začal akci, v níž pokračoval jeho spoluhráč. Následně kryje puk brankář domácích.

39:43
    Už se pravděpodobně nic nestane, sledujeme klidnou pasáž hry.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Po dvou třetinách platí vyrovnaný stav, v první třetině se prosadili hosté, v té druhé uspěli domácí. Po 40 odehraných minutách mají oba týmy k výhře stejně blízko.

40:01

40:46
    Zatím vyrovnaný zápas pokračuje třetí třetinou, puk mají v držení hosté z Jaroslavle.

41:55
    Střelecky jsou aktivnější domácí, v tomto ohledu vedou 17:13.Novgorod se ale nemůže probojovat do zakončení.

43:18
    Hraje se spíše ve třetím pásmu, střeleckých pokusů není mnoho. Fanoušci sledují vyrovnaný zápas.

44:03
    Domácí hokejisté mají kotouč pod kontrolou, snaží se něco vymyslet, ale nedaří se jim najít recept na brankáře soupeře.

45:22
    Zatím jsme neviděli mnoho vyložených gólových šancí.

47:10
    Buly před brankou domácích, úspěšnější byli hosté, kteří tak mohou zůstat v útočném pásmu.

48:23
    Pomalu ale jistě se nedostáváme do druhé poloviny třetí třetiny. Stav zápasu je stále vyrovnaný.

50:26
    Domácí hokejisté po sérii nepřesností uklidňují hru a nikam se neženou.

51:22
    Hra je nyní častokrát přerušovaná. Plynulost chybí.

52:30
    Hostující celek bude mít k dispozici buly před brankou soupeře.

52:48
    Hostují celek se dostává do vedení, po pohledné samostatné akci se prosazuje povedenou střelou PAVEL KRASKOVSKIJ. Asistence: Michail Pašnin.
    52:48 Pavel KRASKOVSKIJ - 1:2

54:27
    K velké radosti malé skupiny fanoušků hosté se Lokomotiv dostává do vedení. Nyní musí domácí odpovědět, pokud chtějí pomýšlet na vyrovnání.

55:12
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

55:52
    Sledujeme závěr třetí třetiny, mnoho času už domácí hokejisté na vyrovnání nemají.

56:57
    Do konce třetí třetiny zbývají tři minuty.

57:43
    Sledujeme hru pět na pět. Mnoho šancí k vidění není a čas z pohledu domácích běží velmi rychle.

58:44
    Hostující celek drží hru daleko od své branky.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině.

59:00
    Domácí hrají v šesti, zkouší to bez brankáře.

59:21
    Autorem gólu do prázdné branky je ANDREJ LOKTIONOV. Výbornou práci odvedl Lugin mající asistenci. Asistence: Dmitrij Lugin.
    59:21 Andrej LOKTIONOV - 1:3

Domácí hokejisté v tomto zápase, který byl dlouhou dobu vyrovnaný, nestačili na svého soupeře. Lokomotiv o své výhře rozhodl ve třetí třetiny, v níž vstřelil dvě branky. (19:57:25)

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 24. Jegoršev (Žerděv, Gračjov) – 9. Loktionov (Lugin), 53. Kraskovskij (Pašnin), 60. Loktionov (Lugin)

Torpedo Nižnij Novgorod: M. Birjukov (Proskurjakov) – M. Osipov, Želdakov, Jegoršev, Šulenin, Barancev, Lofquist – Ashton, Gračjov, Žerděv – Frolov, Butler, D. Sjomin – A. Potapov, Rasskazov, Norman – McMillan, Mozer, Urakov – V. Kuľomin, Verjajev.
    Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall, Gavrikov, Ljubuškin, Pašnin, Rafikov, Čerepanov, Koledov – Kozun, Talbot, Iljenko – Kraskovskij, Kadějkin, Kontiola – E. Galimov, Kartajev, Lugin – Averin, Loktionov.