Nacional – Belenenses 1:1 (kon.) | Moreirense – Sporting 2:3 (kon.) | Boavista – Braga 1:1 (kon.)
Boavista FC
1:1 (1:1)
SC Braga
Neděle 12.02.2017, 21:15 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto (kapacita: 28.263 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 21. kolo

Zápas mezi Boavistou a Bragou vítěze nepoznal. Oba týmy si po remíze 1:1 body spravedlivě rozdělí. (23:09:54)

90+4

90+4
    Právě se rozeběhla poslední nastavená minuta a vypadá to, že týmy se o body rozdělí.

90+2
    Střelecký pokus Andersona Carvalha srazil obránce do zámezí. Porťané tak budou alespoň vhazovat.

90+1
    Rohový kop Boavisty se s úspěchem nesetkal. Přesto domácí zůstali u míče.

90
    Sudí Paixão nastavil nad rámec řádné hrací doby čtyři minuty.

88
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště se poroučí Fábio Espinho, na závěrečné minutky na trávník vběhne Carraça.

86
    Série rohových kopů Bragy. V pořadí sedmý ani osmý roh k nebezpečí nevedly.

85
    Braga byla blízko vstřelení gólu! Po rohovém kopu balon dopadl na hlavu zakončujícího hráče a jeho pokus Vagner se štěstím udržel před brankovou čárou.

84
    Vagner chytil hlavičkový pokus z úrovně penaltového puntíku.

82
    Výměna proběhla také v celku Boavista FC: trávník opustil Renato Santos a místo něj nastoupil Mbala.

81
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Pedro Santos a svůj fotbalový um předvede Cartabia.

79
    Žlutou kartu za faul dostává Philipe Sampaio (Boavista FC).

78
    Anderson Carvalho vyslal střelu, jež zaplula vedle levé brankové konstrukce.

77
    Po jednom ze soubojů v předbrankovém prostoru se na trávníku ocitl Lucas. Nevypadá to však, že by muselo být potřeba střídání.

76
    V době, kdy do konce řádné hrací doby zbývá patnáct minut, hrají s míčem fotbalisté portského klubu.

74
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Stojiljković, přichází Rodrigo Pinho.