Calgary – NY Islanders 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 4:3 (kon.) | New Jersey – Columbus 0:3 (kon.)
Minnesota – San Jose 3:1 (kon.) | Colorado – St. Louis 0:3 (kon.) | Anaheim – Vancouver 1:2 (kon.)
Arizona – Carolina 1:2 (kon.)
Anaheim Ducks
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Vancouver Canucks
Pondělí 06.03.2017, 02:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

54:42
    Výborně to udělal Perry, jehož musel Gaunce (VAN) faulovat, jinak by útočník Ducks střílel z prostoru mezi kruhy. Domácí mají velkou šanci na srovnání, zahrají si v početní výhodě!

40:36
    Dvě minuty za podražení dostává Sbisa (VAN), domácí hokejisté si zahrají první přesilovou hru v zápase.

30:58
    Manson (ANA) skutečně obdržel za svůj zákrok na Megnu dvě minuty. Další přesilovka Canucks.

19:23
    Shaw (ANA) sekl protihráče, za což vidí dvě minuty. Hosté mají přesilovou hru.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 47. Eaves (Getzlaf, Bieksa) – 15. Horvat (B. Hutton, Biega), 27. M. Granlund

Anaheim Ducks: Bernier (Enroth) – Bieksa, Fowler, Manson, H. Lindholm, Vatanen, Montour – Silfverberg, Kesler (A), Cogliano – Eaves, Getzlaf (C), O. Kaše – Perry (A), Rakell, N. Ritchie – Wagner, N. Thompson, L. Shaw.
    Vancouver Canucks: Bachman (R. Miller) – Stecher, Edler, Ch. Tanev (A), Sbisa, Larsen, B. Hutton, Biega – M. Granlund (C), H. Sedin (A), D. Sedin – Eriksson, Horvat, Bärtschi – Megna, B. Sutter, Goldobin – Cramarossa, Chaput, B. Gaunce.