Vsetín – SHK Hodonín 4:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:2 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Technika Brno – Poruba 2011 3:4 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 8:1 (kon.)
Klášterec nO – Vrchlabí 2:4 (kon.) | Sokolov – Děčín 0:6 (kon.) | Nymburk – Kolín 2:0 (kon.)
HC Baník Sokolov
0:6 (0:1, 0:3, 0:2)
HC Děčín
Středa 15.02.2017, 18:002. liga skupina Západ • 25. kolo

Dnešní dohrávka končí stejným poměrem jako utkání hrané v sobotu 6:0 pro Děčín. Hezký zbytek dnešního večera. (20:06:29)

59:58
    Hrstka hostujících fans se začíná radovat z vítězství svého týmu.

59:31
    Čejkova střela nalezla pouze Lavingerův rozklek.

59:02
    Gombárova střela z mezikruží.

58:29
    Petr Vodička (Sokolov) – 2 minuty za nedovolené bránění.

58:22
    Račanský kouzlí s pukem za brankou soupeře.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36
    Nepřesnou střelu Zdvořáčka ještě v útočném pásmu stihl Ondřej Hříbal.

56:45
    Řezníček neuspěl individuálně proti 4 protihráčům.

55:52
    Zajan místo střely až moc myslel na kombinační krásu a tak hosté přišli o kotouč.

55:18
    Drobná rozmíška mezi Romanem Kašparem a Romanem Navarrou.

54:53
    Lavinger při zákroku posunul svou branku.

54:04
    Puk končí u Hrušky.

53:32
    Kaltenböck zakládá útok hostí.

52:48
    Traplův střelecký pokus končí na hostující obraně.

51:54
    Ofsajd Děčína.

51:08
    Ležící Lavinger nebyl překonán ani z několika dorážek.

50:21
    Kašpar díky své střele získal útočné pásmo.

49:32
    Michálek zakládá útok.

48:40
    Račanského vyhození není posouzeno jako icing.

47:52
    Děčín právě vstřelil branku!
    Rána LUKÁŠE ZIKY končí až v síti domácí branky – 0:6! Asistence: Michal Oliverius.

46:42
    Nepřesná bomba Čejky.

45:55
    Slámova lajna si vytvořila platonický tlak v třetině Děčína.

45:06
    Trapl střílí těsně vedle levé tyče.

44:22
    Střela Lukáše Ziky končí pouze v ochranné síti.

43:38
    Nepřesná bomba Ondřeje Hříbala.

42:58
    Na druhé straně zasahuje Hruška.

42:15
    Gombár nahrál Romanovi Kašparovi jeho střela byla sražena.

41:23
    Roman Navarra předložil jak na podnose skvělou přihrávku MARKU MACKOVI, který nezaváhal zavěsil puk do odkryté branky 0:5! Asistence: Roman Navarra, Martin Zdvořáček.

40:47
    Gombárovu střelu si Lavinger pohlídal.

40:01

Děčín ve druhé části hry navýšil své vedení již na 4:0! Poslední třetina začne cca v 19:40 hodin.

40:00

39:44
    Co se nepovedlo Oliveriusovi, napravuje Lukáš Zika – 0:4! Asistence: Michal Oliverius!

39:25
    Michal Oliverius v sólovém nájezdu minul domácí branku!

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:53
    Řezníček pálí mimo, hned po střele byl dohrán u mantinelu.

38:28
    Akci 2 na 1 Faigl střelecky nezakončil.

37:40
    Hbitá lapačka Hrušky v akci.

37:02
    Puk byl tečován do hlediště, vhazuje se před Petrem Hruškou.

36:37
    Nepřesná střela Molnára.

35:50
    Vacek zakončil do míst které měl pohlídané Hruška.

35:17

35:02
    Hosté se osvobozují.

34:38
    Děčín je ve čtyřech.

34:20
    Při odpalu puku spadla helma domácímu brankáři. Hra je přerušena. Vhazuje se ve středním pásmu.

33:17
    Daniel Volráb (Děčín) – 2 minuty za podražení. Sokolov má 81 vteřin k dispozici přesilovku 5 na 3.

32:38
    Ve středním pásmu to s důrazem přehnal Lukáš Zika (Děčín) – a dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

32:23
    U mantinelu na ledě si chvíli poležel Tomáš Faigl, aby následně po svých odjel na svou střídačku.

31:14
    Střela na zadní tyč MARKA MACKA se ujmula a tak Děčín vede již 0:3! Asistence: Jaromír Chmel.

31:02
    Kašparovu střelu Lavinger vyrazil.

30:40
    Ofsajd domácího celku.

30:10
    Děčín sice zaznamenal po pěkné kombinaci třetí branku ta však není uznána pro postavení útočícího hráče v brankovišti. Vhazuje se ve středním pásmu.

29:15
    Lavinger bez problémů rychle rozehrál puk svým spoluhráčům.

28:38
    Chmel výborně zpacifikoval Suse jenž jel na hostující branku.

27:55
    Michael Čejka neprorval kotouč za záda ležícího Lavingera!

27:22
    Velmi ostrá střela Račanského pořádně štípla Lavingera!

25:03
    Roman Kašpar velmi dobře defenzivně zasáhl.

