Zlín sledge – Mjøsa 10:0 (kon.) | Zlín sledge – Rosenbergen 5:0 (kon.) | Dolný Kubín – Zlín sledge 0:3 (kon.)

Zlín právě vstřelil branku!
    Asi je vymalováno, Hábl zavezl puk do útočné třetiny, objel Ligdu a připravil střeleckou pozici pro PAVLA KUBEŠE. Asistence: Zdeněk Hábl.

23:53
    Druhý gól LAPPu přidává z bezprostřední blízkosti s mírnými potížemi ZDENĚK KRUPIČKA. Asistence: Kubeš a Zdeněk Hábl.

22:52
    Zlín se ve čtyřech ubránil vez větších potíží...

20:52
    Vyloučení v týmu SHK LAPP Zlín (Pavel Julina – 2 min, napadení).

15:01

Střely: 3:5

15:00

14:40
    Před přestávkou jdou Zlínští do vedení! ZDENĚK KRUPIČKA zanechal ve své šanci klidnou hlavu a kličkou do forhendu si připravil puk pro pohodové zakončení. Asistence: Pavel Kubeš a David Palát.

13:17
    Zlín v plném počtu.

11:17
    Vyloučení v týmu SHK LAPP Zlín (Palát – 2 min, držení protihráče).

10:45
    Nějaké dobré šance si LAPP v přesilovce vytvořil, každopádně skóre zůstává bezbrankové.

08:45
    První vyloučeným v tomto vyrovnaném zápase je Slovák Stašák.

Zápas bude řídit československá dvojice rozhodčích...

00:01
    Reportáž z druhého zápasu na turnaji

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:45 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 15. Krupička (Kubeš, Palát), 24. Krupička (Kubeš, Z. Hábl), 26. Kubeš (Z. Hábl)

Bencont Dolný Kubín:
    SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina, Kubeš, Z. Hábl, Krupička, Doležal, D. Hábl, Slováček, Palát, Stodůlka