Ústí n/L ''B'' – Lev Litvínov 2:1 (kon.) | Nordics Most – Kadaň 3:4 (kon.)
HC Nordics Most
3:4 (1:1, 0:2, 2:0)
Panthers Kadaň
Neděle 05.03.2017, 16:00 • A N.S. Most • 2. Liga - Čechy Sever

Kadani se tedy nakonec podařilo těsný náskok uhájit a toto krásné, ale vypjaté utkání konči po třetinách 1:1, 0:2 a 2:1 výhrou Kadaně 4:3. (17:55:11)

44:38
    Ani další Kadaňský pokus na prázdnou bránu nekončí úspěchem.

44:30
    Pokus Petra Štefana do prázdné branky zastavil Dům.

43:40
    Vyloučení v týmu HC Nordics Most (Stütz – 2 min., hrubost).

43:21
    Nordics to zkoušejí v šesti k míčku se ale dostal Petr Štefan který přes celé hřiště těsně minul domácí branku. Zakázané uvolnění.

42:30
    Ondřej Tumpach trestné střílení nevyužil.

42:30
    Vyloučení v týmu HC Nordics Most (Froněk – Trestné střílení., sekání).

41:40
    Boris Stütz trefuje horní tyč Vítkovo branky.

39:50
    Hra se ve třetí třetině dost přiostřila jak se Mostečtí Nordics snaží vyrovnat.

38:11
    Hráči Kadaně při hře ve 4 nevěděli co s míčkem tak ho vyhodili na zakázané uvolnění.

36:27
    Vyloučení v týmu HC Nordics Most (Dům – 2 min., podražení).

36:19
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (Armstark – 2 min., krosček.).

35:54
    Kadaň výborně brání v oslabení, ovšem Nordics mají ještě 30 sekund na vstřelení branky.

35:27
    Nordics se v přesilovce při snaze založit pásmo dopuštějí zakázaného uvolnění.

34:36
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (Toman – 2 min., hákování.).

32:29
    Vyloučení v týmu HC Nordics Most (Nechala – 2 min., podržení.).

31:10
    Nordics Most právě vstřelil branku!
    A o deset sekund později se prosazuje SLAVOMÍR ŠVÁCHA.

31:04
    JAN NECHALA i přes signalizované vyloučení došťoural míček do brány.

Marek Payer

Branky a nahrávky: 14. Šafařík M. (Lindner), 32. Nechala, 32. Švácha – 10. Tumpach O. (Rác), 24. Tumpach O. (Rác, Armstark), 26. Toman

HC Nordics Most: Melichar – Stütz, Mach, Dům, Wild, Froněk, Šimek, Nechala, Havelka, Lindner, Böhm, Šafařík L., Šafařík M., Švácha, Šrotýř, Dušek, Procházka.
    Panthers Kadaň: Vítek – Filipovský, Armstark, Hašek, Tumpach V., Tumpach O., Bednařík, Fusek, Rác, Štefan, Toman.

Rozhodčí: Černý-Zbořil