Chomutov – Kladno 4:3 (1:0 po s.n.) | Liberec – Slavia 10:1 (kon.)
Piráti Chomutov
4:3 (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)
Rytíři Kladno
Úterý 28.02.2017, 15:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

Domácí nakonec zvládli samostatné nájezdy lépe a zvítězili 1:0, když jediný kdo se trefil byl Michal Gut. (17:24:08)
    Mít radost ze hry je to nejhlavnější!

Hlavní je mít z hokeje radost a to mladší dorostenci @hc_ocelari splňují dokonale???????????????? #MadeOfHockey

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

V samostatných nájezdech zvítězil tým Piráti Chomutov.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení jsme branku neviděli a rozhodnout tak budou muset samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:10
    Karásek se dostal ke střele těsně před Dobešem. Ten však jeho střelecký pokus v pohodě chytil.

64:00
    Poslední minutka prodloužení.

63:01

62:46
    Michal Gut se doslova natlačil s kotoučem až do branky, ale rozhodčí branku neuznává, neboť byl atakován hostující brankář.

62:15
    Domácí se vůbec nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

61:44
    Hosté dokázali vyhodit a domácí tak musejí začít od znova.

61:01
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Matěj Zíka – 2 min., podražení).

60:18
    Mežnar zavezl kotouč do útočného pásma, kde však o něj vzápětí přišel.

60:01

Po třech třetinách je stav utkání 3:3 a následovat tak bude prodloužení, případně nájezdy.

60:00

59:24
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté vyrovnávají na 3:3! PAVEL KARÁSEK si našel kotouč ve skrumáži hráčů v mezikruží a střelou k pravé tyči nedal Dobešovi sebemenší šanci! Dobeš přes jednoho ze svých spoluhráčů vůbec nic neviděl. Asistence: Tomáš Bernat.

59:17
    Hosté tlačí svého soupeře, ale Dobeše nemohou překonat.

58:58
    Hosté to zkoušejí v šesti!

58:41
    Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

58:31
    Zíka střelou z mezikruží nedokázal překonat Dobeše.

58:10
    Oddechový čas pro hosty.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny!

57:51

57:08
    Psar střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů.

56:32

55:51
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Urban – 2 min., nedovolené bránění).

55:22
    Střelu Urbana z mezikruží ztečoval jeden z obránců do ochranné sítě.

55:05
    Flachs střelou od modré nijak nevyděsil Dobeše.

54:08

53:30
    Domácí si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

52:47
    Hosté vzápětí snižují! MATĚJ HASIL dostal skvělou přihrávku zpoza branky a povedenou střelou rozvlnil síť za chomutovským brankářem. Asistence: Pavel Karásek a Matěj Zíka.

52:17
    Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí zvyšují opět na rozdíl dvou branek! JAN ŠAFRÁNEK se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus zapadl přesně do pravého horního růžku branky. Pěkný neměl proti této povedené střele žádný nárok. Asistence: Eric Mežnar a Josef Koláček.

51:34
    Mežnar ztratil kotouč v útočném pásmu a dopředu tak míří hosté.

51:02
    Flachs lehounce zavezl kotouč do útočného pásma, kde ale nic nevymyslel a vzápětí o kotouč přišel.

50:28
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Dobešem.

50:05
    Domácí teď zahrozili před brankou soupeře, ale vsítit branku nedokázali.

49:05
    Šafránek vyslal na branku střelu z levého kruhu. Jeho slabý pokus ale dokázal Pěkný v pohodě vyrazit mimo tři tyče.

48:37
    Oddechový čas pro domácí.

48:37
    Srbek vyslal na branku střelu z mezikruží. Jeho pokus Dobeš vyrazil jen před sebe, kde se nacházel Urban, ale ani on nedokázal překonat dnes fantastického Dobeše.

48:10
    Hosté jsou nyní lepším týmem, ale na Dobeše nemohou najít recept.

47:49
    Hasil dostal skvělou přihrávku před branku. Jeho následný střelecký pokus ale dokázal Dobeš fantasticky vyrazit mimo tři tyče!

47:05
    Bernat se spolu s Karáskem dostal do přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný ale nedokázal překonat Dobeše, který ani nemusel zasahovat, neboť kotouč skončil nad brankou.

46:33
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

45:48
    Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

45:17

44:12
    Ticháček jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.

43:42

43:20
    Zíka střelou od modré nedokázal překonat Dobeše.

42:57
    Postavení jednoho z hostujících hráčů v brankovišti. Hra se tak přesouvá do středního pásma.

