Ústí n/L ''B'' – Lev Litvínov 2:1 (kon.) | Nordics Most – Kadaň 3:4 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem ''B''
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
HBC Lev Litvínov
Neděle 05.03.2017, 14:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • 2. Liga - Čechy Sever

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji vám hezký zbytek nedělního dne a těším se u dalších přenosů z 2. Národní hokejbalové ligy. Na počtenou. (15:34:21)

Zápas je u konce, domácí si připisují další tři body a prodlužují sérii neporazitelnosti. Zápas nakonec příliš krásy nenabídl, rozhodla nakonec velká chyba hostující obrany a branka Dominika Čelleňuka. Střely na branku ve třetí třetině 9:13, celkem 30:32.

44:57
    Litvínov se ještě dostal ke střele, ale Kostovič podržel svůj tým.

44:53
    Posunutá domácí branka, poslední šance pro Litvínov.

44:33
    Kostovič vyráží střelu Hory a následně Červinka vyhazuje.

44:19
    Litvínov odvolává brankáře a zkusí to v šesti!

44:19
    Oddechový čas pro hostující tým.

44:19
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem ''B'' (Vojta – 2 min., sekání + 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

44:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

43:24
    Kostovič raději vyhodil až na zakázané uvolnění, zápas spěje k zajímavé koncovce.

42:52
    Skvělá práce domácího Červinky, ani nadvakrát nenechal Horu vystřelit a zablokoval obě jeho střely. Odchází sice s bolestivou grimasou, ale práci odvedl výbornou.

42:32
    Bandry dostal trochu více prostoru na levé straně, ale trefil jen obránce.

41:40
    Naopak Hora se na druhé straně dostal ke koncovce.

41:23
    Minuta přesilovky je pryč, zatím bez větší šance.

40:31
    Elba má dobrou příležitost vytvořit si rozhodující náskok, zatím kombinuje a šetří čas.

40:23
    Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Božek – 2 min., vysoká hůl).

40:03
    Zakázané uvolnění domácího týmu

39:18
    Čelleňuk vybojoval míček v rohu, natlačil se výborně před branku, ale celkový dojem z akce si pokazil nepřesným zakončením.

Jan Melicher

Branky a nahrávky: 10. Netušil (Patzelt, Tauš), 25. Čelleňuk – 23. Kapoun (Božek)

Elba DDM Ústí nad Labem ''B'': Kostovič – Vojta, Tuček, Poláček, Kerl, Wágner – Patzelt, Tauš, Netušil, Bandry, Rop, Vacek, Červinka, Čelleňuk
    HBC Lev Litvínov: Soukup – Král, Rus, Linhart, Kopýtko, Skala, Klíma, Hora, Baumrak, Šimeček, Schnaubelt, Kapoun, Božek, Švadleňák, Němeček, Pokorný

Rozhodčí: Joudal, Hájek