Boston – San Jose 6:3 (kon.) | Buffalo – Anaheim 2:5 (kon.) | NY Rangers – Nashville 4:3 (kon.)
Philadelphia – NY Islanders 1:3 (kon.) | Washington – Detroit 6:3 (kon.) | Columbus – Vancouver 0:3 (kon.)
Toronto – St. Louis 1:2 (po pr.) | Ottawa – Dallas 3:2 (kon.) | Florida – Los Angeles 3:6 (kon.)
Colorado – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Arizona – Montreal 4:5 (po pr.)
Buffalo Sabres
2:5 (0:1, 1:0, 1:4)
Anaheim Ducks
Pátek 10.02.2017, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Československá stopa
    Ondřej Kaše (ANA) – 0 + 0, čas na ledě – 9:06. (03:54:25)

Tři hvězdy utkání
    1.Corey Perry (ANA) – 2 + 1
    2. Rickard Rakell (ANA) – 1 + 1
    3.Cam Fowler (ANA) – 0 + 1

Ve třetí třetině jsme viděli hned 5 gólů. Nejdříve strhl vedení na stranu Anaheimu Rakell, o 5 minut později se znovu radovali hosté, když Vermette krásně tečoval střelu Montoura. V 51. minutě přidával Perry svůj druhý gól v zápase a skóre ukazovalo 1:4 Za domácí v 59. minutě snižoval Ristolainen pěknou individuální akcí. O minutu později se nám skóre měnilo naposledy, když Cogliano trefil prázdnou branku. 2 body tak berou hosté, kteří pokračují ve tripu na hřiště Washingtonu.

59:04 Andrew COGLIANO - 2:5

59:04
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Logan Shaw odebral ve středním pásmu puk Reinhartovi přihrál Ryanu Keslerovi, který posunul na ANDREWA COGLIANA, který ze středního pásma trefuje prázdnou branku soupeře.Asistence: Ryan Kesler, Logan Shaw.

58:40
    Buffalo má kotouč a zkouší to s 6-ti hráči v poli.
    58:22 Rasmus RISTOLAINEN - 2:4

58:22
    Sabres právě vstřelili branku!
    Buffalo snižuje na rozdíl 2 branek po krásném gólu. Justin Bailey posunul puk na RASMUSE RISTOLAINENA, který kolem pravého mantinelu objel bránícího hráče a u kruhu pro vhazování si to namířil před branku, kde krásnou střelou backhandem vymetl pavučiny v šibenici Gibsonovi branky. Asistence: Justin Bailey, Sam Reinhart.

58:15
    Gibson podržel puk po střele Ristolainena a následuje vhazování před hostujícím gólmanem.

57:50
    Sabres znovu zastavuje offside.

57:20
    Ducks se osvobozuj a vypadá to že toto oslabení přežijí.

56:30
    Buffalo kombinovalo u Duck, kteří už působili dost odevzdaně, ale nepřesná zadovka na modrou čáru vyhání celý tým pryč a umožňuje Ducks vystřídat.

56:01
    Okposo se dostal k puku mezi kruhy a vypálil, puk trefil Gibsona do masky!

55:33
    Theodore (ANA) (2 minuty, hákování.)

55:12
    Gionta skvělou zadovkou hledal před brankou postaveného O'Reillyho, Gibson předvedl skvělý zákrok hokejkou a přihrávku překazil.

54:58
    Offside zastauje nadějně vypadající akci domácích.

54:20
    Silfverberg zavezl puk do třetiny a zadovkou hledal Cogliana, ten byl ale dobře jištěný obranou domácích a nedostal se k puku.

53:30
    Gorges ukořistil Bollovu nepřesnou nahrávku a Sabres znovu vyráží do útoku.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 27. Eichel (Okposo, R. O'Reilly), 59. Ristolainen (Ju. Bailey, Reinhart) – 20. Perry, 41. Rakell (Perry, H. Lindholm), 46. Vermette (Montour, H. Lindholm), 51. Perry (Rakell, Fowler), 60. Cogliano (Kesler, L. Shaw)

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – D. Kulikov, Ristolainen, McCabe, Franson, Gorges, Falk – Reinhart, R. O'Reilly, Okposo – M. Foligno, Eichel, Ennis – Ju. Bailey, B. Gionta, Deslauriers – Moulson, D. Grant, E. Kane.
    Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Montour, H. Lindholm, Manson, Theodore, Bieksa – Getzlaf, Vermette, Silfverberg – Cogliano, Kesler, L. Shaw – N. Ritchie, Rakell, Perry – O. Kaše, N. Thompson, Boll.

Rozhodčí: St. Laurent, Hebert – Cherrey, Driscoll

Diváci: 18,027