Třinec – Olomouc | 3:2 (kon.) | | | Litvínov – Kometa Brno | 5:3 (kon.) | | | Plzeň – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) |
K. Vary – Vítkovice | 3:5 (kon.) | | | Pardubice – Chomutov | 4:7 (kon.) | | | Sparta – Mountfield HK | 2:5 (kon.) |
New Jersey – Colorado | 3:2 (kon.) | | | Pittsburgh – Vancouver | 4:0 (kon.) | | | Toronto – NY Islanders | 7:1 (kon.) |
Ottawa – Buffalo | 2:3 (kon.) | | | Minnesota – Anaheim | 0:1 (kon.) | | | Winnipeg – Dallas | 5:2 (kon.) |
Edmonton – Arizona | 5:2 (kon.) |
Čeljabinsk – Magnitogorsk | 2:1 (kon.) | | | HC Slovan – Záhřeb | 7:5 (kon.) |
Villach – Znojmo | 3:6 (kon.) |
Vsetín – SHK Hodonín | 4:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Kopřivnice | 6:2 (kon.) | | | Šumperk – Nový Jičín | 6:3 (kon.) |
Technika Brno – Poruba 2011 | 3:4 (kon.) | | | Kobra – Jablonec n/N | 4:2 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Pelhřimov | 8:1 (kon.) |
Klášterec nO – Vrchlabí | 2:4 (kon.) | | | Sokolov – Děčín | 0:6 (kon.) | | | Nymburk – Kolín | 2:0 (kon.) |
Jihlava – Sparta | 3:4 (kon.) | | | Kometa Brno – HC Plzeň | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Ústí n/L – Kladno | 2:10 (kon.) |
Náchod – Jaroměř | 4:2 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Hronov | 8:1 (kon.) | | | Uničov – Velká Bíteš | 3:4 (kon.) |
Litomyšl – Moravská Třebová | 4:6 (kon.) | | | BK Havlíčkův Brod B – Česká Třebová | 5:2 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Č. Lípa | 0:0 (zruš.) |
Polička – Chotěboř | 11:4 (kon.) |
Michalovce – Spišská N. Ves | 7:2 (kon.) | | | Prešov – Pov. Bystrica | 6:1 (kon.) | | | Detva – Trnava | 2:1 (kon.) |
Skalica – Topoľčany | 4:3 (po pr.) |
Engineers Prague – Paneuropa | 3:5 (kon.) |
konec
Traktor Čeljabinsk
2:1
(0:0, 0:1, 2:0)
Metallurg Magnitogorsk
58:52
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Tommi Santala – 2 min., sekání).
|
|
57:56
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Dmitrij Pestunov – 2 min., podražení). Hodně zbytečný faul posílá domácí celek do čtyř, a tak mají šanci na vyrovnání hosté.
|
|
55:30
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Tommi Santala – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
|
|
46:37
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Denis Platonov – 2 min., hákování).
|
|
37:35
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Jiří Novotný – 2 min., hákování). Po delší pasáži bez výraznější šance je hra přerušena, bude se vylučovat v domácím týmu.
|
|
35:37
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Tommi Santala – 2 min., sekání).
|
|
27:28
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Pavel Francouz – 2 min., podražení).
|
|
22:21
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Jiří Novotný – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
|
|
19:01
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Sergej Těreščenko – 2 min., podražení).
|
|
14:28
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Denis Kazionov – 2 min., podražení).
|
Branky a nahrávky:
48. Peňkovskij (Kolcov), 55. Szczechura (Jakuceňa, Kručinin) – 29. Mozjakin (Lee, Zaripov)
Rozhodčí: Bukin, Akuzovskij – Streltsov, Sazonov
Diváci: 7 500
Neproměněná penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Francouz (Děmčenko) – Borodkin, Kolcov, Šinin, N. Bělov, A. Petrov, Žuldikov, Mamajev, Klimontov – Kručinin, Jakuceňa, Szczechura – Peňkovskij, Pestunov, Šarov – Tridčikov, Roy, Novotný – Kravcov, J. Petrov, Černikov.
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – J. Birjukov, Lee, Bereglazov, Dronov, Chabarov, S. Těreščenko, Budkin – Zaripov, Mozjakin, Jan Kovář – Filippi, Timkin, Kosov – Osala, Santala, Potěchin – De. Kazionov, Železkov, Kaletnik – Platonov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – J. Birjukov, Lee, Bereglazov, Dronov, Chabarov, S. Těreščenko, Budkin – Zaripov, Mozjakin, Jan Kovář – Filippi, Timkin, Kosov – Osala, Santala, Potěchin – De. Kazionov, Železkov, Kaletnik – Platonov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bukin, Akuzovskij – Streltsov, Sazonov
Diváci: 7 500
Jan Prošek