Slovan Bratislava – Olomouc 0:6 (kon.) | FK Oleksandrija – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Brno – Šeriff Tiraspol 1:0 (kon.)
Slovácko – Maribor 1:0 (kon.)
1.FC Slovácko
1:0 (1:0)
NK Maribor
Pátek 10.02.2017, 17:00 • Belek, Turecko • Přípravný zápas

Přípravné utkání v tureckém Beleku mezi 1.FC Slovácko a NK Maribor skončilo vítězstvím českého celku. Jediným úspěšným střelcem se stal Civić. (18:47:14)

90

46

Úvodní poločas přípravného utkání nabídl jeden gól, který ve 30. minutě obstaral Eldar Civić. Díky trefě bosenského hráče Slovácko vstoupí do druhé půle s hubeným náskokem.

45

30
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Klub z Uherského Hradiště se po necelé půlhodině hry ujal vedení. Jeho branku vstřelil ELDAR CIVIĆ.

1

1.FC Slovácko: Heča – Reinberk, Rada, Břečka, Civič – Daníček, Šumulikoski, Havlík – Navrátil, Zajíc, Tetteh

NK Maribor: Obradović – Palčič, Šuler, Defendi, Viler, Kabha, Pihler, Bohar, Vršič, Tavares, Novaković
    Unikátní záběry z tréninku fotbalistů Slovácka

Přípravné duely Mariboru

08.02.2017 Ludogorec Razgrad – Maribor 2:2 (0:2)
    01.02.2017 Arsenal Tula - Maribor 1:1 (1:1)
    28.01.2017 Maribor – Gorica 4:1 (1:1)
    24.01.2017 Maribor – Kapfenberg 5:0 (4:0)
    21.01.2017 Zalaegerszeg – Maribor 1:3 (1:1)

Přípravná utkání Slovácka

04.02.2017 Orenburg – Slovácko 2:3 (1:1)
    01.02.2017 Zorja – Slovácko 3:0 (0:0)
    20.01.2017 Slovácko – Trnava 2:2 (2:0)
    17.01.2017 Slovácko – Prostějov 3:0 (1:0)
    14.01.2017 Slovácko -Vítkovice 4:0 (1:0)
    11.01.2017 Hodonín – Slovácko 0:4 (0:1)

Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemný páteční podvečer. Vítejte u textové online reportáže ze zápasu 1.FC Slovácko – NK Maribor, který se odehraje v rámci přípravného období na jarní část sezony. Výkop utkání je stanoven na 17 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.