Slovan Bratislava – Olomouc 0:6 (kon.) | FK Oleksandrija – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Brno – Šeriff Tiraspol 1:0 (kon.)
Slovácko – Maribor 1:0 (kon.)
1.FC Slovácko
1:0 (1:0)
NK Maribor
Pátek 10.02.2017, 17:00 • Belek, Turecko • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemný páteční podvečer. Vítejte u textové online reportáže ze zápasu 1.FC Slovácko – NK Maribor, který se odehraje v rámci přípravného období na jarní část sezony. Výkop utkání je stanoven na 17 hodin.

Přípravná utkání Slovácka

04.02.2017 Orenburg – Slovácko 2:3 (1:1)
    01.02.2017 Zorja – Slovácko 3:0 (0:0)
    20.01.2017 Slovácko – Trnava 2:2 (2:0)
    17.01.2017 Slovácko – Prostějov 3:0 (1:0)
    14.01.2017 Slovácko -Vítkovice 4:0 (1:0)
    11.01.2017 Hodonín – Slovácko 0:4 (0:1)

Přípravné duely Mariboru

08.02.2017 Ludogorec Razgrad – Maribor 2:2 (0:2)
    01.02.2017 Arsenal Tula - Maribor 1:1 (1:1)
    28.01.2017 Maribor – Gorica 4:1 (1:1)
    24.01.2017 Maribor – Kapfenberg 5:0 (4:0)
    21.01.2017 Zalaegerszeg – Maribor 1:3 (1:1)
    Unikátní záběry z tréninku fotbalistů Slovácka

1.FC Slovácko: Heča – Reinberk, Rada, Břečka, Civič – Daníček, Šumulikoski, Havlík – Navrátil, Zajíc, Tetteh

NK Maribor: Obradović – Palčič, Šuler, Defendi, Viler, Kabha, Pihler, Bohar, Vršič, Tavares, Novaković

1

30
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Klub z Uherského Hradiště se po necelé půlhodině hry ujal vedení. Jeho branku vstřelil ELDAR CIVIĆ.

45

Úvodní poločas přípravného utkání nabídl jeden gól, který ve 30. minutě obstaral Eldar Civić. Díky trefě bosenského hráče Slovácko vstoupí do druhé půle s hubeným náskokem.

46

90

Přípravné utkání v tureckém Beleku mezi 1.FC Slovácko a NK Maribor skončilo vítězstvím českého celku. Jediným úspěšným střelcem se stal Civić. (18:47:14)