Letňany – Mountfield HK 5:3 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 5:6 (kon.) | K. Vary – Kobra 0:1 (kon.)
Jihlava – Třinec 5:4 (kon.) | PZ Kladno – Chomutov 2:4 (kon.) | Liberec – Tábor 13:2 (kon.)
HK MD Šumperk – Vsetín 7:2 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 6:0 (kon.) | Warriors Brno – Poruba 3:2 (po pr.)
Havířov – Vítkovice 1:4 (kon.) | Zlín – Žďár n/S 2:0 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 4:3 (po pr.)
Slavia – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Olomouc – Přerov 1:4 (kon.)
HC Slavia Praha
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 16.02.2017, 18:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
    Česká sedmnáctka obsadila na domácím Turnaji pěti zemí třetí místo

I gólman nároďáku U17 Lukáš Dostál je #MadeOfHockey ???? ????: hc-kometa.cz

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

HC Slavia Praha: Němeček (Konopásek) – Moravec, Mareček, A. Srdínko, Hovorka, Čapka, J. Srdínko, Kučera – Kubánek, Švec, Kižlin, Vojinovič, Urych, Křenek, Havrda, Labuzík, Vlček, Petrák, Jágr, Burda

BK Mladá Boleslav: Krinwald (Kmec) – Novotný, Suk, Dobrkovský, Filip. Rudolph, Hes, Šíma, Zajíček, Schultz, Kubart, Mrkus, Dlask, Moucha, Chwastek, Závora, Sirotek

Rozhodčí: Jechoutek – Buček, Müller.

Zápas začne každou chvíli, buďte u toho s námi!

00:01

00:12
    S kotoučem na hokejkách začali hostující hráči a kombinují v útočné třetině.

00:44
    Tomáš Dlask se snažil proháčkovat před Němečkovu svatyni, nakonec ale skončil i s pukem v rohu kluziště.

01:11
    Domácí se řítili na hostující klec v přečíslení dva na jednoho, boleslavský borec však svou úlohu zvládl na jedničku a dostal puk ze své třetiny.

02:15
    Po nepřesné rozehrávce bruslařů z Boleslavi končí puk za domácí klecí.

02:53
    Zajíček si nabruslil do třetiny a s jeho tečovanou ranou měl domácí gólman plno práce, nakonec si ale poradil a ukryl puk do lapačky.

03:24
    Ve výborné pozici na mezikruží se objevil černozelený Dlask, jeho pohotový projektil ale orazítkoval pouze tyčku domácí brány!

04:36
    Nahození Dobrkovského od modré domácí klec minulo a do útoku pádí sešívaní borci.

05:27
    Domácí ale záhy střídají a přenechávají puk soupeři.

06:00
    Pražané se dostali do mírného tlaku v útočném pásmu, ke střele se ale neprobojovali a zanedluho přišli o touš.

06:43
    Krinwald raději pokryl puk a následovat bude vhazování po jeho pravici.

07:08
    Moravec vypálil z levého kruhu, hostující gólman ale byl pozorný a vyrazil kotouč do rohu kluziště.

08:31
    Hosté jsou aktivnějším celkem a častěji se dostávají do zakončení, maskovaný muž v domácí svatyni zatím ovšem branku nepřipustil.

08:49
    Slavia právě vstřelila branku!
    Od levého mantinelu přihrál Dávid Kižlin kotouč před zcela volnou bránu JOSEFU BURDOVI, který pohotovou střelou překonal Krinwalda a poslal domácí skvadru do vedení! Asistence: Kižlin.

10:10
    Hosté jsou po inkasované brance lehce šokovaní a naopak slávisté chytili vítr do plachet. Ohromnou šanci spálil Petrák, nepřesně nepálil z pravého kruhu ani Kižlin! Sešívaní jsou ovšem i nadále v tlaku.

11:37
    Boleslavští se po delší době osmělili, pokus Filipa ale Němečka neprověřil.

12:32
    Kotouč teď poskakuje po středním pásmu, ani jeden z týmů nenalézá recept na soupeřovu obranu.

13:21
    Až teď donutili slávisté k zásahu Krinwalda a vhazování uvidíme v útočném pásmu Pražanů.

13:55
    Dlouho červenobílí kombinovali za soupeřovou bránou s kotoučem na holích, nic kloudného však nevymysleli a hosté jim puk odejímají.

14:32
    Zakázané uvolnění sešívaných.

15:09
    Až před hostující klec se skrze nedůraznou obranu boleslavských prokličkoval Martin Petrák, k zakončení se ale nakonec nedostal a puk končí v rohu kluziště.

16:13
    Domácí drží pásmo a snaží se odskočit soupeři na dvoubrankový rozdíl.

16:34
    A vzápětí je to o dva góly! Výrazný tlak využívá PAVLE VOJINOVIČ po přihrávce Libora Švece . Asistence: Švec, Kižlin.

