Detroit – Toronto 0:4 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 0:2 (kon.) | Colorado – Vancouver 2:3 (kon.)
Anaheim – Edmonton 0:4 (kon.)
Anaheim Ducks
0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
Edmonton Oilers
Čtvrtek 26.01.2017, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

57:19
    Joseph Cramarossa to vzal na sebe. Jeho pokus na bližší tyč byl nebezpečnější než se zdálo. Domácí hráč trefil štangli!

47:39
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Matt Hendricks – 2 min., nedovolené bránění).
    41:34 Leon DRAISAITL - 0:4

41:34
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Tak, jak hosté končili druhou třetinu, začínají tu třetí. Patrick Maroon výbornou přihrávkou našel v předbrankovém prostoru volného LEONA DRAISAITLA, který bez přípravy překonal brankáře soupeře. Asistence: Patrick Maroon a Andrej Sekera.
    39:44 Zack KASSIAN - 0:3

39:44
    Na samotném konci druhé třetiny přidávají hosté další gól. Po přihrávce Marka Letestua se prosazuje vedenou střelou zkušený ZACK KASSIAN. Asistence: Mark Letestu.
    37:55 Ryan NUGENT-HOPKINS - 0:2

37:55
    V závěru druhé třetiny navyšují hostující hráči své vedení. Po rychlé akci se do zakončení dostal RYAN NUGENT-HOPKINS. Jeho pokus možná ještě obránce Ducks tečoval. Puk propadl brankáři mezi betony. Edmonton navyšuje své vedení. Asistence: Milan Lucic a Anton Slepyšev.
    25:33 Leon DRAISAITL - 0:1

25:33
    Hostující celek se dostává do vedení. Akci žačal Leon Draisaitl. Ten našel lépe postaveného Connora McDavida, který mu puk ale vrátit, a tak mohl LEON DRAISAITL zakončovat do odkryté branky. Hráč Edmontonu vystřelil na vzdálenější tyč a uspěl. Asistence: Connor McDavid.

19:55
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Matt Hendricks – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).

18:32
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (John Gibson – 2 min., podražení).

06:56
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Corey Perry – 2 min., krosček).

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 26. Draisaitl (McDavid), 38. Nugent-Hopkins (Lucic, Slepyšev), 40. Kassian (Letestu), 42. Draisaitl (Maroon, Sekera)

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Manson, Bieksa, Theodore – Rakell, Getzlaf, Perry – Cogliano, Kesler, L. Shaw – N. Ritchie, Vermette, O. Kaše – Cramarossa, Boll, Kossila.
    Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Klefbom, A. Larsson, Russell, Sekera, Davidson, Benning – Maroon, McDavid, Draisaitl – Lucic, Nugent-Hopkins, Eberle – B. Pouliot, Caggiula, Slepyšev – Hendricks, Letestu, Kassian.