24:47
    Puk skončil v kalhotech jednoho z hráčů na ledě. Vhazuje se v útočné třetině Děčína.

23:25

23:21
    Děčínu dnes velmi svědčí herní situace 4 na 4 a již podruhé se gólově prosazují tentokráte po střele JAROMÍRA CHMELA – 0:2! Asistence: Roman Navarra.

23:16
    Martin Trapl (Sokolov) – 2 minuty za hákování. Hraje se 4 na 4.

22:40
    Děčín i ve čtyřech operuje v útočném pásmu.

21:58
    Macek vyhazuje puk co nejdále od své branky.

21:25
    Pavel Zajan (Děčín) – 2 minuty za hru vysokou holí.

21:05

20:52
    Domácí vyhodili touš do středního pásma.

20:29
    Hruška vytěsnil hostující střelu.

20:01

Hráč Děčína Ondřej Sýkora si zřejmě myslí, že je místo na ligovém utkání na veřejném bruslení a díky jeho přítomnosti na ledové ploše nemůže být provedena její úprava. Tento hráč zřejmě domů nespěchá.

Děčín vede po první třetině 1:0 jelikož Tomáš Faigl skóroval ve hře 4 na 4 a Martin Trapl na straně druhé nevyužil výhodu trestného střílení. Druhá třetina začne cca v 18:45 hodin.

20:00

19:52
    Gombár blokuje střelu.

19:05
    Roman Kašpar (Sokolov) – 2 minuty za hákování.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:25

17:41
    Martin Trapl své trestné střílení zakončuje pouze do vyrážečky Lavingera!

17:41
    Martin Trapl v sólo úniku netrefuje hostující branku jen proto, že byl seknut Zdvořáčkem. Je nařízeno trestné střílení!

17:07
    Martin Trapl skvěle našel přesnou přihrávkou Michaela Čejku, který svou koncovkou končí na betonu Lavingera!

16:44
    Lavinger vyjel daleko z branky a přerušuje tak hru.

16:02
    Přihrávka rukou. Vhazuje se ve středním pásmu.

15:37
    Lavingerův rozklek krotí černou gumovou pryž.

11:24
    Michael Čejka (Sokolov) – 2 minuty za hákování.

10:35
    TOMÁŠ FAIGL při hře 4 na 4 posílá svou střelou hosty do vedení 0:1! Asistence: Radim Vacek.

10:20
    Lukáš Procházka (Sokolov) – 2 minuty sekání.
    Jaromír Vaněk (Děčín) – 2 minuty nedovolené bránění.

10:00
    Teč Ziky před brankou se nevešla mezi tři tyče.

09:20
    Puk končí v Hruškově lapačce.

08:42
    Říha zastavil Zajanův únik podél mantinelu.

07:54
    Vacek vymyslel pěknou kombinaci, ale jeho spoluhráči toho nedokázali gólově využít.

07:25
    Volráb se neprobil proti početní přesile ve žlutých dresech.

07:12

06:49
    Říha svým nahozením zaměstnal na chvíli Lavingera.

06:14
    Zakázané uvolnění Sokolova.

05:51
    Kotouč mezi diváky vhazuje se ve středním pásmu.

05:06
    Lukáš Procházka nahodil puk, aby mohl odejít střídat.

04:25
    Sláma vyvezl kotouč přes celé hřiště až do útočného pásma.

03:44

02:53
    Lavinger před Susem raději zasahuje.

02:07
    Pfister nahazuje kotouč do útočného pásma.

01:25
    Pěknou přihrávku do prostoru mezikruží dostal Jaromír Chmel jeho střelu však skvěle vylapal Petr Hruška!

00:38
    První lajna hostí zaměstnala na delší dobu domácí obranu.

00:01

Rolba žehlí led což znamená, že právě skončilo rozbruslení obou týmů před utkáním.

Sokolov nastoupí ve žlutočerných dresech, Děčín hájí modré barvy.

HC Baník Sokolov: Hruška – Gombár, Šik (C), Vodička, Říha, Michálek, Binias, Váňa – Račanský (A), Trapl, Čejka, Řezníček, Kašpar (A), Sláma, Musil, Sus, Pfister, L. Procházka. Trenér: Jiří Parkmann.

HC Děčín: Lavinger (Kácha) – Hříbal, Molnár (A), Chmel, Zdvořáček, Kaltenböck, Vaněk, J. Procházka, Hucek – Volráb, Zajan, Navarra, Oliverius (C), Zika, Vacek, Faigl, Kopta, Macek, Vykouk, Sýkora. Trenér: Jaromír Carvan.

Rozhodčí: Ing. Tomáš Battěk (Praha) – Petr Fiala (Sokolov), Daniel Horažďovský (Písek).

Partnerem utkání 2.ligy mezi HC Baník Sokolov a HC Děčín, které se hraje ve středu 15.02. od 18.00 hodin, je skupina fanoušků MAFIE FANS.

Po výsledcích odehráno 34. kola je zřejmé, že se případné baráže o udržení v II. lize střetnou celky HC BANÍK SOKOLOV, KLH Vajgar Jindřichův Hradec a HC Technika Brno. Baráž by se měla odehrát dvoukolově každý s každým (tj. 4 zápasy) a poslední celek z těchto týmů by měl spadnout do příslušné krajské ligy mužů (krajský přebor).