17:10
    A je tu první přesilová hra. Menší trest si za sekání odpyká hostující Michael Schulz.

18:03
    Sešívaní drží pásmo a formují přesilovkovou pětku.

18:38
    Ke kloudné střele se ale nedostali a touš jim utíká z pásma. Boleslavští tedy mají možnost poslat čerstvé síly na ledovou plochu.

19:10

19:38
    S kotoučem na holi dohrávají hosté za vlastní bránou třetinu. Více už v úvodní dvacetiminutovce neuvidíme.

20:00

O dvě branky vedou po prvním dějství Pražané nad svým soupeřem z města automobilů. Hosté sice vstoupili do utkání aktivněji a vytvořili si několik nadějných šancí, sešívané ale podržel gólman Němeček. Domácí navíc po nesmělém úvodu zapnuli a po gólech Kižlina a Vojinoviče odcházejí do kabin jako šťastnější celek.

Oba týmy již krouží po ledě, prostřední dějství brzy vypukne! Buďtě u toho s námi!

20:01

20:56
    Kotouč zatím mění majitele více než často, ani jeden z týmů ještě soupeřovu bránu neohrozil.

21:12
    Boleslavští měli k dispozici vhazování v útočné třetině, puk ale neudrželi a do protiútoku se řítil domácí Kubánek. Tomu se ovšem nepovedlo zakončení a touš tak získali zpět hostující hráči.

22:36
    Hovorkovi utekl kotouč na vlastní modré čáře a do úniku se dostal hostující Mrkus. Tomu se ale nepovedlo zakončení a kotouč kryje Němeček v náruči.

23:25
    Další zákrok domácího gólmana, tentokrát proti střele z levého kruhu. Boleslav má k dispozici další vhazování.

23:52
    Nahození Kižlina Krinwald v pohodě zpracovává a hosté zakládají útok od vlastní brány.

24:26
    Do útoku uháněl agilní Petrák, zakončení sólové akce mu ale nesedlo a boleslavskou bránu neohrozil.

25:35
    První početní výhodu si užijí i zelenočerní, Jágr zchladí hlavu na trestné lavici za hákování protihráče.

26:05
    Domácí se rychle osvobozují a prostřídávají obrannou čtveřici.

26:33
    Pohotový zákrok proti střele Rudolpha teď musel vytáhnout Němeček jeho levý beton ale zapracoval bez chyby a puk se ocitá v rohu kluziště.

27:11
    Boleslav drží pásmo, jejich snaze ovšem chybí nebezpečnější střela.

27:35

28:20
    Sešívaní okamžitě po skončení oslabení získali kotouč a zatím ho zpět boleslavským nevrátili.

29:00
    Až teď domácí mění formace a dovolují tak soupeři rozvinout útok zpoza Krinwaldovy brány.

29:58
    Libor Švec po Vojinovičově přihrávce vyslal ostrý projektil na boleslavskou svatyni, gólman středočeského celku ale byl připravený a ukryl kotouč do své lapačky.

30:10
    Ofsajd Mladé Boleslavi.

30:39
    Nahození jednoho z hostí srazil nechtěně na domácí bránu Kubánek, Němeček měl plné ruce práce se zpracováním černé pryže.

30:57
    Zakázané uvolnění zelenočerných přesouvá hru před Krinwalda.

31:19
    Krosček Dominika Suka posílá Boleslav do čtyř.

32:01
    Jan Srdínko pálil od modré, hostující gólman byl ale pozorný a vyrazil kotouč mimo nebezpečí.

32:47
    Nahození Marečka se snažil usměrnit mezi tři tyče Petrák, kotouč ale nakonec končí vedle tyče.

33:21

33:50
    Hovorka po nepovedeném akrobatickém manévru za vlastní bránou přišel o kotouč, hosté z nenadálé šance ale nic nevytěžili a kotouč už je zpět na sešívaných hokejkách.

34:52
    Domácí sice nahazují puky do soupeřovy třetiny a tlačí se před Krinwaldovu bránu, do nebezpečného zakončení se ale zatím ne a ne dostat.

35:33
    Ofsajd domácích.

36:05
    Dlask zavezl kotouč do pásma Pražanů a vynutil si faul.

36:15
    Dominik Moravec oslabuje svůj tým na dvě minuty za podražení soupeře.

36:49
    Rudolphovo nahození míjí Němečkovu klec, Mladá Boleslav drží pásmo.

37:16
    Vojinovič díky dobrému presingu získal kotouč pro Kučeru, který okamžitě posílá puk pře všechny čáry.

37:36
    Ofsajd zelenočerných.

38:15

38:54
    Němeček bezpečně zakročil proti projektilu jednoho z hostí a následovat bude vhazování po jeho levé ruce.

39:45
    Daniel Kubart pronikl osamocen do slávistického pásma, puk mu však v rozhodující chvíli utekl a zbytek třetiny si už sešívaní pohlídají.

