Dukla Praha – Sparta 1:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Jablonec 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 3:1 (kon.)

90
    A Severočeši nebyli vůbec daleko, Dařina musel proti ráně z hranice pokutového území zasahovat, ale ve své zkoušce obstál.

88
    Z rohu se domácí neprosadili, Jablonec míří rychle dopředu.

87
    Na druhé straně se naopak do další možnost dostali Pražané, brankář Bárta ale v důležité chvíli podržel svůj celek a vyrazil míč na rohový kop!

85
    Ta se ale příliš nezdařila, prudká rána skončila jen na zdi.

84
    Nyní ale bude mít Jablonec k dispozici rozehrávku nebezpečného volného přímého kopu.

83
    Hostům z Jablonce se čas na případné vyrovnání neskutečně rychle krátí, jsou ale v těchto chvílích usazeni na polovině soupeře.

80
    Deset minut do konce a Bohemka je od vstřelené branky výrazně aktivnější a nepouští hosty prakticky k ničemu.

78
    Domácí se snaží co nejrychleji přidat i třetí a nejspíše také rozhodující trefu, ale zatím jim není střelecky přáno.

76
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Soukup, přichází Jelínek.

76
    Po něm se dostali Pražané znovu do zakončení, Bárta ale tentokrát udržel pokus v rukavicích a rychle rozehrál.

75
    Další šance domácích! Po rohu hlavičkoval jeden z obránců, ale brankář Bárta jeho pokus vyrazil na další rohový kop.

74
    Rohový kop pro Bohemians.

72
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Nakonec ji ale našli a otáčejí vývoj celého utkání. Autorem druhé branky Bohemians je OLAREWAJU HADI MOHAMMED – 2:1!

71
    Domácí stupňují obrátky a jsou nyní usazeni na polovině svého soupeře, nicméně zatím marně hledají cestu k zakončení.

69
    Po dlouhé době se připomněli také domácí, ale Bárta udržel míč v náručí a navíc velmi rychle rozehrál.

67
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Artemuk, přichází Hadi Mohammed.

67
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Kuchta, přichází Fotr.

66
    Severočeši jsou aktivnější, nicméně domácí předvádějí ve druhém poločase velmi dobrou obranu a nepouští soupeře do větších šancí.

65
    A naprosto totožnou akci předvedli Jablonečtí také za necelé dvě minuty, Dařina se měl opět na pozoru, ale zasahovat nemusel. Sám nyní uvede míč do hry odkopem.

63
    Hosté se znovu rychle prokombinovali ke střele, ale Dařina tentokrát zasahoval nemusel – prudký pokus mířil nad branku.

61
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Vrzal, přichází Vacík.

61
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Nitrianský, přichází Charvát.

60
    Hodina hry je za námi, u míče jsou nyní domácí, kteří se snaží otočit vývoj zápasu.

58
    Z další akce zahrozili Jablonečtí, rána Soukupa ale skončila jen vedle pravé tyče branky domácích.

56
    Opět ale neslavil rohový kop hostů úspěch, přetažený centr skončil za autovou čárou.

55
    Další rohový kop Jablonce.

54
    Hosté jej zkusil rozehrát nakrátko, nicméně ke střele se nedostali a navíc Bohemians jejich centr odvrátili.

53
    Rohový kop pro celek ze severu Čech.

52
    Jablonec nyní mohl vyrazit v přečíslení směrem dopředu, ale jeho akci zastavila nepřesná přihrávka na Palatického.

50
    Hra je momentálně hodně kouskována, oba celky se střídají v nepřesných kombinacích na středu hřiště.

48
    Následně zahrozili také Jablonečtí, ale po centru z levé strany se nikdo do zakončení nedostal.

47
    Druhý poločas načali aktivněji domácí, ti se však zatím ke střele nedostali.

46
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Vaníček, přichází Frizoni Da Cruz.

46

Druhý poločas začne přibližně v 12:04.

45

45
    V závěru půle se ještě blýskl brankář Dařina, který opět předvedl povedený zákrok proti střele jednoho z hostů.

44
    Jablonec i tak pokračuje ve své útočném snažení, nicméně domácí povzbuzeni vyrovnávací trefou brání velmi dobře.

42
    Je vyrovnáno! Domácí se dočkali branky krátce před koncem poločasu se o vyrovnávací trefu postaral JAN KUCHTA – 1:1!

40
    Do konce prvního poločasu zbývá zhruba pět minut, hosté jsou stále lepší a zaslouženě vedou.

39
    Rohový kop pro domácí mužstvo.

38
    Dopředu se tak vydali domácí fotbalisté a Bárta se měl co ohánět, ale nakonec skákavou střelu udržel v rukavicích.

37
    Jablonecký celek mohl zahrozit znovu po rohovém kopu, ale to se mu, v první půli tradičně nepovedlo.

35
    Na druhé straně naopak byl v permanenci opět Dařina, ale tentokrát zasáhl bezchybně a ukryl míč v náručí.

34
    V ojedinělé akci se dostali ke střele také domácí, ale jejich pokus skončil vysoko nad brankou.

33
    Vstřelená branka celku ze severu pomohla a opět je aktivní směrem dopředu.

32
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Hosté jdou zaslouženě do vedení! Ze střelou z hranice vápna si Dařina ještě poradil, nicméně na dorážku LUKÁŠE NOVÁKA byl již krátký. – 0:1!

