Barys – Minsk 5:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Riga 4:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Jokerit 2:3 (kon.)
Magnitogorsk – Petrohrad 5:4 (5:4 po s.n.) | Čeljabinsk – Čerepovec 1:0 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:5 (kon.)
Spartak Moskva – Soči 1:3 (kon.) | HC Slovan – Viťaz 1:6 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Severstal Čerepovec
Pátek 03.02.2017, 15:00 • Traktor Arena, Čeljabinsk • KHL

59:33
    Nikolaj Stasenko dostal dvě minuty za nedovolené bránění, což zřejmě znamená konec naději Sevestalu.

57:20
    Sergej Lapin dostal v závěru utkání dvě minuty za vysokou hůl a Traktor má šanci rozhodnout!

27:11
    Maxim Jakuceňa usedl na trestnou lavici na dvě minuty za hákování a Čerepovec si zahraje druhou přesilovou hru, přičemž první početní výhodu využít nedokázal.

19:32
    Neuvěřitelné! Alexandr Jevsejenkov naskočil z trestné lavice zpět na led a po pouhých 15 sekundách se na ní vrátil, když dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

17:17
    Alexandr Jevsejenkov narazil jednoho z hráčů Traktorku nepříjemně na hrazení a byl vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení. Jeho zákrok vzápětí vyvolal potyčku, do které se pustili Dmitrij Pestunov a Ruslan Karlin a dostali po ní dvě minuty za hrubost. Traktor si zahraje druhou přesilovou hru.
    17:06 Sergej Lapin zachránil překonaného brankáře Jakuba Kováře po střele Paula Szczechury za cenu trestného střílení!

17:06
    Sergej Lapin sevřel puk na brankové čáře v rukavici a Maxim Jakuceňa pojede v závěru první třetiny trestné střílení! Jakub Kovář už byl překonaný, nakonec ale neinkasoval a bude čelit trestnému střílení.

14:03
    Aktivní Paul Szczechura to přehnal s forčekingem a dostal dvě minuty za hákování. Čerepovec si po pouhých dvaceti sekundách od inkasování branky zahraje první přesilovou hru a má šanci odpovědět.

0:56
    Denis Ježov dostal po pouhých 56 sekundách menší trest za podražení a Traktor Čeljabinsk si po necelé minutě hry vyzkouší první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 14. Novotný (Roy, Tridčikov)

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Borodkin, N. Bělov, Děnisov, Kolcov, Šinin, Žuldikov, Mamajev, A. Petrov – Jakuceňa, Szczechura, Kručinin – Pestunov, Šarov, Peňkovskij – Novotný, Roy, Tridčikov – J. Petrov, Černikov, Šolochov.
    Severstal Čerepovec: Jakub Kovář (Smirjagin) – Masuhr, Kudako, Jevsejenkov, Stasenko, D. Ježov, Wilson, Sizov – P. Černov, Kagarlickij, V. Polák – Vovčenko, Trubačjov, Truňov – Avcin, Kodola, Lapin – Mons, Karlin, Monachov – Chacej.

Rozhodčí: Sergei Kulakov, Anton Lavrentjev. Čárový Dmitry Golovljov, Roman Šichanov