Boavista – Belenenses 0:1 (kon.)
Boavista FC
0:1 (0:0)
CF OS Belenenses
Pátek 27.01.2017, 21:30 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto (kapacita: 28.263 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 19. kolo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 10:6. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 18:21. (23:31:08)

Ve druhém poločase jsme mohli vidět o něco lepší fotbal než v poločase předchozím. Viděli jsme jednu branku v podání hostů, konkrétně se prosadil Diogo. Hosté si vítězství dle mě zasloužili, byli po celé utkání aktivnějším týmem a domácí začali hrát až když prohrávali. Ono s jednou střelou na branku za celý zápas se těžko vítězí.
    To je ode mě vše a někdy opět u nějakého on-line přenosu na shledanou.

90+6

90+6
    To mu ale nejspíš nevadí, protože rozhodčí ukončil zápas a hosté nakonec těsně vítězství ubránili.

90+6
    Cristiano tak dlouho zdržoval, až uviděl žlutý papírek.

90+6
    Žlutou kartu dostává Cristiano (CF OS Belenenses).

90+5
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Camara, přichází Brandao.

90+5
    Střela domácích byla blokována a hosté mohou ještě střídat a této možnosti v poslední minutě nastavení využívají.

90+4
    Následný rohový kop nepřinesl nic.

90+3
    Do šance se dostával jeden z domácích hráčů, výborný obranný zákrok Dioga uchránil hosty od pohromy.

90+3
    Domácí nyní budou muset vyklidit pole po útočném faulu.

90+2
    Obrana hostů si počíná prozatím skvěle a nepouští domácí k žádné střelecké možnosti.

90+1
    Rozhodčí se rozhodl nastavit ještě pět minut. To je poměrně dost času pro domácí!

90
    Obrana hostů dobře odvrací vysoké míče.

89
    Domácí se nemohou dostat do nějakého souvislejšího tlaku a pomalu jim dochází čas.

88
    Poslední dvě minuty řádné hrací doby, dokáží domácí vyrovnat? Před malou chvíli k tomu neměli daleko.