41:52
    Flachs střelou od modré soupeřovu branku přestřelil.

41:42
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jakub Dobeš – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Lukáš Benda.

41:21
    Hasil vyslal na branku tvrdou střelu od modré, kterou Dobeš vyrazil jen před sebe. Tam se dostal ke kotouči Bernat, ale chomutovského brankáře ani nadvakrát nepřekonal.

41:08
    Flachs střelou od modré trefil pouze hokejku jednoho z protihráčů.

40:31
    Kotouč skončil na střídačce hostů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 16:26.

Druhá třetina je za námi. Ve druhé třetině jsme byli svědky hned dvou branek. Nejdříve v sedmadvacáté minutě zvýšil už na 2:0 Jan Prokop, ale zhruba v polovině druhé třetiny dokázal snížit Jaroslav Srbek. Stav utkání je tak po dvou třetinách 2:1.

40:00

39:30
    Urban jen zavezl kotouč do útočného pásma, kde však o něj vzápětí přišel.

39:00
    Poslední minutka druhé třetiny.

38:05
    Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

37:20
    Srbek dostal skvělou přihrávku zpoza branky. Jeho následný pokus z první ale skončil těsně nad brankou.

36:48
    Kastner napřáhl ke střele od modré. Jeho pokus byl ale ztečován nad soupeřovu branku.

36:09
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Pěkným.

35:57

35:15

34:28

34:21
    Zíka tvrdou střelou od modré soupeřovu branku vůbec netrefil.

33:52
    Hosté se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

33:15
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Alexandr Machyňa – 2 min., hákování).

32:14
    Hosté snižují na rozdíl jedné branky! Pavel Karásek poslal před branku přihrávku od zadního mantinelu. Tam hlídkoval osamocený JAROSLAV SRBEK, který svou střelou mezi betony prostřelil Dobeše. Asistence: Pavel Karásek.

31:31
    Zíka vyslal na branku střelu od modré, kterou Dobeš vyrazil jen před sebe, ale Srbek z následné dorážky poslal kotouč pouze tam, kam to chomutovský brankář očekával.

30:49
    Hofrichter střelou z mezikruží poslal kotouč jen do lapačky připraveného Pěkného.

30:30
    Šafránek střelou z levého kruhu nevyzrál na Pěkného.

29:55
    Jan Prokop dostal skvělou přihrávku před branku od levého mantinelu. Jeho následný pokus z první ale skončil jen těsně vedle pravé tyče Pěkného branky.

29:20

28:22
    Kastner vyslal na branku střelu od modré, kterou ale trefil pouze jednoho z obránců.

27:25
    Koláček hledal přihrávkou zpoza branky někoho ze svých spoluhráčů. Bohužel pro něj ale našel jen hokejku Marka Alschera.

26:17
    Domácí vedou už 2:0! JAN PROKOP se dostal do samostatného úniku a střelou nad lapačku rozvlnil síť za bezmocným hostujícím brankářem. Asistence: Roman Psar a Josef Koláček.

25:13
    Mežnar se dostal s kotoučem středem kluziště až do útočného pásma. Svou následnou střelou ale trefil pouze brusle jednoho z vracejících se obránců.

24:31
    Harkabus přišel o kotouč v útočném pásmu a hrát tak mohou hosté.

23:45
    Bernat si vybruslil s kotoučem zpoza branky, ale svou následnou střelou k bližší tyči nedokázal překonat Dobeše.

23:02
    Mežnar se snažil překonat Pěkného střelou z levého kruhu. Jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči ale dokázal Pěkný svým pravým betonem vyrazit mimo tři tyče.

22:06
    Klíma se nedokázal dostat s kotoučem přes jednoho z obránců a hrát tak po delší době mohou opět domácí.

21:23
    Kulma se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až před Dobeše, kterého ale překonat nedokázal. Ten si připsal na své konto další povedený zákrok.

21:10
    Domácí pouze vyhazují kotouč do středního pásma, kde se ho chopí opět hosté.

20:54
    Hosté vstoupili do druhé třetiny velice aktivně a svého soupeře teď dostávají pod tlak.

20:31
    Zíka vyslal na branku střelu od modré, kterou ale minul soupeřovu branku.

20:05
    Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a kotouč ihned posílají do útočného pásma.

20:01

Další třetina začne přibližně v 15:42.

