New Jersey – NY Islanders 3:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 1:3 (kon.) | Toronto – Ottawa 3:6 (kon.)
Dallas – Tampa 4:3 (po pr.) | Minnesota – Nashville 5:2 (kon.) | Arizona – San Jose 1:4 (kon.)
Los Angeles – Florida 2:3 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:1 (po pr.) | NY Rangers – Washington 2:1 (kon.)
Pittsburgh – Detroit 2:5 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 2:3 (kon.)

Trestné minuty: 21:25 (05:09:08)

Utkání v Minnesotě sledovalo 19 292 diváků.

1. Jason Zucker (MIN) 2+1
    2. Mikko Koivu (MIN) 1+1
    3. Devan Dubnyk (MIN) 37 zák., 2 gólů, 94,9%

Viděli jsme pohledné utkání mezi Minnesotou a Nashvillem. Minnesota prokázala svoje kvality a zcela zaslouženě vyhrála 5:2. Minnesota měla menší problémy ve 3. třetině asi 5 minut, kde nechala 2x skórovat hosty, ale poté opět převzala otěže zápasu. Hostující Nashville dneska moc nepředvedl bylo to i z důvodu dobré hry Minnesoty. Jediný světlý okamžik na straně Nashvillu bylo těch 5 minut ve 3. třetině, kde se jim podařilo 2x skórovat. To bylo od nich vše. Příjemný zbytek neděle přeje Michal Studničný!

59:20
    A k vidění byla další bitka mezi opět domácím Stewartem a hostujícím Fiddlerem. Tentokrát oba dostali osobní 10 minutový trest.
    58:55 Eric STAAL - 5:2

58:55
    Minnesota právě vstřelila branku!
    A je o vítězi už 100 % rozhodnuto. ERIC STAAL dostal puk a od modré čáry ho posílá do prázdné branky. Asistence: Ryan Suter, Jason Pominville.

57:45
    Nashville odvolává brankáře a zkouší to v 6 hráčích na ledě. Uvidíme co z toho bude! Nashville už nemá na co čekat.
    56:19 Jason ZUCKER - 4:2

56:19
    Tak toto byla obrovská chyba hostujícího obránce, který nastřelil domácího JASON ZUCKERA, který jel sám na branku a poslal puk mezi betony rinneho, kterému nedal šanci. A nebojím se říct, že o vítězi je rozhodnuto a 3 body zůstanou doma v Minnesotě. Bez asistence.

56:00
    Minnesota po dlouhé době se usadila v útočném pásmu, kde drží puk a zároveň i šetří čas.

55:02
    Nashville nepustí Minnesotu k ničemu a ta se jenom brání. Tlak se stupňuje zároveň jim ale už nezbývá mnoho času.

53:30
    Po dlouhé době domácí útočná akce, kterou ale zastavuje hostující Rinne. Hra opět míří na druhou stranu.

50:30
    A domácí fanoušci nechápou co se to najednou děje. Minnesota přestala úplně hrát a Nashville je na koni a opět usazen v útočném pásmu.
    49:35 P. K. Subban - 3:2

49:35
    Nashville právě vstřelil branku!
    Branka je nakonec uznána, Wilson nahrál na modrou a P. K. SUBBAN prostřelil domácího golmana, který přes clonícího Neal nic neviděl. Je sníženo na 3:2 a čeká nás ještě zajímavý konec zápasu. Asistence: James Neal, Colin Wilson.

49:35
    Zkoumá se video Nashville dal gól, teďka se uvidí jestli platil.
    48:12 Colin WILSON - 3:1

Michal Studničný

Branky a nahrávky: 3. Mikael Granlund (Niederreiter, M. Koivu), 37. Zucker (Mikael Granlund, Spurgeon), 41. M. Koivu (Suter, Zucker), 57. Zucker, 59. E. Staal (Suter, Pominville) – 49. C. Wilson (Y. Weber), 50. P. K. Subban (Neal, C. Wilson)

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter (A), Brodin, Scandella, Folin, Olofsson – Pominville, Niederreiter (C), E. Staal – Mikael Granlund, M. Koivu, Zucker – Tuch (A), Parise, Coyle – Schroeder, Stewart, Haula.
    Nashville Predators: Rinne (Saros (A)) – Josi, Ellis, Irwin, Y. Weber, Ekholm, P. K. Subban (C) – Forsberg, Johansen, Arvidsson – Åberg, Fisher, C. Smith (A) – Järnkrok, C. Wilson, Neal – Watson, Fiddler, Zolnierczyk.

Rozhodčí: Jean Hebert, Ian Walsh – Lonnie Cameron, Matt MacPherson