Boston – New Jersey 3:2 (kon.) | Buffalo – Tampa 1:2 (0:2 po s.n.) | Florida – Dallas 1:2 (kon.)
NY Rangers – Montreal 1:4 (kon.) | Winnipeg – Colorado 6:1 (kon.) | Ottawa – Columbus 3:2 (kon.)
Washington – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Nashville – Chicago 3:5 (kon.) | Edmonton – Detroit 4:3 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:4 (kon.) | Calgary – NY Islanders 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 4:3 (kon.)
New Jersey – Columbus 0:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:1 (2:1, 0:0, 1:0) Stav série: 4:1
HC Řisuty
Neděle 05.03.2017, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • Play-off 2. ligy, skupina Sever • Osmifinále

43:24
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí početní výhodu využili a znovu vedou o dvě branky! Po Kryštofu Kulhánovi přebral puk Miroslav Třetina, po němž se z levého kruhu dostal ke střele PATRIK PŘIDAL, jenž se trefil přesně! Asistence: Miroslav Třetina, Kryštof Kulhánek.
    12:21 Petr JANEČEK - 2:1
    Celé utkání můžete sledovat na vysilamezive.cz.

12:21
    Řisuty právě vstřelily branku!
    Hosté se ale nevzdávají a snižují na nejtěsnější možný náskok! Matěj Kos v pravém rohu útočného pásma zvedl hlavu a uviděl volného PETRA JANEČKA, který se před přední tyčí trefil mezi gólmanovy betony! Asistence: Matěj Kos.
    06:56 Miroslav TŘETINA - 2:0

06:56
    Přesně takový vstup do utkání si domácí zřejmě vysnili. Do hry se dostal první útok Halíčkova Brodu, Lukáš Endál za bránou vybojoval kotouč, přenechal jej MIROSLAVU TŘETINOVI, který si vybruslil před brankoviště a bekhendem našel mezírku v gólmanově výstroji! Asistence: Lukáš Endál.
    06:24 David MICHÁLEK - 1:0

06:24
    Domácí první početní výhodu využívají a dostávají se do vedení! Miroslav Duben vypálil od modré čáry jenom do brankáře, ten ale puk neudržel a k dorážce se tak dostal Luboš Voříšek a DAVID MICHÁLEK, který z levé strany uklidil puk za ležícího gólmana! Asistence: Luboš Voříšek, Miroslav Duben.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 7. Michálek (Voříšek, Duben), 7. Třetina (Endál), 44. Přidal (Třetina, Kulhánek) – 13. Janeček (Kos)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – Vala, Kulhánek, Duben "A", Lacina, M. Semrád, Kříž – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Michálek, Kozlík, Voříšek – Beneš, Ludvík, Kuchta – Teplý, Křížek, Navrátil
    HC Řisuty: Ilašenko (Chabr) – Babický "A", Sedláček, Matula, Kolářík, Keller, Bílek, Kulich – Krpata, Kos "C", Borovanský – Záleský, Čurilla, Hegenbart "A" – Slavíček, Janeček, Havlůj – Náprstek, Fortelka, Vyskočil

Rozhodčí: Radim Slavka – Martin Maťašovský, Roman Komínek