První třetina je za námi. Oba týmy vstoupily do utkání velice aktivně a už ve třetí minutě mohli jít hosté do vedení. Hasil ale neprostřelil Dobeše. O minutu později se dočkali branky naopak domácí. Michal Gut převzal kotouč na útočné modré a následnou střelou z levého kruhu dokázal překonat Pěkného. Poté se dostávali do šancí prakticky jen hosté, ale dnes skvěle chytajícího Dobeše překonat nedokázali.

20:00

19:49
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu a vypadá to tak, že oba týmy půjdou do kabin za stavu 1:0.

19:00
    Poslední minutka první třetiny.

18:30
    Mežnar skvěle vybojoval kotouč v útočném pásmu. Jeho následný střelecký pokus z otočky dokázal Pěkný vyrazit mimo tři tyče.

17:39
    Srbek dostal skvělou přihrávku zpoza branky. Jeho následný střelecký pokus ale dokázal Dobeš opět fantasticky chytit!

17:10
    Karásek lehce přišel o kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou domácí.

16:19
    Karásek střelou z levého kruhu trefil pouze jednoho z obránců.

15:25
    Koláček střelou z vrcholu levého kruhu soupeřovu branku přestřelil.

14:28
    Matěj Zíka se spolu s jedním ze svých spoluhráčů dostal do přečíslení dva na jednoho. A byl to právě Zíka, který zakončoval, ale Dobeš jeho pokus fantasticky chytil!

14:10
    Mežnar vyslal na branku střelu od modré, kterou ale příliš nevyděsil Pěkného.

13:30

12:57
    Harkabus se už už dostával do samostatného úniku. Na poslední chvíli mu ale kotouč vypíchl z čepele jeden z vracejících se obránců.

11:35
    Domácí posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou. Pěkný ale zatím odolává.

10:53
    Michal Gut teď mohl přidat druhou branku, ale tváří tvář Pěknému neuspěl!

10:33
    Srbek střelou od modré trefil pouze jednoho z obránců.

10:05
    Hosté přišli o kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou domácí.

09:13

08:59
    Matějka střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů.

08:15
    Domácí se teď vůbec nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

07:37
    Mežnar střelou z pravého kruhu soupeřovu branku minul.

07:13
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Adam Sojka.

06:39
    Kotouč skončil na střídačce hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

06:02
    Vaněk upadl s kotoučem na útočné modré a hrát tak mohou hosté.

05:13
    Matěj Hasil se dostal do samostatného úniku, ale razantní střelou mířenou k levé tyči neuspěl.

04:28
    Sojka hledal přihrávkou od zadního mantinelu někoho ze svých spoluhráčů. Našel ale pouze hokejku Vaňka.

04:07
    Domácí teď dostali větší chuť do hry a momentálně svého soupeře přehrávají.

03:23
    Domácí se dostávají do vedení! MICHAL GUT převzal kotouč na útočné modré. Následně vyslal na branku střelu z levého kruhu, která skončila za bezmocným Pěkným. Asistence: Dominik Vaněk a Eric Mežnar.

02:42
    Hasil se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží. Na Dobeše ale nevyzrál.

02:23
    Zíka napřáhl ke střele od modré. Branku soupeře ale netrefil.

01:48
    Alscher skvěle vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale vystřelit nedokázal.

00:44
    Kulma se dostal ke kotouči v útočném pásmu, ale vystřelit se mu přes jednoho z obránců nepodařilo.

00:05
    Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny a s kotoučem se ihned ženou do útočného pásma.

00:01

Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v tradičních bílých dresech, hosté dnes oblékli tmavě modré dresy.

Piráti Chomutov: Dobeš (Kufa) – Petrásek, Vaněk, Ferbas, Matějka, Machyňa, Kastner, Klika, Psar – Králíček, Zahrádka, Harkabus, Šafránek, Mežnar, Hofrichter, Prokop, Prokeš, Holka, Benda, Koláček, Gut

Rytíři Kladno: Pěkný (Gabriška) – Robovský, Staněk, Alscher, Flachs, Zíka, Funk, Ticháček, Janeček – Mrkvička, Karásek, Šimek, Kulma, Karmazín, Hasil, Bernat, Srbek, Urban, Vrkoč, Sojka, Klíma

Rozhodčí: Knapík – Kopáč, Košťálová.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 4. Gut (Vaněk, Mežnar), 27. Prokop (Psar, Koláček), 53. Šafránek (Mežnar, Koláček), rozh. náj. Gut – 33. Srbek (Karásek), 53. Hasil (Karásek, Zíka), 60. Karásek (Bernat)