40:00

Žádnou velkou podívanou nám prostřední třetina nenabídla, hráči bruslařského klubu se sice snažili o kontaktní branku, bíločervená obrana ale dnes funguje bezchybně a stav tak zůstává 2:0 pro domácí.

Oba týmy jsou už na hřišti, těšme se na závěrečnou třetinu.

40:01

40:24
    První akci měl na svědomí domácí Křenek, jehož nahození Krinwald v pohodě kryje.

40:48
    Hosté vyhodili touš přes všechna pásma a píská se tak zakázané uvolnění.

41:01
    Souboj o kotouč v rohu kluziště vyhráli boleslavští a štrádují si to na Němečkovu bránu.

41:55
    Po pravém křídle upaloval do volného prostoru sešívaný Kižlin, zradilo ho ale zpracování a přišel o puk.

42:21
    Po pěkné kombinaci domácích pálil bekhendem Libor Švec, Krinwald vytáhl zákrok pravým betonem.

43:19
    Domácí zatím kontrolují hru, hosté doposud neměli příležitost zkorigovat skóre.

43:38
    Další přesilovka pro zelenobílé. Za faul loktem si odpyká trest Maxim Kubánek.

43:51
    Po krátké technické přestávce hra pokračuje, boleslavští beci kombinují na modré čáře.

44:20
    Domácí Němeček má problémy s výstrojí a hra je tedy opět přerušena. Vhazovat se bude na levém kruhu domácího obranného pásma.

44:53
    Hovorka sice vyslal parádní projektil na boleslavskou svatyni, sešívaným je ale pískán úmyslný ofsajd a hra se přesunuje až před Němečka.

45:38

45:42
    Zakázané uvolnění Pražanů.

46:23
    Domácí akce skončila po střetnutí dvou spoluhráčů již na modré čáře.

46:27
    Jan Srdínko si odsedí dvě minuty za podražení. Slavia se tak bude opět muset bránit ve čtyřech mužích.

46:56
    Domácí Mareček byl atakován boleslavským Mouchou, oba hráči po krátké potyčce obdrželi menší tresty, Mareček za napadení, Moucha za hrubost.

47:36
    Hra pokračuje v pěti proti čtyřem.

47:51
    Domácí se trefují v oslabení! MAXIM HAVRDA získal kotouč a ujel všem boleslavským, svůj nájezd navíc zakončil parádní ranou pod víko a poslal Slavii do třígólového trháku. Asistence: Bez asistence.

48:27

49:10
    Domácí kombinují ve vlastním pásmu a hledají skulinku k rozjetí útočné akce.

49:31
    Další nedisciplinovanost bíločervených, Kučera jde na trestnou lavici za vysokou hůl.

49:49
    Nahozený kotouč hostů se od mantinelu odrazil před Němečkovu bránu, ten černou pryž raději ukrývá ve své lapačce a přerušuje hru.

50:24
    Domácí drží kotouč v rohu boleslavské třetiny a šetří cenné minutky.

51:00
    Když už se zelenočerní dostali do pásma, přerušuje hru zdvižená ruku čárového sudího.

51:12
    Sešívaní jsou do tří! Dvě minuty za faul kolenem jsou přičteny Janu Srdínkovi.

51:31
    Domácí ve čtyřech.

51:55
    Individuálně se před Němečka snažil probít Rudolph, jeho snaha ale byla eliminována domácí obranou.

52:59
    Slávisté se zatím v pohodě brání, Boleslav se do šancí nedostává.

53:12
    A domácí v plném počtu, ubránili se i tentokrát.

53:30
    Zakázané uvolnění hostů.

53:59
    Dlouhá bitva o puk v rohu kluziště vyzněla lépe pro středočechy, Kubartův následný průnik ale nenadělal domácímu gólmanovi sebemenší problémy.

55:24
    Bíločervení drží kotouč daleko od své svatyně, Mladá Boleslav zatím nedostala příležitost zdramatizovat utkání.

56:27
    Po nahození hostujícího beka se bude vhazovat po levici sešívaného brankáře.

56:58
    Úplně volnému spoluhráči mohl skrze brankoviště poslat kotouč Martin Petrák, místo toho zvolil individuální akci a obkroužil Krinwaldovu klec, následná střela jednoho z obránců ale boleslavskému gólmanovi problémy nenadělala.

58:34
    Urych přepouštěl kotouč Švecovi, jeho projektil byl ztečován mimo tři tyče. Utkání se již víceméně dohrává, tři body dnes zůstanou v Edenu.

59:28
    Moravec ještě mohl zvýšit vedení, kotouč mu ale sjel po holi.

Máme tu konec utkání, ve kterém, nutno říci zaslouženě, vítězí domácí borci. Boleslavští dnes, až na úvodní desetiminutovku, nic nepředvedli a nevstřelili ani branku. Sešívaní síť rozvlnili hned třikrát a připisují si tak tři body do tabulky. Já se s vámi loučím a někdy příště napočtenou! (20:09:03)