Nacional – Belenenses 1:1 (kon.) | Moreirense – Sporting 2:3 (kon.) | Boavista – Braga 1:1 (kon.)
Boavista FC
1:1 (1:1)
SC Braga
Neděle 12.02.2017, 21:15 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto (kapacita: 28.263 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 21. kolo

88
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště se poroučí Fábio Espinho, na závěrečné minutky na trávník vběhne Carraça.

85
    Braga byla blízko vstřelení gólu! Po rohovém kopu balon dopadl na hlavu zakončujícího hráče a jeho pokus Vagner se štěstím udržel před brankovou čárou.

82
    Výměna proběhla také v celku Boavista FC: trávník opustil Renato Santos a místo něj nastoupil Mbala.

81
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Pedro Santos a svůj fotbalový um předvede Cartabia.

79
    Žlutou kartu za faul dostává Philipe Sampaio (Boavista FC).

74
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Stojiljković, přichází Rodrigo Pinho.
    72. Stojiljković (BRG)

72
    Stojiljković obdržel přihrávku za obranu a řítil se do šance. Balon si však předkopl daleko od nohy a pro vyběhnuvšího Vagnera tak nebylo problém ze začátku nebezpečně vypadající situaci vyřešit.

67
    Střídání v týmu SC Braga: Alan přepouští své místo Ricardu Hortovi.

57
    Střídání v týmu Boavista FC: odpracováno má Schembri, naopak do pracovního zatížení přichází Bulos.
    54. Marafonovi vyprášila rukavice pumelice zpoza šestnáctky

54
    Ani jsem nestihl dopstat předchozí příspěvek a gólman Bragy si připsal důležitý zákrok, když s vypětím všech sil před sebe vyrazil jedovku zpoza vápna.
    53. Edu Machado (BOA)

53
    K pravému rohu vápna si nakráčel Edu Machado a prudkou ranou k bližší tyči rozvlnil boční část síťky. Nechybělo moc, aby Marafona musel zasahovat.
    39. Fábio ESPINHO - 1:1

39
    Boavista právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno. Míč si na značku pokutového kopu postavil FÁBIO ESPINHO a gólmana zkušeně poslal úplně na opačnou stranu, než kam kopl balon.
    38. Faul ve vápně a žlutá karta

38
    Gamboa (SC Braga) v pravé části vápna podrazil Edu Machada a uviděl žlutou kartu.
    32. Iuri Medeiros (BOA)

32
    Obránci Bragy zaváhali a za svá záda pustili Iuriho Medeirose. Po jeho zádech se však sápal vracející se Rosić a zakončení vpádu tak postrádalo potřebnou přesnost. Medeiros se zlobí, protože se domnívá, že byl faulován.

12
    O pár minut později si hosté vytvořili šanci na zdvojnásobení svého náskoku. Rui Fonte se postavil k nařízené standardní situaci a ze střední vzdálenosti zacílil zhruba metr vedle levého horního rohu brány.
    9. Nikola STOJILJKOVIĆ - 0:1

9
    Braga právě vstřelila branku!
    Favorit utkání se po necelých deseti minutách hry dostává do vedení. Na načechraný centr zprava si na hranici malého vápna naskočil NIKOLA STOJILJKOVIĆ a proti jeho střele zblízka byl Vagner absolutně bez šance.