Pátek 27.01.2017, 20:55 • Pride Park, Derby • FA Cup • 4. kolo

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji pěkný zbytek večera. (22:51:34)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:2. Rohy: 3:11. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:13.

Derby a Leicester sehráli spolu velice zajímavý zápas, přičemž konečná remíza je vzhledem k průběhu utkání asi zasloužená. Do vedení šli hosté díky kurióznímu vlastenci Darrena Benta. Dvanáct minut nato se už ovšem Bent trefil do správné brány, načež na něho poté navázal ještě Craig Bryson, čímž dokonal obrat. Ve druhém poločase favorizovaní hosté přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a vytvořili si několik slibných šancí. Nakonec využili pouze jednu, když se tři minuty před koncem trefil po rohu Wes Morgan. O postupujícím do 5. kola se tak rozhodne až při odvetě na King Powder Stadium.

90+4

90+4
    Do konce zbývá již jen pár vteřin a vypadá to, že se nám schyluje k odvetě.

90+2
    Gray prostrčil míč na Drinkwatera, jehož ránu z úhlu vyráží Carson a drží svůj tým nad vodou!

90+1
    Vysoký centr Graye bezpečně sbírá ze vzduchu zkušený Scott Carson.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    O podobný průnik jako Camara se na opačném konci hřiště pokusil Demarai Gray, stopku mu však vystavil Richard Keogh.

89
    A právě nový muž na trávníku Camara se hned postaral o vzrušení, když po svém průniku trefil do ruky Roberta Hutha a nyní se podle mého názoru měla pískat penalta. Ruka byla hodně od těla.

88
    Ještě poslední střídání Derby. Craiga Bryson nahrazuje Camara.
    87. Morgan (LEC) - 2:2

87
    Leicester právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Na centr Demaraie Graye od rohového praporku si naběhl důrazný Wes Morgan a prudkou hlavičkou nedal Carsonovi šanci zasáhnout.

86
    Musův centr odvrací na rohový kop Richard Keogh.

85
    A právě Vydra byl hned po svém příchodu na hřiště faulován Kingem.

84
    Čeští fanoušci by měli zbystřit, Johhnyho Russela totiž na posledních pár minut střídá Matěj Vydra, jemuž by mohla otevřená obrana Leicesteru vyhovovat.

83
    Další nepovedený centr Graye není žádným nebezpečím pro domácí defenzivu.

82
    Derby se povedlo získat míč a brejk táhl Ince, ale nakonec nepřešel přes Simpsona a ten bude vhazovat.

80
    Leicester má posledních deset minut. Zatím pouze kombinuje v blízkosti středového kruhu.