31
    Na jedné straně mířil hosté vedle branky, na té druhé po rohu musel zasahovat Bárta, ale míč ukryl ve svém náručí.

30
    Ten byl ze strany hostů již tradičně nepovedený, u míče je na útočné polovině v rychlém protiútoku Bohemka.

29
    Opět se hosté dostali k velmi nebezpečné střele, proti které musel zasahovat brankář Dařina, ale s vypětím sil vyrazil míč na rohový kop!

28
    Opět ale bez efektu, obrana Bohemky míč na přední tyči odvrátila.

27
    Další rohový kop pro hostující Jablonec.

26
    Další akce Bohemky byla už mnohem lepší, po centru se dostal jeden z Pražanů k hlavičce, ale trefil jen náruč brankáře Bárty.

23
    Nakonec přišel hodně ukvapený pokus z hranice vápna, míč skončil zhruba metr vedle levé tyče.

22
    Nyní jsou to naopak domácí, kdo kombinuje aktivně na útočné polovině, střela však zatím nepřichází.

21
    Jablonec znovu podnikl několik nebezpečných útoků směrem dopředu, jejich akce však zatím postrádají klid a hosté zbytečně na útočné polovině přicházejí o míče.

19
    Hostující fotbalisté dostali dokonce dvě možnosti, ani z jedné ale branku ohrozit nedokázali a tak se Pražané ubránili dlouhým odkopem na polovinu soupeře.

18
    A nakonec vybojovali vzápětí další rohový kop.

16
    Rohový kop se Jablonci nepovedl, centr byl přetažený, ale hosté zůstanou v útoku.

15
    A ta přišla záhy, když se jeden z hostů dostal na hranici vápna ke střele, ale Dařina jeho pokus pohotově vytáhl na rohový kop!

15
    Je za námi úvodní čtvrthodina utkání, zatím jsou mírně aktivnější Jablonečtí, ale na úvodní šanci zatím čekáme.

13
    Po delší době se připomněli v útoku také domácí fotbalisté, jejich akce však neměla dlouhého trvání – zhatila ji nepřesná přihrávka.

12
    Severočeši se velmi rychle prokombimovali dopředu, ale opět je jim pískán ofsajd.

11
    Až nyní se jeden z hostů dostal ke střele na hranici vápna, nicméně jeho pokus dokázal brankář Dařina pohotově vyrazit.

10
    Jablonec nyní působí výrazně živěji, stále se tlačí směrem dopředu, ale šance z jeho strany zatím nepřichází.

9
    A další akci Jablonce směrem dopředu zastavuje těsný ofsajd Palatického.

7
    Jablonečtí dlouho obléhali pokutové území domácího celku, měli velký tlak, ale nic, než jen zblokovanou střelu, z něj nevytěžili.

6
    Ihned po zisku míče se Jablonečtí dostali dopředu a také k centru, ten byl však nepřesný, a brankáře Dařina bude vykopávat.

5
    Na útočné polovině jsou nyní usazeni klokani, hostující celek však jejich útoku zatím v pohodě odolává.

3
    V úvodu zápasu se hraje aktivně z obou stran a hra se přelévá z jednoho konce na druhý velmi rychle.

2
    První střelecký pokus vyprodukovala také domácí družina, zpoza vápna pálil Nitrianský, ale jeho pokus skončil vedle.

1
    Severočechům se rozehrávka povedla, jeden z obránců se dostal k hlavičce, ale nakonec mířil vedle branky.

1
    Hned v úvodu je zde po rychlé akci hostů rohový kop.

1

Bohemians Praha 1905: Dařina – Brak, Nitrianský, Vrzal, Rothe (C), Daníček, Kostka, Kuchta, Káš, Artemuk, Bassey Fortune.
    Náhradníci: Došek – Charvát, Frizoni Da Cruz, Vacík, Fotr, Věchtík, Hadi, Došek.

FK Jablonec: Bárta – Skuhravý (C), Novák, Munzar, Breda, Palatický, Soukup, Bulíř, Štěpánek, Žemba, Houser.
    Náhradníci: Repáň – Tešlář, Vitkovič, Jelínek, Hlůže.

Rozhodčí: Klíma – Pospíšil, Kubr.

Vítám všechny fanynky a fanoušky fotbalu! Dnes se v rámci dalšího kola Juniorské ligy utkají šesté Bohemians Praha 1905 a desátý FK Jablonec.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.
    Branky: 42. Kuchta, 72. Hadi Mohammed – 32. Novák

Bohemians Praha 1905: Dařina – Brak, Nitrianský (61. Charvát), Vrzal (61. Vacík), Rothe (C), Vaníček (46. Frizoni Da Cruz), Kostka, Kuchta (67. Fotr), Káš, Artemuk (67. Hadi Mohammed), Bassey Fortune.

Rozhodčí: Klíma – Pospíšil, Kubr