Heerenveen – GA Eagles 2:2 (kon.)
SC Heerenveen
2:2 (0:1)
Go Ahead Eagles
Pátek 03.03.2017, 20:00 • Abe Lenstra Stadion, Heerenveen • Nizozemská Eredivisie • 25. kolo
    89. Leon de Kogel - 2:2

89
    Go Ahead Eagles právě vstřelili branku!
    Jako bych to svým předchozím komentářem přivolal, máme tady opět vyrovnaný stav. Domácí brankář podcenil centr z pravé strany, míč se následně dostal k LEONU DE KOGELOVI, který přes hráče poslal míč do domácí branky.
    70. Luciano SLAGVEER - 2:1

70
    Heerenveen právě vstřelil branku!
    Obrat v tomto zápase je dokonán. Domácí trenér měl dneska čich na střídání, protože se prosazuje další střídající hráč. LUCIANO SLAGVEER si naběhnul za hostující obranu a s malým štěstím překonal hostující brankáře.
    64. Henk VEERMAN - 1:1

64
    Máme tady vyrovnání! HENK VEERMAN není na hřišti ani pět minut a už si může zapsat vstřelený gól. Krásná akce domácích, skvěle uvolnění tohoto hráče a vzápětí pumelice doprostřed hostující branky.
    33. Sam HENDRIKS - 0:1

33
    Tohle je šok pro domácí hráče a i fanoušky. SAM HENDRIKS dostal míč za domácí obranu a nadvakrát překonal domácího brankáře. Hosté se ve 33. minutě ujímá vedení v tomto zápase.