New Jersey – NY Islanders 3:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 1:3 (kon.) | Toronto – Ottawa 3:6 (kon.)
Dallas – Tampa 4:3 (po pr.) | Minnesota – Nashville 5:2 (kon.) | Arizona – San Jose 1:4 (kon.)
Los Angeles – Florida 2:3 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:1 (po pr.) | NY Rangers – Washington 2:1 (kon.)
Pittsburgh – Detroit 2:5 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 2:3 (kon.)
Vancouver Canucks
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
Calgary Flames
Neděle 19.02.2017, 04:20 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To by bylo zřejmě všechno. Loučím se s vámi s konstatováním, že Vancouver přehrál v kanadském derby Calgary 2:1 po prodloužení. Zároveň vám přeji příjemný zbytek tohoto víkendu a u dalšího přenosu opět někdy na počtenou. (07:05:51)

Československá stopa v utkání:
    Michael Frolík (CGY) 0+1, 2 střely, čas na ledě 16:36

1. Ryan Miller (VAN) 35 zák., 1 gól, 97,2%
    2. Alexander Edler (VAN) 1+0
    3. Christopher Tanev (VAN) 1+0

Máme tady konec dnešního zápasu. V celkovém součtu byl Vancouver lepší dvě třetiny, kdy držel své vedení. Třetí třetina vyzněla lépe ve prospěch hostů, kteří přestříleli domácí celek vysoko 2 – 18. Odměna přišla doslova v závěru utkání, kdy pět sekund před koncem vyrovnal Mike Giordano. Na řadu tedy přišlo prodloužení, které trvalo ani ne 35 sekund. Nevyužitou šanci Frolíka potrestal Christopher Tanev, který vstřelil vítězný gól svého celku.

Vancouver právě vstřelil branku!
    Tohle bylo velice rychlé prodloužení. Po šanci Calgary, přišla šance domácích. CHRISTOPHER TANEV dostal ideální přihrávku od Daniela Sedina a skvěle uklidil puk za záda Briana Elliota. Asistence: Daniel Sedin.

60:11
    Máme tady prodloužení tři na tři. V první šanci byl Michael Frolík, ale Miller jeho pokus vyrazil.

60:01

Calgary celou třetinu tlačilo na domácí obranu, která pět sekund před koncem základní hrací doby inkasovala. Za malou chvíli nám začne prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:55 Mark GIORDANO - 1:1

59:55
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je šok pro domácí fanoušky a spasení pro hostující hráče. Kdo jiný by mohl vyrovnat než MARK GIORDANO, který napřáhnul od mantinelu ke střele a prostřelil dnes bezchybného Ryana Millera. Asistence: Matthew Tkachuk, MIchael Frolík.

59:48

59:28
    Vhazuje se před hostující brankou, Elliot musí do své branky. Ovšem Calgary vyhrálo buly a Elliot míří opět na střídačku.

59:11
    Giordano se musí vrátit až ke své brance a poté i založit další útok. Vancouver je opravdu blízko k vítězství.

58:52
    Vancouver má před sebou velkou zkoušku, zatím se ovšem drží.

Jan Mládek

Branky a nahrávky: 13. Edler (Stecher), 61. Ch. Tanev (D. Sedin) – 60. Giordano (Tkachuk, Frolík)

Vancouver Canucks: R. Miller (Markström) – Stecher, Edler, Ch. Tanev, Sbisa, Trjamkin, B. Hutton – M. Granlund, H. Sedin (C), D. Sedin (A) – Hansen, Horvat, Burrows (A) – Megna, B. Sutter, Eriksson – Skille, Chaput, Boucher.
    Calgary Flames: Elliott (Ch. Johnson) – D. Hamilton, Giordano (C), Engelland, Brodie, D. Wideman, Bartkowski – Versteeg (A), Monahan, J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Tkachuk (A) – Brouwer, S. Bennett, Ferland – F. Hamilton, Stajan, Bouma.

Rozhodčí: #40 Steve Kozari #20 Tim Peel – #73 Vaughan Rody #63 Trent Knorr